İkimizin Yerine 18 Şubat Pazartesi Özeti 164. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Jagdish Gauriye Aşkını İtiraf Eder.

Burak 09 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Bhairon salonda gazete okuyordur, Makhan gelir. hepsi onu gördüğüne şok olur ve neden geldiğini sorar. Makhan Kaliyaninin  geri döndüğünü söyler ve herkesi dışarı çağırıyor der. Kaliyani ziyaretinde, bir pandit’ten Anandi için kutsal bir parça aldığını söyler. Anandiyi çağırır bu bağı eline bağlaması gerektiğini belirtir. Bu bağ ile oğluna sahip olma dileğini yerine getireceğini düşünür. Basant, öğrencilerine ders vermeye gitiğini uydurur. Kaliyani onu hemen getirmesini ister. Öte yandan Anandi sınavdadır.  Bhairon gelir ve Kaliyaninin döndüğünü ve Anandiyi istediğini söyler. Anandi sinirlenir, ancak Bhairon çaresizdir ve Anandi sınavdan çıkarak yanına gelir. Arabada Anandi işaretlerini yarı yarıya yapabildiği soruları hesaplar ve ağlamaya başlar.

Eve geldiklerinde Kaliyani kutsal ipliği Anandinin eline bağlar, anandi oldukça üzgündür.  Gehna ve Sumitra onu içeri alır.  Son sınavları için kütüphanede Jagdish ve Gauri ders çalışıyordur.Gauri bir mektup alır ve okuduktan sonra üzülür, jagdish amcasından gelen mektubu yüksek sesle okur. Amacası bugün Gauri ile tanışmaya gelecek olan damat adayından bahsetnektedir.  Gauri oradan uzaklaşır ve Jagdish şok olur. Anandi odasında oturuyordur ve kitaplarına bakıyordur, Sumitra ve Gehna,  umudunu kaybetmemesini ister ama Anandi tüm çalışmalarının boşuna gittiğini söyler, Sumitra, Lord Gantana’nın idolünü sorar ona çalışmalarının meyvesini alacağını söyler.

Gauri kolejinin dışında Ashish (amcasının söylediği) ile görüşür. Ashish Gauriye sınavlarında  başarılar diler .Jagdish, Gauri’nin amcasının gönderdiği mektubu hatırlar ve  sınavlarına konsantre olamaz. Sınav kağıdını doldurmadan  ayrılır. Gauri, arkadaşlarına Jagdishi sorar ve kafeye giderken orada kalmasını ister.

Döndüğünde Gaurinin arkadaşları Jagdishe bunu söyler veJagdish Gauri ile arkadaşını  görmek için acele ile kafeye gider. Gauri, Ashish’a kariyerine konsantre olmak istediğini ve şimdi evlenmeyi düşünmediğini ve amcasına saygı duyduğundan  onunla buluşmaya geldiğini söyler. Ashish görüşlerini destekler.

Jagadish  kafeye ulaşır ve ikisini de el sıkışırken görür. Ashish ayrılır ve Jagadish Gauri’yi çağırmaya çalışır. Fakat Gauri onu göremez ve bir araba ile gider.

Jagadish onun arkasından koşar ve nihayet otomobilin önüne gelir ve onu yakalar. Gauri ona ne olduğunu sorar. Başka biriyle nasıl evlenebileceğini sorar ve  onu sevdiğini söyler. Jagdish herkesin içinde Gauriye sarılır sonra trafik polisi gelir ve onları ayırır.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.