İkimizin Yerine 174. Bölüm Özeti 28 Şubat Perşembe Fragmanı # (1. kısım) Jagdish Anandiyi Sevmediğini İtiraf Eder.

Burak 24 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi, geçmişte yaşadıklarını hatırlar ve koca evindeki  herkesin onu ne kadar sevdiğini ve destek olduğunu düşünür. Jagdish Anandiyi  arar ve onunla kibar bir şekilde konuşur. Anandi,  Mumbai’ye gelmek  için bavulunu hazırladığını söyler. Jagdish bu konuda görüşmek istediğini ve çok önemli bir şey konuşacağını Anandiye söyler.

Jagdish Anandiye yaşam tarzılarının çok farklı olduğunu ve Anandinin köy kızı olduğu için şehre ayak uyduramayacağını  söyler. Kendisininde bundan sonra köyde yaşayamayacağını, bu nedenle sorunun tek çözümünün  ayrılmaları olduğunu söyler. Jagdish, evli bir çiftden çok  çocukluk arkadaşları olduklarını belirtir. Büyüdük ve aramızdaki dostluk bağını yanlışlıkla sevgi sandık der.

Mumbai’ye okumak için geldikten sonra Anandiye aşık olmadığını, sadece bu ilişkiye bağlı olduğunu fark ettiğini ve bunun öfkesini Anandiden çıkarmasına sebep oduğunu anlatır. Durum bu şekilde olduğunu belirtir ve sonunda Anandi‘yi sevmediğini söyler. Anandi şok olur başından kaynar sular dökülür ve başka birisi mi var diye Jagdishe sorar.

Jagdish, ona yalan söylemeyeceğini söyler yeni birisini sevdiğini ve ona aşık olduğunu söyler. Bu kızın tam istediği gibi modern ve çağdaş olduğunu, bütün kriterlerine uyduğunu söyler. Herkesle konuşmasını ve Mumbai’ye boşuna gelmemesini söyler. Jagdish telefonu kapatır ve Anandi şok ile onun söylediklerini hatırlayarak bayılır ve yere düşer. Sumitra yerde yatan Anandiyi  görür ve onu uyandırmaya çalışır.

Doktor Anandi’yi muayene eder.Anandinin doğru tedavi çin hemen Jaipur’a götürülmesi gerektiğini söyler. Bairon Anandiyi hemen tam teşekküllü hastaneye götürmeye karar verir. Şiyam Jagdish haber vermeleri gerektiğini söyler. Jagdish Gauri ile konuşurdur. Babasının çağrısını telefonda görür ancak bilerek cevap vermez ve telefonu kapatır. Bairon buna kızar. Anandi çok kötüdür.

Sumitra ona ne olduğunu sorar. Anandi  Sumitra’ya sarılarak ağlar. Sughna ve Sumitra Anandi’nin çok acı çektiğini düşünerek onu teselli etmeye çalışırlar. Yolda, Sumitra Bairondan tekrar Jagdish’i aramasını ister. Jagdish bu sefer evap verir ve Bairon ona Anandi’nin hasta olduğunu hastaneye Jaipur’a gittiklerini söyler Jagdishinde oraya gelmesini ister. Jagdish kabul eder.

Sabah, Jagdish Jaipur‘a giderken bu seferde Gauri’nin hasta olduğunu görür. Ne yapacağını bilemez. Anandi Jaipur’da hastaneye yatırılır. Mumbai’de ise Jagdish Gauri‘yi hastaneye götürmeye karar verir onu yalnız bırakamaz. Gauri’ye tifo teşhisi konur. Doktor Jagdish’e Gauriye iyi bakmasını söyler. Anandinin hastalığı ise mide ülseridir. Aileye Anandi ile iyi ilgilenmeleri gerektiğini  söylerler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.