İkimizin Yerine 18. Bölüm Özeti 25 Eylül Salı Fragmanı # Gehna Chamunanın(Basant’ın ilk eşi) nasıl öldüğünü öğrenir

Burak 14 Eyl 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 18. Bölüm 25 Eylül Salı Günü Neler Yaşanacak?

Anandi arkasını döner ve Jagdish’i görünce şaşırır. Jagdish evdekilerin onları çok özlediğini söyler ve ona yazmış olduğu mektubu okur. Anandi mektuptaki hataları düzeltir. Mektubu alır ve okumaya çalışır ancak Jagdish’in yazısı çok kötüdür ve uygun yazmamıştır. Jagdish sinirlenir ve bir daha sana mektup yazmayacağım der. Anandi ondan özür diler. Kazan Bairon’a birkaç gün daha kalmasını söyler. Bairon bir daha ki sefere daha uzun kalacaklarını söyler ve ayrılırlar. Anandi ve annesi göz yaşları içinde birbirlerine veda ederler. Sumitra kocasını merak eder. Gehna mutfakta işleri yapacağını söyler ve Sumitrayı gönderir. Sughna mutfağa gelir ve Gehna onun bileziklerini çok beğenir. Sughna onları Chamuna yenge aldı der. Chamuna’nın çok iyi birisi olduğundan bahseder. Gehna Sughna ya yengene ne oldu neden genç yaşta öldü diye sorar. Sughna telaş yapar söylemek istemez. Gehna onu kolundan tutar ve söylemesi için ısrar eder. Sughna söyleyemem derken Anandinin sesi gelir ve bunu fırsat bilerek içeri kaçar.

Anandi aile ile selamlaşır. Sumitra neden geç geldiklerini sorar. Baron dünürlerden geç çıktık der. Kaliyani Anandiyi yanına çağırır ve sen neden zayıfladığını sorar. Anandi mutfağa gider ve Gehna yengesi ile görüşür.  Gehna Chamunanın neden öldüğünü ona da sorar her şeyi söylemesini ister. Anandi Chamuna yengesi ile olan olayları hatırlar ve tam olarak ne olduğunu bilmediğini ama çok kötü hasta  olduğunu hastaneye gittiklerini söyler. Anemler onun hakkında şöyle şeyler demişti der ama hatırlayamaz çok acıktığını söyler. Jagdish bu sıçan kız sürekli gülüyor yada yemek yiyiyor der ben çok açım yenge der. Anandi ben ilk geldim der. Jagdish ben senin kocanım ilk benim der. Anandi tamam der ve ona yanmış ekmeği verir, Jagdish onu kovalar. Gehna ise Chamunaya ne olduğunu çok merak etmektedir.

Bago Anandi gittiği için çok üzgündür.On aklından çıkaramadığını söyler. Kazan ben ne yapayım der.  Ben babayım ben derdimi kime söyleyeyim. Sen böyle ağla eziyet çek bana da eziyet ver der ve yemekten kalkarak gider. Krishna gelir ve ne olduğunu sorar. Bago üzüldüğünü göz yaşlarını tutamadığını söyler. Bende Rani için her gün ağlıyorum ama kocamın yanında ağlamıyorum der. Sen anasın güçlü olmalısın der.  Babalarda anneler gibi üzülür. Kadının vazifesi kocasını desteklemek, dert vermemek der. Sen kocanın yanında ağlama der. Bago ona hak verir. Gehna ve Anandi yatakta konuşurlar. Anandi bu sefer annesini ayrılırken çok ağladığını söyler. Gehna anlar kızlarını göz bebekleri gibi korurlar ama bir gün gelir kızlar koca evine giderler. Bazen kızlar çok kötü kişilere gelin olarak gider ve anneler bir şey yapamaz diyerek kendi durumunu özetleyecek şekilde konuşur. Anandi burası benim evim ve ben burayı artık sahiplendim herkes beni burada çok seviyor der. Bir tek neneden ve amcadan çekiniyorum der. Gehna Chamunanın neden öldüğünü hatırladın mı diye sorduğu sırada kapı açılır ve Basant gelir. Anandiyi odadan kovar. Gehna Basant’ın yanına gelir ve ogün sana sormuştum bana ilk eşinin neden öldüğünü söylememişdin der. Basant kızar neden merak ediyorsun, yine başladın der. Ben onun ölümünü unuttum sen neden bana hatırlatıyorsun, beni kızdırıyorsun der.

Anandi babaannesinin kafasına masaj yapmaktadır. Annesine yemek pişirdiğini ve onların çok mutlu olduğunu söyler. Babaanne bunları sana ben öğrettim der ve böbürlenir. Bana teşekkür ettiler mi der. Anandi hayır der. Kimse kıymet bilmiyor ben zamanında seni cezalandırmasam sen bunları öğrenemeyecektin der. Jagdish Anandiye işaret eder ve gelmesini ister onu okula götüreceğini söyler. Bahçede onu bırakır Anandi içeri girmek ister Jagdish sen gelinsin gidemezsin der. Anandi kapıdan öğrencileri izler ve öğretmeni ve okuldaki günleri aklına gelir ve çok hüzünlenir. Anandi öğretmenin sorduğu soruyu toprağa çözer. Erkek öğretmen onun yanına gelir ve Anandinin çözümüne bakar ve sen hangi sınıftasın diye sorar. Sen ne kadar akıllısın der. Jagdish yanına gelir ve o benim eşim der. Ev ödevlerini sakın bir daha eşin yapmasın der. İkisi beraber eve gelirler. Jagdish çantasını ona verir ve götürmesini ister. Gehna dolaba bir şeyler koyarken albüm yere düşer ve onu alarak fotoğraflara bakar. Gehna tekrar Chamunanın neden öldüğünü hatırladın mı diye Anandiye sorar. Anandi hekim onu ameliyat etmek istedi ve babaanne çok sinirlenmişti bunları hatırlayabiliyorum der. Gehna fotoğraf albümünü alır ve Anandiye gösterir. Anandi yengesinin hamile olduğu zaman düzenlenen törene ait fotoğraflar olduğunu söyler. Gehna o hamile değilmiydi bebeğin yakın zamanda doğması gerekmiyormuydu der. Anandi o gün yenge yere düştü ve onu hastaneye götürdüler der. Sughna o esnada odaya gelir ve Gehna Chamına yengenin çocuğu da olmalıydı o nerededir diye sorar. Sughna yenge ben sana cevap veremem der. Sughna onu zorlamak istemez ama gerçeği bilmek istemektedir. Gehna bana gerçeği kimin bildiğini bari söyle der. Sughna ebe Meethi der.

Gehna ve Anandi bu kadını arar. Bir kadından ebe Meethinin nerede olduğunu sorar. Kadın yolu tarif eder ve ebeyi bulurlar. Ebe Meethi kim olduklarını sorar. Gehna ben Kaliyaninin geliniyim der. Meethi buraya geldiğini kaynanan duyarsa çok kötü olur neden buraya geldin der. Gehna gerçeği bilmek istediğini söyler. Meethi Kaliyani yaşlı oğluna genç kız mı aldı der. Gehnaya tanrı seni hoş eylesin der hayır duası eder. Gehna cevabı almakta ısrar eder. Meethi Anandiyi bir şeyler uydurarak uzaklaştırır ve yalnız kalırlar. Chamunayı onlar öldürdüler der ve olanları anlatmaya başlar. Meethi (Hekim annenin ve çocuğun  hayatı risk altında bebeği ve anneyi beraber kurtaramayız. Bebeği almalıyız ki anne yaşayabilsin. Bu ameliyattan sonra Chamunanın anne olması çok zor olacak der. Kaliyani  bize anne olmayan gelin gerekmez der. Ameliyata rıza vermez. Meethi doğum öncesinde Chamunanın hastaneye gitmesi gerektiğini durumunun çok kötü olduğunu söyler ancak Kaliyani çocuğu yaşat bize o lazım der. Meethi çocuğu sorar ancak Meethi hem anneyi hem de çocuğu kaybettiklerini söyler. )dediğini anlatır. Meethi bütün olanları Gehnaya anlatır. Ana ve oğul çok büyük bir günaha girdiler ve masum bir kızın hayatını aldılar. Kaliyani gelinden sadece varis istemektedir, der. Gehna böylece bütün gerçeği öğrenmiş olur.

Gece Basant odada Gehnayı beklemektedir. Gehna bir şey konuşmaz. Basant onun yanına oturur ve ona hediye olarak çanta aldığını söyler ve ona verir. Gehna hediyeyi almak istemez ve odada yatmak istemediğini söyler. Yastık yorgan alarak salona gider. Kaliyani onu yere yatak sererken görür ve şaşırır. Basant arkasından salona gelir ve yerde yatan Gehnaya haddini aştığını ve odaya gelmesini söyler. Ben böyle şeylerden hoşlanmam der. Ben nerede isem sen orada olmalısın der. Gehna gelmek istemediğini söyler.

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 18. Bölüm Özeti 25 Eylül Salı Fragmanı # Gehna Chamunanın(Basant’ın ilk eşi) nasıl öldüğünü öğrenir” üzerine 223 yorum

 1. ❤Aynur dedi ki:

  Zehra ablammm hos geldin canisi)))
  Iyim sen nasilsin)))
  Evet abimi merak ettim nerde acaba…durumu nasil..iyimi offf abim nerdesinnn
  Tm ablam sen kardesinle ilgilen yarin gorusurus)))

 2. Asi dedi ki:

  Yok Aynur ordaki ben degilim cunku o siteye asla girmem evet guzel siirleri var ozellikle ates ile su biraz degistim ve baglanmiyacaksin siirlerini cok severim

 3. ❤Aynur dedi ki:

  Bengisu ablamm evet konusamadik yaa
  Tm canim yarin gorusurus insallah)))

 4. Asi dedi ki:

  Tek neden kufur edenler degildi bazi konular oldu anlatamam ama bizim bazi kizlar baska siteye yazdilar biz de o sitenin adminiyle tartistik hatta bir dostuma iftira attilar o yuzden o sitede yazmadik orda yazanllarda burda yazmamaga baslayinca bizde yazmadik diyer sitede yazdik sadece yani biz iki sitede yazisiyorduk

 5. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Evet Aygün cimbomluyum..))
  Bende öyle aşırı tatlı yeyen..biri değilim..ama söz konusu baklavaysa..ona dayanamam işte..

 6. ❤Aynur dedi ki:

  Hos buldum ablammmm))))
  Basim agriyir gozlerim biraz aciyor onun disinda iyim)))
  Sende iyi digilsin galiba

 7. ❤Aynur dedi ki:

  Aleyna ablamm sen takma kafana Serhani bos ver gitsin… ne hali varsa gorsun…
  Niye boyle tip insanlar icin goz yas dokiyorsun degmez yaa ablammm
  Hadi canim bos ver gecmis gecmisde kalsin)))
  Gelecek devam ediyor))

 8. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aynurummm kardeşim..hoşgeldin..
  Nasılsın??
  Sorun değil cnm..

 9. ❤Aynur dedi ki:

  Merhaba Aygun abla aramiza hos geldin)))
  Ben kendimk tanidicam diyiyorum Aleyna ablammm tanitmis)))))
  Tanistigima memnun oldum)))
  Sen dc yazan Aygun digilmisin
  Haa bu arada bana sormussun evet Can Yucelin siirlerini severim cok anlamli siirleri)))

 10. Asi dedi ki:

  Ya gercektenmi cok guzelmis evet cimbomluyum
  ben paklava sevmem asiri tatli da ondan yiyemiyorum tatli olarak cikolatali pasta severim oda bi dilimi zorla yerim

 11. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Anladım Aygün..valla cnm burda da küfür eden pis anonimler oldu ama..biz dağılmadık..İnşAllah dağılmayızda..burdakı arkadaşlarım..benim canlarım..onları çoook seviyorum..

 12. ❤Aynur dedi ki:

  Hayirli aksamlar kizlarr)))
  Cooook ozur dilerim meleklerin askini izliyirdum diziye dagilmisim yaa

 13. Asi dedi ki:

  En cok sevdiyim dostlarimla zaten simdide konusuyorum bazilarida kayiplara karisti

 14. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Haa bu arada..ismini Cimbom yazdığına göre..Cimbomlusun galiba..bende Cimbomluyumm..

 15. Asi dedi ki:

  Dagilma konusu uzun ya bazi arkadaslar baska siteye gitti burda cok kufur kullanan yorumcular vardi bizde bunaldik onlardan kucuk bir sitede yazmaga basladik bazi dostlarimizda net sikintisi yuzunden yazamiyor arada yazarlar biz gittikden sonra burda o kufur kullanan yorumcularda gittiler bi site var bi kac kiz orda yaziyoruz buranin survivor sayfasinda ve hint dizisi sayfalarinda yaziyorduk iste dogum gunlerimizde sayfa actiriyorduk benim dogum gunu sayfam hala kaliyor az once ordaki dostlarimin yazdiklarini okuyordum

 16. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Yok ya Aygün..abartma istersen..benim okulda 23-24yaşında 1.sınıf okuyan bi sürü öğrenciler var..
  Hmmmm..ben ekşi severim..ama tatlıyada hayır diyemem..mesela olmazsa olmazım…baklava gibi..
  Yaa baklava demişken..Gökhan geldi aklıma..

 17. Asi dedi ki:

  Ben eksi severim limon hastasiyim

 18. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Evet benziyor..))
  Aygün eskiden buraya yazdığını söyledin ya.. hangi sayfaya yazıyordunuz..peki neden dağıldınız??

 19. Asi dedi ki:

  Tamamdir o zaman tatlimi seversin eksimi

 20. Asi dedi ki:

  Kiz 23 yasim var ya ne gec degil yaslanip gittim ha hay 🙂

 21. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  O zaman ben gerçek ismini..Aygün diyr hitap edeyim..))
  Bu arada Teşekkür ederim..))
  Demin yazmayı unuttum.

 22. Asi dedi ki:

  Burda alina isminde bir arkadasim vardi isminiz benzediyi icin aklima o geldi

 23. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Anladım cnm..))daha geç değil..Rabbim İnşAllah..kismet ederde hayallerini gerçekleşdirirsin..
  Bu arada..okulda da bana öyle derler(İzmir güzeli)diye 😀

 24. Asi dedi ki:

  Nasil istersen yani icinden ne geliyorsa onu soyle:)

 25. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Ha bu arada..sana ne diye hitap etmemi istersin??..Asi mi? Aygün mü?

 26. Asi dedi ki:

  Maddi durumlardan dolayi okuyamadim hayalim matamatik hocasi olmakdi ama olmadi iste demek huku okuyorsun guzelmis basarili bir sekilde bitirirsin insallah izmir guzeli

 27. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Anladım Aygün..))

 28. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Tanışdığıma memnun oldum..))
  Peki okuyor musun??
  Bende kendini tanıtayım..
  Aleyna Yıldız..
  18 yaşındayım..İzmirliyim..
  İstanbulda oturuyorum..
  Hukuk fakültesi 2.sınıf öğrencisiyim..
  Ve aramıza hoşgeldin..Aygün..))

 29. Asi dedi ki:

  Sende kendini tanitirmisin

 30. Asi dedi ki:

  Iste o eskiden burda konusdugum dostlarimdan biri oldugunu sandim ismi ayni ve o da turkmendi

 31. Asi dedi ki:

  Yok ismim Asi degil nette oyle kullaniyorum gercek ismim Aygun buranin eski yorumcularindanim gecen sene bu zamanlarda burda yazisdigim arkadaslar dostlarim vardi ama sonra dagildik baska siteye neyse azeriyim 23 yasim var akrep burcuyum sormak istediyin baska bir sey varmi

 32. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Peki sen kimi arıyordun??

 33. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Evet burdayım..)
  İsmin Asi demek..))
  Tanıt bakalım..

 34. Asi dedi ki:

  Anladim Aleyna turkmen oldugunu biliyordum ama emin degildim ama yasi demek 13 o zaman benim tanidigim degil neyse burdamisin kendimi tanitayim sana

 35. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Cimbom…Aynur Türkmen..13yaşında..))

 36. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Tmm Bengisu..evet ya pazartesi okul..zaten bende gec yazamıycağım..tmm anlasdık yarın 8’de grşrz…))iyi geceler cnm..

 37. Cimbom dedi ki:

  Ve kac yasi var acaba

 38. Cimbom dedi ki:

  Kizlar Aynur nereli

 39. Cimbom dedi ki:

  Kizim Aleyna:)

 40. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna cnm yarın akşam 8’de buraya gelirim seni beklicem))
  Aynur cnm bugün gelmedin yarın konuşuruz))

 41. Cimbom dedi ki:

  Ben aynurla konusmak icin yazdim ama o da gelmedi ve sizde samimiyetsiz gelmediniz bana:)

 42. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Tmm Cimbom..sen bilirsin ama..e madem kız mısın??erkek misin??onu söyle bari..

 43. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna cnm çok özür diliyorum benim çıkmam gerekiyor yarın yazarım ama akşam yazmam çünkü okul olduğu için erken uyucam saat 8 ‘de burda olursan yine sohbet ederiz)))

 44. Cimbom dedi ki:

  Bengisu kendimi tanitacam ama simdi degil nedeninide soylerim sonra ok

 45. Cimbom dedi ki:

  Yok bi sakincasi Aleyna ama simdi degil sonra tanitirim;) once aynurla konusayim sonra

 46. BENGİSU dedi ki:

  Cimbom sakıncası yoksa kendini tanıtır mısın?

 47. BENGİSU dedi ki:

  Cimbom izmirliyim ))

 48. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Bengisu birtanem..bende çok memnun oldum..sende iyiki yazmışsın buraya..senin gibi tatlı bi kızla konuşduğum için bende çok mutluyum..bende seni çok seviyorum..))))
  ..
  Merhaba Cimbom..evet bu aralar..aşkdan yana morelim bozuk ama..şimdi iyim..
  Sakıncası yoksa kendini tanıtır mısın?
  .

 49. Cimbom dedi ki:

  Merhaba Bengisu ismini ilk kez goruyorum ama guzelmis:) nerelisin

 50. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna seni tanıdığıma çok mutluyum seninle sohbet ederken çok mutlu oluyorum iyki buraya yazmışım seni çok seviyorum ♡

 51. BENGİSU dedi ki:

  Cimbom merhaba))

 52. Cimbom dedi ki:

  Merhaba Aleyna ask acisi cekiyon anlasilan:(

 53. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Bengisu yorumlarım çıkmadığı için..tekrar tekrar yazıyorum..
  Evet cnm..İstanbulda oturuyorum..Ortaköy semtinde..

 54. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Anladım cnm..))

 55. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna cnm sen istanbulda oturuyordun yanlış hatırlamıyorsam peki istanbul neresinde oturuyorsun?

 56. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Off yorumum çıkmadı..
  Aynen aynen valla..değmezmiş..

 57. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna cnm ben lise son değilim lise 3’e geçtim bende odamdayim uzaniyorum))

 58. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Anladım cnm..peki sen bu sene..lise sonsun dimi??
  Bende Napıyım..odamdayım öyle uzanıyorum..sen neler yapıyorsun??

 59. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna cnm böyle erkekler için kendini üzme ))

 60. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Bengisu cnm..zaten abim söylediği zaman neye uğradığımı şaşırdım..abimin yanında belli etmemeye çalışdım ama..gerçekden çok üzüldüm..o gece çok ağladım..morelim bozuk olduğundan yazamadım bile..ya salak kafam beni sevdiğini zanetmişdim..meğerse beyefendi bana yalan söylemiş..sana aşığım diye..ha bide guya abime beni gerçekden sevdiğini söylemiş..yalana bak..neyse yaa..artık inanmıyorum ona.
  ..
  Aynen ya Aynurum nerde kaldı??

 61. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna bende iyiyim neler yapıyorsun?

 62. BENGİSU dedi ki:

  Kimse yok muuu

 63. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Sağol Bengisu..iyi sayılırım..sen nasılsın cnm??

 64. BENGİSU dedi ki:

  Aynur cnm saat 10 oldu nerdesin??

 65. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna cnm bir soru sormuştun ama o gün yazmadım bir anda çıktım özür dilerim çünkü wi-fi ‘de sorun çıktı internet olmadığı için yazmadım soru buydu galiba emre ile aynı sınıfta mısınız? Hayır aynı sınıfta değiliz))

 66. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna cnm duyunca şok oldum hiç üzülme ben sana dedim abin istememesinin bir sebebi vardır demek ki buymuş))

 67. BENGİSU dedi ki:

  Iyi akşamlar arkadaşlar
  Aleyna cnmm nasılsın?

 68. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Kimse yok mu???

 69. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar..)
  Aynurum birtanem nasılsın.?..ayn bende duyunca şok oldum..valla cnm orasını bilmiyorum kız neden terk etmiş..neden evlenmiş diye..zaten bu saatden sonra da umrumda değil..
  ..
  Bengisu cnm nasılsın??
  ..
  Zehracım hoşgeldin..sorun değil cnm..bende bu aralar yazamıyorum zaten..
  Haa bide..evet ya GÖKHAN nasıl acaba..bi kaç gün yazamıyacağını söylemişdi ama..merak ediyorum..
  ..
  Merhaba Cimbom..

 70. Zehra dedi ki:

  Ben gidiyom.
  Kardesimle ilgileniyom.
  Görüsürüz.
  Öptüm sizi.

 71. Zehra dedi ki:

  Iyi aksamlar.
  Nasilsiniz?
  Ben bu aralar sizi ihmal ediyom ama gerçekten bilinçli olarak yapmiyom. Çok yogunum bu aralar.
  GÖKHANDAN BIR HABER VAR MI?

 72. BENGİSU dedi ki:

  Aynur canım bende 10 ‘da gelirim))

 73. Cimbom dedi ki:

  Ve sende Can yucel siirlerini seviyorsun anlasilan Aynur bende cok severim

 74. Cimbom dedi ki:

  Merhaba Aynur su an seninle tanismak icin yaziyorum buraya bilal sonses yazisini gorunce ilgimi cektin bir sakincasi yoksa tanisalimmi

 75. &Aynur& dedi ki:

  anladim Aleyna ablam)))
  abin senin iyiligini dusunmus)))
  gerçekden sok oldum kiz niye basgasiyla evlenmis
  ablam sen bunlari bos ver ve her seyi unut)))
  bende aksam olurum saat 10 gibi gelicem sizde gelin)))

 76. BENGİSU dedi ki:

  Arkadaşlar ben akşam gelirim görüşürüz ))

 77. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Arkadaşlar ben şimdi çıkıyorum..akşama burdayım İNŞALLAH..grşrz..)

 78. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Ama abimle Serhan neler konuşdular..abim ona neler söyledi bilmiyorum..

 79. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi günler canlar..)
  Aynurum evet Serhan geldi..
  Ahh aynurum..o kadar şey oldu ki..hangi birini anlatsamm..
  Anlayacağınız şekilde yazayım..
  Şimdi Serhan geldi abim Serhanla konuşmak için kafeye çağırdı..abim Serhanla görüşmeden önce..benle konuşdu..ve arkadaşlar herşeyi öğrendim..meğer Serhanın 2sene önce Funda isminde bi sevgilisi varmış..ve çok seviyormuş..kız Serhanı terk edib başkasıyla evlenince..Serhan yıkılmış..kaç ay kendine gelememiş..resmen kızın yasını tutmuş..ve bir gün abimle konuşurken bir daha kimseyi sevemeyeceğine dair yemin etmiş söz vermiş….evlense bile hiç kimseyi Funda gibi sevemez gibi laflar etmiş..ve abim bana Aleyna şimdi anladın mı..neden Serhanla seni onaylamadığımı..bende anladım.abim..teşekkür ederim söylediğin için deyip sarıldım..sonra abim Serhanla görüşmeye gitti..

 80. BENGİSU dedi ki:

  Aynur canımmm bende iyiyim evet dün akşam gelmedim neler yapıyorsun?

 81. ❤Aynur dedi ki:

  Iyi gunler Bendisu ablam)))
  Hos geldin)))
  Sukur iyim)))
  Sen nasilsin))
  Dun aksam yoktun???

 82. BENGİSU dedi ki:

  Aynur cnm nasılsın ?

 83. BENGİSU dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar nasılsınız?

 84. ❤Aynur dedi ki:

  Aleyna ablamm…canimmm)))
  Hos geldin)))
  Nasilsin)))
  Serhan geldimi…abin af ettimi anlat ablam)))

 85. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Cnm sanarım uyudun..iyi geceler..Allah rahatlık versin :)yarın İNŞALLAH grşrz..))

 86. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aynur burda mısın??

 87. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aynurum birtanem meşgüldüm
  .. o yüzden yazamadım cnm

 88. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar..

 89. &Aynur& dedi ki:

  Sen bana demedin mi?
  Mavi gözlerin gibi gidelim denizlere.
  Sen beni sevmedin mi?
  Aşkımızın külleri, yakamaz mı bizi yine.

  Sözler yalan oldu bak, geceler her gün kör bıçak.
  Geçmez bu ömür böyle.

  Gel hayalim, anıları alalım kaçalım buralardan.
  Gel yoruldum, yalanları yaşayan gururumdan.
  Bir ömür var, birde aşkımız yeter bu zamana.
  Gel baharım kaybolalım…
  BILAL SONSES-GEL HAYALIM….
  yaaaaaa bu sarki guzel yaa

 90. &Aynur& dedi ki:

  Yeniden geri ver bana onca zamanı Bir telafisi yok bunca zararın Kaybederim içimdeki seni ziyan olur Kalbimden, bir mahkum misali firar olur
  …………….
  O kokun yalan gülüşün gibi tamam Senin olsun her bir şey acılar bana kalan Sabrederim elin onun elinde olmasın Bana sen yakışmıştın ya çok yazık
  ……………
  Nasıl baktın gözlerime Nasıl tuttun ellerimi Nasıl kanmışım sana Nasıl doldurdun yerimi Son sözüm bu sana inanırım sanma sana Ben içimdeki seni sevmişim anlasana
  Aleyna ablam nerdein gel lutfennn????

 91. &Aynur& dedi ki:

  Sen bana demedin mi?
  Mavi gözlerin gibi gidelim denizlere.
  Sen beni sevmedin mi?
  Aşkımızın külleri, yakamaz mı bizi yine.

  Sözler yalan oldu bak, geceler her gün kör bıçak.
  Geçmez bu ömür böyle.

  Gel hayalim, anıları alalım kaçalım buralardan.
  Gel yoruldum, yalanları yaşayan gururumdan.
  Bir ömür var, birde aşkımız yeter bu zamana.
  Gel baharım kaybolalım…
  BILAL SONSES-GEL HAYALIM….

 92. &Aynur& dedi ki:

  Yanında olanmı değerlidir
  Yoksa yürekte kalanmı
  Hayat bu ya
  Yanında olan yüreğinde olmamışsa
  Yürekte olan her zaman değerlidir

 93. &Aynur& dedi ki:

  Bazen hayat yorar insanı
  Şarkılar yorar, Beklemek yorar, Özlemek yorar
  Affetmek yorar, Hoş görmek yorar, Boş vermek yorar
  Ve insan susar
  Her şeye herkese rağmen
  Elinden gelen tek şeyi yapar
  Bağıra bağıra susar…
  Can Yücel

 94. &Aynur& dedi ki:

  yaaaaaaaaaaaaaa kizlarrrrrrrrrrrrrrr nerdesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz??????????????????????????

 95. ..... dedi ki:

  Iyi aksamlar..

 96. &Aynur& dedi ki:

  iyi gunler))
  nasilsiniz canlar)))
  Aleyna ablam nerdesin dunden beri bir merhaba demedin bir sey mi oldu yoksa??? cok merak ettim Serhan da gelmis olmali ayy cok merak ettim

 97. ..... dedi ki:

  Hayirli cumalar herkese…

 98. gulsen dedi ki:

  yahu niye duzgun cevirmiyonuz mama chemiti deyil, Mamaça Meethi yani ebe meethi

 99. Umut dedi ki:

  Günaydın teşekkürler Pınar ablacım

 100. NURANAAY dedi ki:

  Merheba arkadaslar ilk benim hediyem nerde ajaba hahahahha
  Pinarjim saol her zamanki sen iyi ozetler yazyorsun tesekkurlar cnm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir