İkimizin Yerine 170. Bölüm Özeti 24 Şubat Pazar Fragmanı # (1. kısım) Jagdish Ailesi İle Tartışır.

Burak 20 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Sughna Jagdishin gideceğine ağlar. Anandinin bundan çok etkileneceğini düşünür. Şiyam Jagdish ile konuşacağını söyler. Evde Bairon düşencelidir. ve Anandi‘ye, Jagdish’in Mumbai’ye yerleşeceğini biliyor musun diye sorar. Anandi, diğerleri ile birlikte bunu öğrendiğini ve Jagdish‘in  hayatı ile ilgili hiçbir şeyi ona sormadığını söyler. Anandi, Jagdish’in değiştiğini ama bu kadar değişeceğini asla düşünmediğini söyler. Benim ve ailesinin hiç bir önemi yok. Ne yazık ki sevgimiz onu burada tutamıyor diyerek ağlar.

Bairon çok üzgündür. Baba-kız birbirlerini teselli ederler. Kaliyani, Basant ve Gehnayı ile görüşür. Onlara Jagdish hayatı ile ilgili ne yapmak isterse yapsın, onu dışlamayın der. Basant’a, Bairon’u Jagdish’i yok saymaması için ikna etmesini söyler.

Gehna, Kaliyani’ye Sumitra’yı arayarak ona söylediği her şeyi anlatmasını söyler. Kaliyani, Sumitra’nın Madhavın eşi ile ilgilendiğini ve çok endişeli olduğunu söyleyerek reddeder. Kaliyani Jagdish‘i sonsuza kadar kaybetmekten korktuğunu belirtir ve Basant’a Bairon’a Jagdish’in 2 yıl sonra geri döneceğini,  ona iyi  davranmasını sağlamasını ister.

Basant‘ın isteksiz olsa da Bairon ile konuşmayı kabul eder. Jagdish, cep telefonunda Gauri’nin resmine bakmaktadır.  O sırada Şiyam arar ve Jagdish cevap verir. Şiyam, Jagdish ile  Anandi’yi akşam yemeğine için evlerine davet eder. Jagdish başta reddeder ama Şiyam onu sonra ikna eder. Akşam, Jagdish ve Anandi, Şiyamlara gelir. Tüm Madanlar Jagdish ve Anandi’yi karşılar ve onlarla sohbet ederler. Şiyam ve Sugna, Jagdishin gitmemesi için dolaylı olarak Jagdish ile konuşur ancak Jagdish sessiz kalır.

Varun, Jagdish‘e, kendisini ne zaman iyileştireceğini sorar. Jagdish yine sessiz kalır. Sugna, Jagdish’in Mumbai’ye yerleşme niyetini biliyorum der. Madan ve Radha şok olur. Sugna, Jagdish ile ailesinin yanında kalması için ikna etmeye çalışır. Şiyam da Jagdish ile konuşmaya çalışır ama nafile. Şiyam, Jagdish’e bende şehirde okudum Köyüme dönerek bilgimle  köyümü geliştirmeye yçalışıyorum der. Herkes Jagdish ile konuşmaya onu etkilemeye çalışır ama Jagdish kızar. Şiyam, ailesinin Jagdish ile gurur duyarak onun için hastane inşa ettirdiklerini anlatır. Jagdish, Şiyam’a sen burada kalmakla ne kazandın, hayatını mahvettin neden benim şehre gitmeme engel olmaya çalışıyorsun der. Herkes şok olur. Sughna onu durdurmaya çalışır.

Şiyam, ailem eşim ve çocuklarımı kazandım. Eşimin gülüşünü kazandım, ailemden aldığım bu kültürü, çocuklarıma da ileteceğim der. Jagdish, alaycı bir şekilde Varun için ne yaptığını sorar. Sugna’nın ve çocukların hayatını  mahvettiğini söyler. Sugna Jagdishe tokat atar. Jagdish  hışımla evi terk eder. Sugna, Şiyam’dan Jagdish adına özür diler . Jagdish ve Anandi eve gelirler. Jagdish ailesine  Şiyam’ın onu ders vermek istediğini ve ona kötü şeyler söylediğini anlatır. Gehna onu durdurur ve o senden daha büyük o ne söylediyse senin iyiliğin için der. Bairon ve Basant  Şiyam‘ı destekler. Jagdish kızar ve gider. Bairon yemek yemeden masayı terk eder.

Jagdish daha sonra terasa gider ve Gauri ile konuşur. Gauriye onu ne kadar özlediğini söyler. Gauride Jagdishi çok özlediğini söyler, eve gittikten sonra beni unuttun der. Jagdish, Gauriyi asla unutamayacağını söyler.  Her ikiside yüksek lisans başvurusu için Mumbai’ye gitmeye karar verirler. Gauri, Jagdishe önce Jaipur’a geleceğini ve sonra birlikte Mumbai’ye gideceklerini söyler. Jagdish aynı fikirdedir. Bairon, Jagdish’in kötü davranışları için üzgündür. Basant gelir ve Baironu teselli etmeye çalışır. Endişelenmesini , her şeyin yoluna gireceğini belirtir.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 170. Bölüm Özeti 24 Şubat Pazar Fragmanı # (1. kısım) Jagdish Ailesi İle Tartışır.” üzerine 3 yorum

 1. Aynur dedi ki:

  Hayirli aksamlar…Pinar ablam…eline..emegine…saglik..ozetler..cook guzel♥

 2. şevval dedi ki:

  gicik jaktish diziye ilk katıldığından beri hiç sevmemistim

 3. GULJAN dedi ki:

  Tuuufff Jagdis ahmagi yaziklar olsun sana yine bi kere yok artik bu dizi bitdi ya ne kadarda haksizlik ya…

  Pinarcim ozetler guzel ellerine emeklerine saglik canim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir