İkimizin Yerine 172. Bölüm Özeti 26 Şubat Salı Fragmanı # (1. kısım) Phuli Ölen Kocasının Kardeşi İle Evlendirilecek.

Burak 23 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish  daire aramaktan yorulmuştur. Jagdish şakayla bu yüzden istersen benimle kalabilirsin der. Gauri bunun imkansız olduğunu söyler. Phuli’nin ailesi onu ikinci evliliğe ikna etmeye çalışır ancak Phuli kabul etmez. Babası duvardan atlayarak intihar etmeye çalışır ve bunun üzerine Phuli evliliği kabul etmek zorunda kalır.

Kaliyani ve ailesi Phuli durumunu tartışırlar. Kaliyani Phuli‘nin evliliğini desteklemektedir. Bunun için mutludur. Bairon, anesine bu yanlış geleneklere karşı çıkmaları gerektiğini söyler. Bu esnada Jagdish ve Gauri ev aramaktadırlar.

Anandi Phuli’ye, neden ölen kocasının kardeşi ile evlenmeyi kabul ettiğini sorar. Phuli, ailesinin uğruna bunun kabul ettiğini kendisini düşünmediğini bu şekilde babasının probleminin çözüleceğini ve ailesinin mutlu olacağını söyler. Anandi ikna olmasa da kabul eder. Jagdish ve Gauri ev arıyorlardır. Gauri bir emlakçıdan telefon alır. Emlakçı onları bir evin yanına getirir.Bir bayan yanlarına gelerek onları sorgular ve onlar hakkında bilgi alır.

Jagdish, karı-koca oldukları yalanını söyler. Kadın, isminin Kuntha olduğunu söyler. Onlara evin içini gezdirir ve yiyecek bir şeyler almak için gider. Bu sırada Gauri Jagdishe, neden yalan söylediğin der ve kadına gerçeği söyleceğini belirtir. Jagdish onu durdurur ve evi kiralamak için sadece rol yapmak zorunda olduklarını söyler. Ev sahibi gelir ve Jagdish ona 10000 rupi avans olarak ödemeyi teklif eder.

Gehna ve Anandi, Kaliyaniden Phuli’nin evine gitmek için izin isterler. Kaliyani kabul eder ve Phuliye yardım etmelerini söyler Phuli’nin annesi onları karşılar ve  Anandi direk Phuli’nin odasına gider. Anandi Phuli’nin eline kına yakılmış olarak görür. Phuli onlara yeni elbiseleri ve mücevherlerini de gösterir.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.