İkimizin Yerine 18 Ocak Cuma Özeti 133. Bölüm Fragmanı #(2. Kısım) Anandinin koca evine dönme zamanı gelir

Anandi, Murari ile görüştükten sonra ayrılır ve aklına bir fikir gelir. Govind amcasına bir köyün adını sorar. Govind o köydeki Ganga nehrinin insanların günahlarını yıkamak için gittiği kutsal bir yer olduğunu söyler. Anandi, Kazanın oraya gittiğine ikna olur. Hepsi köye giderler. Anadi elinde babasının fotoğrafı tutarak herkese onu görüp görmediklerini sorar.

Anandi, herkesin ayrılarak arama yapmasını söyler. Bago ve Anandi bir yöne Phooli ve Govind diğer bir yöne giderler. Bago Kazanı görür. Anandi Bago’yu takip eder ve  daha sonra o da babasını görür. Kazan günahlarının affı için yaptığı töreni bitirir ve Bago’yu görünce çok şaşırır. Anandi, dona kalır ve çok uzun bir süre sonra Kazan’ı gördüğü için şaşkındır.

Bago, onlara söylemeden ayrıldığı için Kazan’ı azarlar. Kazan’a onu aramaya geldiklerini söyler. Kazan, Anandi’nin Bago ile geldiğini duyunca heyecanlanır. Onu bulmak için kalabalığı taramaya başlar. Bago Anandi’yi görür ve ona Kazanı işaret eder. Phooli ve Govind de oraya gelir. Anandi, Kazan’ı görmekten mutludur ve ağlamaya devam eder. Kazan da ağlar. Ona koşarak gelir ve ona  sarılarak ağlar. Kazan, Anandi’yi gördüğü için çok mutludur. Herkese kendi son ayinlerini yapmaya geldiğini söyler. Kötü benliğini öldürerek eski Kazan olarak yeniden doğduğunu söyler. Herkes eve gitmeye karar verir.

Bilaharia’ya döndükten sonra, bir köylü Bairon ve Sumitra’nın Kazanın evinde olduğunu söyler. Bunu duyunca Anandi onlarla görüşmek için acele eder. Bairon ve Sumitra Anandiyi gördüklerine mutlu olurlar. Evdeki herkes hakkında sorular soruyor. Kazan ve Bago eve gelir ve Bairon onları karşılar Kazan’ı tekrar görmekten çok mutlu olduğunu söyler.  Bairon, Anandi’nin doğum gününü gündeme getirir ve Bilaharia’da tüm aile üyeleriyle birlikte  görkemli bir şekilde doğum gününü kutlamak istediğini söyler.

Anandi utanarak herkesin Bilaharia’ya gelip gelemeyeceğini sorar. Sumitra herkesin geleceğini ama, Kaliyaninin gelmeyeceğini, çünkü Kaliyaninin çok yaşlandığı için seyahat edemeyeceğini  söyler. Daha sonra Anandi’nin  kimden  bahsettiğini anladığını ve Jagdishin de orada olacağını da söyler. Anandi utangaç bir şekilde gülümser.

Bairon, Kazan’a Anandi’yi doğum gününden bir gün sonra evlerine götüreceklerini söyler. Kazan kendini kötü hisseder ve Anandi ile daha fazla zaman geçirmesini diler. Bairon, doğumdan sonraki günün astrolojik olarak tek iyi gün olduğunu ve bundan sonraki günlerin uğurlu olmadığını söyler. Anandi, koca evine gitme fikrinden memnun görünüyordur bu yüzden Kazan Anandinin gitmesini kabul eder. Sumitra Anandi’ye Jagdish’in da geleceğini söyler ve Anandi çok mutlu olur. Anandi ve Phuli ile Jagdish’i ne kadar özlediği hakkında konuşur.

Jetsar’da doğum günü ve Anandi’nin düğünü  için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyordur. Sumitra Bairon’a Jagdish’i aramasını ve ne zaman geleceğini öğrenmesini söyler. Jagdish okul arkadaşlarıyla trekking yapıyordur. Bairon, Jagdish’in yürüyüşe çıktığını ve 2-3 gün boyunca ulaşılamayacağını söyleyen Jagdish’in hocasıyla bağlantıya geçer. Sumtira, Jagdish’nın Anandi’nin doğum günü için zamanında geri gelmeyeceği için üzülür. Bu arada Anandi, Jagdish’in ne giyeceğini hayal ediyordur. Kazan ve Govind düğün hazırlıklarını gözden geçirirler.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 18 Ocak Cuma Özeti 133. Bölüm Fragmanı #(2. Kısım) Anandinin koca evine dönme zamanı gelir (14 Yorum)

 1. guljan ablam niye kizginsin bize ablam her kes yeni yil için hazirlik yapiyor ablam musait olamiyor af ola ablam af et

 2. Aleykümselam canım benim.:-)) Ay bende yazamadım. Halamlarda geldi. Sürpriz yaptılar. 😀 kapıyı açtım karşımda halamı gördüm 😀 😀 haha iyi geceler tatlı rüyalar Aynur’um. Görüşürüz:-)

 3. ohhhhhhaaaaa saate bak ya nasilda gecmis zman 😀 ahah
  tmm ablam ben cikiyim ablam yarin yazarim simdi annem gorecek kizacak bana 😀

 4. ohaaaaa evet evet yazmis Amrita ablammm yaa inanmiyorummm ohh sukur evliligi iyi gidiyor:))))
  ohhh ablamm coks aoll sanada hediyem tatlilar,pasta,ohh ohh al ablam afiyet olsun:)))

 5. Bu bölüm çok heyecanlı başlığı okuduğum an heyecan yaptım.
  Özeti okuyayım.

  Pınar ablacım eline emeğine kalbine sağlık özetler çok güzel olmuş.:-)) ❤

 6. Aynur’um bu özete yazmıştı. İkimizin Yerine 128. Bölüm Özeti 13 Ocak Pazar Fragmanı # Sughna bebeğini düşürür.