İkimizin Yerine 176. Bölüm Özeti 02 Mart Cumartesi Fragmanı # (1. kısım) Anandi Jagdishin Sevgilisinin Gauri Olduğunu Öğrenir.

Burak 24 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Sughna Anandi’yi teselli etmeye çalışıyordur. Anandi Jagdish‘le olan eski anılarını hatırlamaya devam eder. Sumitra Gehna ile Jagdishin çocukluğu hakkında konuşuyordur. Kaliyani  BAsant ve Şiyam ile konuşur.Ertesi sabah, Kaliyani kahvaltıda Bairon’u sorar. Bairon kahvaltıya gitmez. Kaliyani salona gelires salona geçer. Kaliyani Nandu‘ya  Bairon‘u çağırmasını söyler. Sumitra Bairon‘a Jagdish’imin babası diye seslenir. Bairon, bir daha Jagdishi böyle çağırmamasını söyler. Nandu  Baironu  çağırır. Bairon gitmek istemez ve ona sarılır.

Nandu, Sumitra ve Bairon’u çay içmeleri için indirir. Kaliyani, herkese çay yapacağını söyler. Anandi, Kaliyani’ye çay servisi yaparken Kaliyani Anandiyi görür ve yıkılır. Kaliyani, üzgün bir şekilde Anandi’ye kocanın doktor olmasını istediğin için böyle büyük bir bedel ödemek zorunda kaldın der. Onu uzaklara sen gönderdin o asla geri dönmeyecek, eğer göndermeseydin, o doktor olmasa da en azından bizimle birlikte kalacaktı der. Herkes Kaliyani’yi teselli etmeye çalışır. Bairon, Kaliyani’ye Anandi’nin bu konuda çok fazla fedakarlık yaptığını söyler. Asıl Jagdish Anandi gibi iyi bir eşi kaybetti der.

Basant bunu duyunca çok üzülür ve hemen odasına girer. Gehna onu takip eder ve Basant hışımla eşyalarını bavula koymakta olduğunu görür. Gehna oa nereye gittiğini sorar. Basant öfkeli bir şekilde Jagdish’i getirmek için Mumbai’ye gideceğini söyler. Gehna artık Jagdish için aile ilişkilerin hiçbir değerinin olmadığını söyler.Basant Jagdish’in,  geri getireceğini belirtir.

Basant Anandi için üzülüyordur.  Jagdish’in gül gibi hayatını nasıl mahvettiğini söyler. Gehna Basant‘ı durdurur. Onu getirmen kolay olmayacak der. Basant’ın Jagdish’i oğlu gibi seviyordur ama Jagdish’in kendisini dinlememesinden korkmaktadır. Jagdish, Basant’ı üzecek bir şey söylerse diye endişelenir. Basant‘a, Bairon’un Jagdish’in tamamen değiştiğini söylediğini hatırlatır. Mumbaide Gauri, ev sahibi Kundha’ya Jagdish’in onunla ilgilenirken ne kadar çok ilgilendiğini ve çok yorulduğunu anlatır. Kundha, birbirlerini çok sevdiğinizi görüyorum der. Bairon ve Sumitra, Anandi‘ye karşı kendilerini suçlu hissederler.

Bairon, Jagdish Anandiyi bıraksa bile, o benim kızım, onunla ilgileneceğim  ve mutlu olması için elimden geleni yapacağım  der. Sumitra Bairon’a  bu sefer Anandi‘nin babası diyerek hitap eder. Anandi,  Bairon’a Jagdish’in birlikte olduğu kızın adını sorar. Bairon, suçlu olanın Jagdish olduğunu söyler kızın adını bilsen ne değişecek der . Anandi, ısrar eder. Bairon kızın ismi Gauri der. Anandi, Gauri‘yle Mumbaide yaşadıklarını  hatırlar ve Jagdish’in giderek değişmesini buna bağlar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir