İkimizin Yerine 17 Şubat Pazar Özeti 163. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Anandi Eğitimine Tekrar Başlar.

Burak 09 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Bhairon Anandi’ye bundan sonra geriye bakmamasını söyler. Sumitra lord Ganesha’nın idolünü verir ve çalışırken onu tutmasını ister.

Jagdish, kütüphanede ders çalışıyordur. Gauri onun yanında oturuyor ve hareketlerine güler. Basant, Kaliyaniden çekinir ve Anandinin okuduğu gerçeğini gizleme fikrini başta kabul etmez Daha sonra Bairon onu ikna eder ve isteksizce kabul eder. Bhairon, Anandinin eğitimine devam etmesi için okul müdürüne gider, ancak 10. sınıf sınavlarını yaklaşıldığı için endişelidir. Müdürü ikna eder  ve özel öğrenci olarak Anandi 10. sınıf derslerine katılacaktır. Bairon gitmek için döndüğünde Basant ve Kaliyani’yi görür ve şok olur.

Kaliyani neden okulda olduğunu sorar ve Bhairon konuyu hızla geçiştirir. Bhairon ve Sumitra, Anandi’ye kitapları sunar ve çok çalışmasını ister. Anandi, önce tanrıya kendisine güç vermesi için dua eder sonra aniden duygusallaşır ve tüm bunları Jagdish  için yaptığını söyler. Çünkü onu çok seviyordur.

Anandi odasında çalışıyordur. Kaliyani karın ağrısı ile kalkar ve Anandi’nin odasına gelir. Odada ışığın yandığını görür ve kapıyı çalar. Anandi yakalanmak üzeredir ancak ütü ve kıyafetleri çıkartarak Kaliyani‘yi, ütü yaptığı konusunda ikna eder. Ertesi sabah Phuli ve Anandi okulda hoş bir şekilde konuşarak birbirlerini desteklediklerini söyler. Anandi eve geri gelir ve bir kaç gün okula gitmeyeceğini söyler. Kaliyani buna şaşırır ve bunun Jagdishin sayesinde olduğunu düşünür. Sumitra, Anandi’nin dersini iyi çalışmasını için fırsat verir.

Bir sonraki sefere Anandi, kıyafetlerini kapının altına koyarak dışarıya ışığın çıkmasını engeller. Gehna ona süt yapar. Kaliyani mutfağa gelir. Gehna Nandu için süt yaptığını söyler. Mumbai’de, Jagdish ve Gauri birlikte çalışarak eğleniyorlardır. Kaliyani, aniden gelinlerin  daha fazla sorumluluk aldığını söyler. Ertesi gün  Bairon sınavların yarın sabah 11:00’da yapılacağını söyler.

Sumitra, Anandi’yi dışarı çıkarmak için Kaliyani‘ye ne diyeceğiz diye sorar. Herkes ne söyleyeceklerini düşünür. Bairon, annesini Allahabad’a, kutsal bir ziyarete göndermeyi önerir(Hac tarzı). Bu Kaliyaninin de hoşuna gidecek der. Basant bunu kabul eder. Anandi, Kaliyani’ye  yalan söylemelerinden memnun değildir ve  gerçeği söylemeyi önerir. Fakat bunun iyi olmayacağını söyler ve Anandinin moralini yükseltir.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 17 Şubat Pazar Özeti 163. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Anandi Eğitimine Tekrar Başlar.” üzerine 2 yorum

 1. Aynur dedi ki:

  gunaydin..hayirli sabahlar canlar..))
  oouu ilk ben olmusum 😀 😀 😀
  Pinar ablam eline emegine saglik ablacim ozetler muthis..)))

  1. Pınar dedi ki:

   mrb aynurum nslsn cnm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir