İkimizin Yerine 179. Bölüm Özeti 05 Mart Salı Fragmanı # (1. kısım) Jagdish Babasının Banka Hesabını Kapattığını Öğrenir

Burak 02 Mar 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish çok huzursuz vemutsuzdur Gauri ona ne olduğunu sorar. Jagdish yorgun olduğunu söyler. Jagdish balkonda uyumak ister çok düşüncelidir. Anandi, Jagdish‘i düşünüyordur. Gehna odaya gelir ve kendisi için savaşmasını ister. Anandi, Gehna’ya sevginin olmadığı yerde hiçbir hak yok der. Jagdishin başka birisini sevdiğini biliyorken Jagdish’i zorlamak istemiyorum der.

Anandi Jagdish’den neden 5 yıl boyunca ona yalan söylediğini öğrenmek istediğini söyler. Sabah olur. Jagdishin , kolej için paraya ihtiyacı olur. Bankayı arar ve hesabının dondurulmuş olduğu fark eder. Şok olur.  Bairon, Anandi’nin tekrar öğretmenlik yapmasını ister. Onu eski okuluna götürür. Anandi Gulli ve kız öğrencileri görünce çok sevinir. Ayrıca, Bairon’un okul için yeni bir bilgisayar almıştır.

Jagdish okula giderken para problemini düşünür. Babasının artık onu umursamadığı düşünür kendisini kötü hisseder. Kendisineyardım edecek tek kişi olarak Kaliyani’yi düşünür ve onu aramayı planlar. Daha sonra nenesinin Gauri’yi duyduktan sonra nasıl  tepki verdiğini bilmediği için aramamaya karar verir. Okuldan bir arkadaşı Jagdishe  borç verir ve yaklaşık üç gün içinde geri ödemesini ister.

Jagdish  ilk defa bir yabancıdan para istemek zorunda olduğunu için çok üzülür egosu kırılır . Bütün bu olanlar için Anandi’yi suçlar . Anandinin anne ve babası, Anandi ile konuşmak için evi ararlar. Kaliyani telefonu açar ve Bago, Kaliyani’ye, Jagdish’in Mumbai’de ev bulup bulmadığını sorar. Kaliyani henüz bir ev bulamadığını söyleyerek konuyu değiştirmeye çalışır. Bago Anandi ile konuşmak ister.

Kaliyani, Anandi’nin başı ağrıdığı için dinlendiğini bahane ederek telefonu vermek istemez. Bairon, Anandi’nin odasına gelerek anne ve babasıyla görüşerek onlara durumu anlatması gerektiğini söyler. Fakat Anandi, ailesi gerçeği öğrenince kahrolur  diyerek reddeder. Kaybettiği güveni ve gücünü geri aldığı zaman , ailesine tüm gerçeği söyleyeceğini ve hiçbir şeyi saklamayacağını söyler.

Mumbai’de Jagdish ve arkadaşları şarkı tahmini oyunu oynuyorlardır.  Arkadaşları Jagdishin çok düşünceli olduğunu görünce onu şarkı söylemesi için  zorlarlar. Jagdish kızarak arkadaşlarına bağırır. Onlara daha ciddi olmaları gerektiğini söyler. Bu nedenle Jagdish ve ona borç veren arkadaşının arası bozulur ve kavga ederler. Jagdish‘in arkadaşı, ona nankör olduğunu, okulun ücretlerini ödemesi için ona kendisinin borç verdiğini söyler. Jagdish, bunu söyleyen arkadaşına ne kadar düşük seviyeye aitsin der. Arkadaşı hemen borcunu geri ödemesini ister. Gauri araya girer ve  parayı kendisinin vereceğini söyler. Herkes ayrılır ve Gauri, Jagdish’e neden paraya ihtiyacı olduğunu ona söylemediğini sorar. Ondan hiçbir şey saklamaması gerektiğini belirtir. Bir şeyleri saklayarak onu kandırmamasını ister.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.