İkimizin Yerine 178. Bölüm Özeti 04 Mart Pazartesi Fragmanı # Bairon Anandinin Mutluluğunu Düşünür.

Burak 01 Mar 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish döndüğünde annesini bulamaz. Sumitra gitmiştir ve Jagdish, annesinin tek başına nasıl geri döneceğini düşünerek panikler. Deli gibi sahilde koşarak  annesini çağırır. Gauri, eve gelir ve Jagdish’ı evde bulamayıca endişelenir. Jagdish’ı arar. Jagdish  telefona cevap vermez ve Gauri tedirgin olur. Jagdish, şehre giderek Sumitra’yı arar. Kaliyani‘lerde herkes gergindir. Bairon eşini bulmak için Mumbai‘ye gitmeye hazırlanıyordur. Gauri, Jagdish‘ı aramaya devam eder ancak Jagdish çağrıları görmezden gelerek bir yerde oturur ve ağlar. Daha sonra evden gelen aramaları görür ve nihayet Anandi‘yi arar.Annesini kendisini geri götürmesi için buraya yolladın diyerek Anandi‘ye kızar . Asla o eve geri dönmeyeceğini ve Anandiyi terk edeceğini söyler. Anandi çok üzülür. Bunu gören Bairon, telefonu alarak Sumitra’yı tek başına geri gönderdiği için Jagdish’e bağırmaya başlar. Jagdish annem benimle bağlarını kopardı, şimdi yapayalnızım der. Bairon’a zaferini kutla baba diyerek telefonu kapatır.

Jagdish bir bankta uyur ve annesinin ninnisini hatırlar. Çok üzülür. Bir bekçi gelir ve Jagdish‘e evine gitmesini söyler. Jagdish eve geri döner. Gauri, telefonlarına cevap vermediği için ona tepki gösterir. Jagdish’a kendsinden ne sakladığını sorar. Jagdish  sen benim karım değilsinç  beni nasıl sorgularsın beni yalnız bırak diyerek bağırır. Kundha Jagdish’a eve geç döndüğü için bağırır.  Jagdish, Kundha’dan özür diler. Yorgun olduğunu söyler ve uyumaya gider. Gauri çok üzülür. Bairon Jagdish’i düşünmektedir. Sabah, Basant Sumitra’yı almak için gideceğini söylerken Sumitra eve ulaşır. Onu gören herkes şok olur. Bairon kendisini dinlemediği için Sumitra‘yı azarlar. Jagdish‘e gittin  ne değişti ben gitme dememişmiydim der. Anandi araya girerek onu oraya götürenin annelik sevgisi olduğunu söyler.  O esnada Sumitra bayılır. Mumbaide Jagdish banyodan çıkmıştır. Gauri ona çay getirir. Dün yaşananlar hakkında konuşurlar. Gauri, Jagdishe gerçeği bilmek istediğini  ama uygun zamanda  olmasını söyler.

Sumitra Bairon‘a Jagdishle konuşmalarını anlatır. Bundan sonra kendisinin Sughna‘nın ve Anandinin annesini olduğunu söyler. Jagdish artık  kimsem değil der. Kaliyani Sumitra’yı elleriyle besler.  Ertesi sabah, Gauri sinduru görür ve Jagdish‘e sinduru  gerçekten sürmek istediğini  söyler ancak  Jagdish onu doğru dürüst dinlemiyordur . Gauri dayanamaz kızar ve ne kadar daha böyle devam edeceğini sorar. Jagdish yakında part-time yeni bir iş bulacağını ve yeni bir daireye gideceğini söyler. Anandi alnına sindur sürmek üzereyken Sumitra onu durdurur ve bir daha sürme der.   Daha önce yaşadığı  gibi yaşamasını tamamen özgür olduğunu söyler ve gider. Anandi eski anılarını hatırlar ve ağlar.

Sabah olur.  Bairon, Sumitra ile Anandi hakkında bir karar verdiklerini belirtir. Kaliyani ne olduğunu merak eder. Anandi alnında sindur olmadan aşağı iner. Bairon, Anandi’ye yapılan tüm haksızlıklar için af diler. Sen artık bu evin gelini değil kızısın der. Budan sonra Anandiye Sughna’yla eşit şekilde davranacağını ve Anandi için başka bir evlilik ayarlamak istediğini söyler. Kaliyani çok kızar  ve ailesinin onuru için endişelenir. Bairon düşüncesini açıklamaya çalışır.

Kaliyani tamamen şaşırmıştır ve karara katılmaz. Sumitra Anandi’nin geleceğini düşünmek zorunda olduklarını söyler. Kaliyani onu dinlemek istemez. Jagdishin hata yaptığını ve  Jagdishi doğru yola getirmelerini söyler. Bairon onun yaptığının, suç olduğunu düşünüyordur. Jagdishi bu şekilde cezalandırmak ister.  Basant da Kaliyani‘yi desteklemektedir. Jagdish eve gelirse ona ne söyleriz der. Kaliyani Mumbai’ye gitmek istediğini belirtir. Bairon, annesinin Jagdishin yanına gitmesini istemez ve Anandi’ye uygun bir damat bulacağını söyler. O sırada  Anandi deli gibi gülmeye başlayarak Sumitra‘ya seslenir.

Mumbai’de Kundha, Jagdish’a bahar festivali olduğunu ve çok hayırlı olduğu için bu gün bir çok düğün yapıldığını söyler. Jagdish’e Anandi ile evliliğini hatırlar. Kundha, kuyumcuya gitmesini ve Gauri için altın alması, ona sürpriz yapmasını tavsiye eder. Kaliyani‘lerde, Anandi’nin yeniden evliliği  tartışılmaktadır. Bairon, Anandi’ye Jagdish’i unutmasını söyler. Anandi, gerçekten beni kızın olarak düşünüyorsan neden aile için yük haline geldim der. Sumitra, onlara asla yük olmadığını söyler. Anandi kendi izni olmadan neden tekrar evlenmesini tartıştıklarını sorar. Bu evden ve ailesinden asla ayrılmak istemediğini söyler. Sumitra, mutlu bir hayat sürebilmesi için , kendi evine ve ailesine ihtiyaç duyacağını düşündüğünü belirtir.

Bairon, Anandinin kendisi ne isterse artık yapabileceğini söyler ve Anandi’ye isteğini sorar. Anandi, kendi ayakları üzerinde durmak istediğini  söyler.Bence birisini seviyor ve ona güveniyorsam, karşılık beklemem de gerekmiyor der. Şimdi her şeyi düzeltmek istediğini  ve ailesinden okumasına izin vermesini söyler. Bairon ve Sumitra bunu hemen kabul ederler ve onu desteklerler. Anandi daha sonra Kaliyani’ye döner ve onun da desteğini istediğini söyler. Kaliyani ona para verir ve bu sefer Anandinin yanında olduğunu, istediği kadar kitap almasını ve ders çalışmasını söyler.

Jagdish, Kundha ile alışveriş yapar ve sonra eve gelir. Gauri, bahar festivalini kutlamak için özel yemekler yapmıştır. Jagdish mutlulukla yemek yer ancak Anandi’yi ve yemeklerini hatırlar.Kundha Jagdish’e Gauri’ye hediyesini vermesini söyler. Jagdish  Gauri‘ye Mangalsutra almıştır. Gauri çok şaşırır. Kundha, Jagdish‘ın seçimi olduğunu ancak parası olmadığı için hedinin parasını kendisinin ödediğini söyler. Bairon, Anandi’nin okuması için kitaplar alır. Onun Jagdish’ten çok daha büyük bir doktor olmasını istediğini söyler. 16 yıl önce, Anandi‘yi Jagdishle evlendirmekle hata yaptığını ama bugün onun için parlak bir geleceği olacağını söyler. Anandi çok mutlu olur.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 178. Bölüm Özeti 04 Mart Pazartesi Fragmanı # Bairon Anandinin Mutluluğunu Düşünür.” üzerine 1 yorum

  1. GÜLALEK dedi ki:

    İşte bu
    her kiza egitim ve meslek çok lazim hiç kimse kadinlari hor görmesin.

    Özetler ün teşekkürler elinize saglik!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir