İkimizin Yerine 173. Bölüm Özeti 27 Şubat Çarşamba Fragmanı # (1. kısım) Jagdish Anandinin Yanına Gelmesini İstemiyordur.

Bairon, Jagdish’i arar ve ona Anandi’yi Mumbai’ye gönderme planını anlatır. Jagdish duyduklarına şok olur ve Anandi benim dikkatimi dağıtır derslerime odaklanamam diyerek bahaneler uydurur. Bairon, Anandi’nin ona destek olacağını söyler ve ikisi için büyük bir ev kiralamasını ister.

Jagdish, Anandi’nin Mumbai’ye gelmesini istemiyordur ve bunu önlemek için bir şeyler yapmaya karar verir. Bu arada Anandi ve Gehna Phuli’nin geleceği için endişelenmektedirler. Gehna her şeyin iyi olacağını söyleyerek Anandiyi ikna etmeye çalışır.

Phuli’nin koca evinde, kayınpederi onu sevmektedir. Kocasının aile üyeleri eve gelirler ve Phuli’ye çok iyi davranırlar. Phuli için bir kutlama yapılır. O sırada bir kadın eve gelir ve Phuli’ye sen gerçek bir eş değilsin ve dul olmak senin kaderin bu yüzden  yine dul kalabilirsin, tüm bunlara bağlanma diyerek uyarır. Phuli şok olur. Aile üyeleri kadını uzaklaştırır. Phuli çok rahatsız olmuştur.

Jagdish alışveriş yapmak için markete gider ve Gauri için bir şeyler almaya karar verir. Jetsar’da Anandi’nin hala midesindeki  ağrılar geçmemiştir. Ayağındaki Jagdish’in aldığı halhalı kırılır. Jagdish, ise o esnada Gauri‘ye bir halhal almıştır. Gauri halhalı çok beğenir ve Jagdish‘e sarılır.

Phuli’nin kaynanası Phuliden, bir önceki ilişkisinde problem yşayan ve bundan dolayı acı çeken oğluyla ilgilenmesini ister. Phuli bir eş olarak görevlerini yerine getireceğine söz verir. Phuli, kocasının yanına gider ve  onunla konuşmaya çalışır. Kocası onu beğenir ancak  zamana ihtiyacım var diyerek içmeye gitmek ister. Phuli onu durdurur.

Phuli ona, geçmişinde yaşadığı roblemlerden kurtulması için yardım edeceğini söyler ve birbirlerine sarılırlar. Anandinin  hala  midesi ağrıyordur. Ertesi sabah, Phuli uyanır ve kocasını yanında görünce utanır. Gehna ve Sumitra Anandinin ağrıları için endişelenirler.

Gauri ve Jagdish birlikte vakit geçiriyorlardır. Bairon, Jagdish‘i arayarak  henüz bir ev bulup bulamadığını sorar.Jagdish meşgul olduğunu söyleyerek telefonu kapatır. Bairon buna çok üzülür.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 173. Bölüm Özeti 27 Şubat Çarşamba Fragmanı # (1. kısım) Jagdish Anandinin Yanına Gelmesini İstemiyordur. (2 Yorum)