İkimizin Yerine 20 Kasım Salı Özeti 74. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Vikrant’ın annesi Radha Sughna’yı gelini olarak kabul eder

Burak 07 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 20 Kasım Salı 74. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

 

Madan eve gelir ve Radha’ya seslenir. Ramcharan Singhe Radha’nın doğum günü için bir mücevher aldığını söyler. Bunun onu mutlu edeceğini umar. Ramcharan Singh, Radha’nın karısıyla tapınağa gittiğini söyler. Tapınakta, Radha kendisi için gerçekleştirilmekte olan büyük bir puja görür. Rahip onun doğum günü için iyi dilekler diler. Radha ona doğum gününü nasıl bildiğini sorar. Rahip puja’nın doğum günü için yapıldığını söyler. Radha, puja’yı kimin yaptığını merak eder. Vikrant, oraya Sughna ile gelir ve kendisinin yaptığını söyler. Radha Vikrant’ı görür ve mutlu olur. Vikrant Thaisaya, Radha’yı  tapınağa getirmesini istediğini söylemiştir. Radha duygulanır. Vikrant’a nasıl olduğunu sorar. Vikrant, neden bu kadar zayıf göründüğünü sorar. Thaisa, Radha’nın Madanı Vikrant’ı affetmeye zorlamak için yemek yemediğini söyler. Vikrant bunu duyduğunda mutlu olmaz ve Radha’nın eve gelir gelmez yemek yemesini ister. Thaisa onu evde beslemek için söz verir. Radha, Sughna’nın uzak durduğunu görür. Vikrant,  Radha için yapılan pujanın Sughna’nın fikri olduğunu söyler. Vikrant, Sughna’ya annesine yaklaşmasını söyler. Sughna Radha’ya gergin bir şekilde yaklaşır ve nimet alır. Radha onu durdurur ve bu durumunda kendini zorlamaması gerektiğinden onun eğilmemesini söyler. Sughna’nın sağlığıyla ilgili endişesini yüksek sesle dile getirir ve Vikrant’a ona iyi bakmasını söyler.

Sughna Radha’ya bir çanta sunar. Vikrant, çantayı Sughna’nın Radha için yaptığını söyler. Radha memnuniyetle kabul eder ve Sughna’yı kutsar. Sughna da  Radha’ya sarılır. Sughan anne-oğul ayrılığına neden olduğu için bolca özür diler. Kendisini tamamen suçluyordur ve bunu değiştirmesini ister. Vikrant’a, Madanın kendisini kabul edene kadar ebeveynleriyle birlikte kalmasını söyler. Radha, Sughna’nın bu jestiyle hüzünlenir. Sughna’nın Vikrant’a kendisinden daha fazla ihtiyacı olduğunu söyler. Sughna için kötü şekilde düşündüğünü , ama şimdi oğlunun haklı olduğunu ve kendisi için gerçekten iyi bir eş seçtiğini gördüğünü belirtir. Sughna çok mutludur. Kazan’ın evinde Govind Vişnu ile ilgili hiçbir haber olmadan eve gelir. Kazana parasını ödünç veren ağa (Shankarlal sahukar), Kazan’ın sağlığıyla ilgili endişe ederek eve gelir. Ayrıca yaptığı yatırımla ilgili endişelerini dile getirir. Kazan’ın aylık% 5 faizini nasıl ödeyeceğini merak eder. Bago, Shankarlal’dan para hakkında soru sormamasını ister. Shankarlal, durumlarını anladığını  ama o kendisinin bir iş adamı olduğunu ve kendisini düşünmek zorunda olduğunu belirtir. Bago aylık faiz ödemeye söz verir. Shankarlal, eğer parasını geri ödemezlerse nasıl alacağını bildiğini söyleyerek ayrılır.

Madan, Radha’nın doğum günü için iyi kalitede tatlı almasını hizmetçilere anlatır. Radha eve gelir ve mutlu görünüyordur. Radha eşine prasad(pujada yenilen taltlı) verir ve Madan ona  ona altın bir kolye hediye eder. Madan eşinin neden bu kadar mutlu göründüğünü merak eder. Kaliyanilerde Sughna, Kheer’i yapar ve Kaliyaniyi besler. Vikrant ve Sughna, Radha’nın Sughna’yı kabul etmesinden ötürü mutludurlar. Bu durumu Kaliyani ve gelinlerde çok hoş karşılar. Kaliyani Sumitra’ya Radha’ya bir hediye göndermesini söyler. Vikrant onu durdurur ve babasının Sughna’yı kabul etmediği için böyle bir şey yapmamasını söyler. Sumitra, hizmetçilerle tatlı göndermelerini önerir. Makhan Singh(Kaliyaninin hizmetçisi), Madanın evine  Kaliyani’nin evinden gelen tatlılarla gelir. Radhaya Kaliyaninin iyi dileklerini sunar ve onun adına gönderdiği tatlıları verir. Madan hizmetçinin gitmesini ister ama Radha, Makhan Singh’i durdurur ve tatlıları kabul eder. Kaliyani’ye teşekkür ettiğini iletmesini söyler. Bunu duyan Madan Radha’da bağırmaya başlar.

Vikrant ile görüşmüş olduğunu bildiğini söyler, bu yüzden çok mutlu olduğunu söyler. Radha bunu kabul eder ve Madana öfkesini unutmasının zamanının geldiğini söyler. Ramcharanın karısı da Madanı ikna etmeye çalışır, ancak Ramcharandan çekinir. Madan, Radha’ya Vikrant’ı asla affetmeyeceğini söyler. Radha eşin kendisinden herhangi bir hediye kabul etmeyeceğini ve Vikrant’ı affedene kadar mutlu olmayacağını söyler. Radha Sughna’yı gelini olarak kabul ettiğini ve Madanında kabul etmesinin zamanını geldiğini söyler. Kadınlar içeri girdikten sonra Ramcharan, bunun Kaliyani’nin Madanın ailesini bölmek için yeni planı olduğunu söyleyerek Madanı kışkırtır.

Gece, Jagdish kaçırılmış sınav kağıtlarındaki soruları araştırır. Anandi’nin sesini onun bu davranışın protesto eder gibi duyar. Etrafına bakar ve kimseyi bulamaz. Anandi’nin bu meseleyi asla kabul etmeyeceğini düşünür. Sunder’ın gerçekten ona yardım etmeye çalışan iyi bir adam olduğunu düşünüyordur. Anandi’yle bunun hakkında konuşmaya karar  verir. Aşağı iner ve Bilaharia’daki postaneyi çağırır. Jagdish postacıdan Anandi’yi aramasını ister. Postacı, uyurken gece geç saatte onu aradığı için ona bağırır. Jagdish’e sabah aramasını söyler ve telefonu kapatır. Jagdish, Kaliyani’nin arkasında durduğunu görünce döner. Kaliyani kimi aradığı Jagdishe sorar. Jagdish ona Anandi’yi aradığını söyler ve yukarı gider. Kaliyani çok kızar. Sabah, Sumitra ve Gehna, Anandi’yi araması ve nasıl olduğunu sorması için Basanth’dan ricada bulunurlar. Hepsi oturma odasına gelir ve telefonun kilitlendiğini görür. Kaliyani, Basanth’a, Jagdish’in Anandi ile iletişime geçmemesi için telefonu kilitlendiğini söyler. Basanth korkar ve Anandiyi aramadan ayrılır. Bilaharia’da, Bago bütün evi para için arar ve birkaç banknot bulur. Kazan, konunun ne olduğunu sorar ve Bago ona ay boyunca geçinecek kadar paraya sahip olmadıklarını söyler. Shankarlal sahukar’a nasıl ödeme yapacaklar?

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 20 Kasım Salı Özeti 74. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Vikrant’ın annesi Radha Sughna’yı gelini olarak kabul eder” üzerine 13 yorum

 1. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Cümleten iyi geceler:)

 2. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Havacım cnm..müsait değilsin sanarım..neyse birtanem iyi geceler..Allah rahatlık versin..grşrz:)

 3. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Havacım müsait olursan..saat 11’de konuşalım:)..hadi ben çıkıyorum grşrz:)

 4. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Xanımcım hoşgeldin cnm..nasılsın?..ya birtanem..anladığım kadarıyla işin zor..Allah kolaylık versin cnm..işinde başarılar diliyorum:))ha bu arada Zehramdan haberin yok mu hala?
  ..
  Valla Hava haklısın..eskisi gibi değil ki 😐 eski konuşduğumuz zamanları özledim:((
  Aynurum nerde? Sanarım derslerin yoğun olduğundan dolayı yazamıyor..
  Tylla ablamda..neti hala çekmiyor:(
  Guljan ablamında öyle:(
  Ha bide..diğer sayfada okumuşsundur..Tylla ablama yazdım..Gökhanın teli kayıbolmuş..oda o yüzden yazamıyor..

 5. HAVA dedi ki:

  Xanim sağol iyiyim sen nasılsın İşinde kolay gelsin sana yorucu galiba bol kazançlar da diliyorum

 6. HAVA dedi ki:

  İyi akşamlar

  Aynen Aleyna kimse kalmamış site boşalmış ıssız bir yuvaya dönmüş sanki

 7. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar arkadaslar ben geldim nasilsiniz pinar hanim nasilsin ozetler muhtesem olmus aslinda ben gelirdim ama ise basladim ya cok yogunum bu aralar cok yorgunum iyim ve mutluyum aleynam aynurum nerdesin merak etdim havacim ve gokhan meric nasilsiniz gununuz nasil geciyor :)))

 8. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  İyi akşamlar canlar:))
  ..
  Site bomboş 😐

 9. Pınar dedi ki:

  İyi akşamlar arkadaşlar teşekkür ederim

 10. HAVA dedi ki:

  Hayırlı günler

  Pınar abla özet için teşekkürler

 11. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Günaydın..hayırlı sabahlar:))
  ..
  Pınar ablam..ellerine sağlık..özet için teşekkürler:))

 12. Meriç dedi ki:

  Daha kimse sıcacık yatağını Terk edeceği yok muhahaha 😀 😀 bende olsam aynısını yaparım zuhaha 😀 😀 Akşama olmayabilirim.
  Hadi ben kaçar. Okul bekler 😀 benim gelişime hasret kalmış puhahah 😀 😀 😀

 13. Meriç dedi ki:

  Günaydın Arkadaşlar. Hayırlı sabahlar 😎
  Özetler için çok teşekkür ederim. Elinize emeğinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.