İkimizin Yerine 175. Bölüm Özeti 01 Mart Cuma Fragmanı # (1. kısım) Bairon Jagdishin Yalanlarını Öğrenir ve On Evlatlıktan Reddeder.

Burak 24 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi Sumitraya Jagdishin geri gelmeyeceğini söyler. Sumitra, Anandi’den inancını korumasını ister. Bairon’un Jagdish’i geri getireceğini söyler. Bairon, Jagdish‘in kaldığı otele ulaşır ve bekçiye Jagdishi sorar. Bekçi, Jagdish’in yüksek lisans yaptığından beri otelde kalmadığını belirtir. Bairon şok olur ve , Jagdish’in nerede yaşadığını sorar.

Bekçi, yeni adresini bilmediğini söyler. Bairon sürekli Jagdish’i arıyordur. Jagdish Gauri’yi kontroden eve götürüyordur Telefonu sessizde olduğu için gelen çağrıları duymaz. O sırada Bairon, otelden çıkan bir gençle görüşür ve Jagdish’in nerede yaşadığını sorar. Genç, Bairon’u Jagdish‘in kaldığı sokağa götürür.

Bairon sokakta bir kadınla karşılaşır ve Jagatı tanıyıp tanımadığını sorar. Kadın Dr. Jagat eşi Gaurim mi der.. Bairon bir hata var sanırım der Jagdish’in yalnız yaşadığını söyler ve ona telefonundaki Jagdish’in resmini gösterir. Kadın resmi onaylar.Jagatın bir kaç aydır karısıyla birlikte bayan Kundha‘nın evinde kaldığını söyler. Kadın, Kundhanın pazarda olduğunu, Jagdish’in eşi olan  Gaurinin hasta olduğunu ve hastanede kaldığını söyler. Şu an kimseyle görüşemeyeceğini belirtir. Bairon duyduklarına şok olur ve çok üzülür. Jagdish, Gauri’yi eve götürüyordur. Gauri ona karısı olmadığı halde, ona iyi baktığını, eğer karısı olsa kim bilir ne kadar özen göstereceğini merak ettiğini söyler.

Jagdish, telefonunda babasından bir sürü cevapsız çağrı görür. Jagdish ve Gauri hastaneden çıkarken Bairon gelir, ancak birbirlerini görmezler. Bairon, Gauri’nin taburcu edildiğini öğrenir . Sumitra onu arar ve Jagdish‘i sorar. Bairon  bir şey belli etmek istemez. Jagdish ve Gauri eve varırlar. Jagdish Bairon’u arar ve ona hastanede meşgul olduğu için çağrılarına cevap veremediğini söyler. Bairon, Şiyam’ın arkadaşının Jagdish ve Anandi için uygun bir ev ayarladığını söyler. Jagdish, dönem ortasındayken otelden çıkamam ve otel koleje çok yakın der. Bairon Jagdishe nerede olduğunu sorar. Jagdish, hasta olan bir  arkadaşını ziyarete geldiğini söyler. Bairon, Jagdish’ten kaldığı yerin adresini ister ve Mumbai’de olduğunu bildirir. Jagdish çok şaşırır ve babasının gelmemesi gerektiğini söyler. Burasının uygun olmadığını söyler.

Bairon  neden babasının gelemesi için uygun olmayan bir yere gittin der. Jagdish, Bairon’a akşam sahilde buluşalım der. Gehna, Basant’a Jagdish’ten şüphelendiğini söyler. Jagdish ailesinden uzak olmasından dolayı  etkilenebileceğini söyler.  Orada kimsesi yok, tamamen özgür ve başıboş der. Basant, Jagdish’e inandığını ve onun ailesini utandıracak bir şey yapmayacağını söyler. Gehna ikna olmamıştır.

Bairon, Jagdish’i sahilde beklerken onunla ilgili duyduklarını  düşünür. Jagdish sahile gelir. Bairon bir şey belli etmez ve onlar için bir ev bulduğunu söyler. Jagdish ve Gauri‘nin kaldığı evin adresini verir. Jagdish panikler ve orasının iyi  bir yer olmadığını söyler. Bairon, orayı gördüğünü ve iyi bir yer olduğunu söyler. Jagdish, babasına Mumbai’de yaşamadın için bir şey bimiyorsun der. Bairon dayanamaz, Jagdish’i tokatlar ve daha ne kadar yalan söyleyeceksin der. Jagdish’in bu evde sözde karısı  ile yaşadığını bildiğini söyler. Jagdish, otelin dolu olduğunu  bu evde kalabilmek için arkadaşı Gauri ile evli olduğu yalanını söylemek zorunda kaldıklarını belirtir.

Bairon Jagdishin bu yalanlarına inanmaz ve Gauri hakkında kötü konuşur. Jagdish kızar ve baabsına durmasını söyler. Gauri’yi sevdiğini ve evlenmeyi düşündüğünü söyler. Jagdish, Anandi ile düşünceleri farklı olduğu için  yaşayamayacağını, ilişki kurmak için çok denediğini  ama Anandi‘nin köylü olduğunu istediği gibi olamayacağını söyler. Bairon Jagdish‘e bir tokat daha atar ve  Anandi’yi suçlamayı bırakmasını ister. Jagdish gibi yalancı, işe yaramaz bir oğlu olduğu için utandığını söyler. Aileye bunu nasıl anlatacağını düşünerek üzülür. Jagdishe  asla  köye geri dönmemesini söyler.

Bairon, ailesi adına Jagdish ile olan bağlarını kopardığını  Jagdish’i herkesin hayatından attığını belirtir. Jagdish, Bairon’un kendi hataları yüzünden suçlandığını söyler. Çocukken evlendirilmeseydim, bu gün hiç yaşanmayacaktı der. Ben ve Anandi çocukken anlamını bile bilmediğimiz bir ilişkiye senin yüzünden zorlandık der. Olanlar için sadece babasını suçlar. Bairon şok üstüne şok olur.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir