İkimizin Yerine 17 Ocak Perşembe Özeti 132. Bölüm Fragmanı #(2. Kısım) Ve karşınızda Anandinin büyük hali….

Burak 28 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

Anandi, Jagdishden çölde ayrıldığı yerde büyük hali ile karşımızdadır. Gulli koşarak elir ve neden her gün birini beklediğini sorar. Anandi, onu anlayamayacağını söyler ve onu yanına alarak uzaklaşır. Oynayan bazı kızları görürler. Gulli onlarla oynamak ister ama kızlar onu dahil etmeyi reddederler. Anandi, onu Gulli’nin iyi bir kız olduğu söyleyerek kızları ikna eder.  Anandi, Gullinin oyununu izler ve çocukluğunu hatırlar. Gulli, Anandi’nin de onlarla oynamasını ister ve Anandi kabul eder. Evde, Bago, Kazan’la buluşmaya gideceği  için endişe ile Anandiyi  bekliyordur. Her zaman su almaya gittiğinde Anandi’nin neden geç kaldığını merak eder.

Tam o sırada Anandi, Gulli ile birlikte eve geri döner. Bago’ya  her şeyin kontrol altında olduğunu söyler. Bago Kazan ve hapishane arkadaşları için atıştırmalıklar yaptığını söyler. Anandi Sumitra ile anılarını hatırlar ve kendini kötü hisseder. Bago oraya gelir ve Anandi’nin Sumitra’dan her şeyi öğrendiğini söyler. Bago, Anandi’ye dikkat etmesini ve Krishna teyzesinin evinde uyumasını söyledikten sonra ayrılır.

Bago gittikten sonra, Anandi kendisi için yemek hazırlar. Terasa çıkar ve koca evindeki ailesini simgelediği bebekleriyle konuşur. Jagdish’nın fotoğrafına yiyecek verir. Jagdish ve Sumitra ile konuşur. Jagdish’nın kendisine mektuplar yazdığını ve itaatkar bir çocuk olduğunu söyler. Anandi, Sumitra ve Bairon’ın yakında gelerek  onu geri alma konusundaki sözlerini hatırlayıp hatırlamadığını merak ediyordur.

Jetsar’da, Sumitra  Anandi ve Jagdish’nın çocukluk fotoğrafına bakıyordur. Bairon oraya gelir ve Sumitra’nın Anandi’yi ne kadar özlediğini konuşurlar. Bairon, Anandi’nin eve geri dönme vaktinin geldiğini söyler. Zamanın çok çabuk geçtiğini söyler, ancak Sumitra onun için zamanın yüzyıllar gibi geldiğini söyler. Festivallerde Anandi’yi yalnızca arada bir görebilmiştir.

Anandi kuklalarıyla konuşmaya devam ediyordur. Nandu bebekle konuşur, Gehna’nın Nandu’yu asla azarlamayacağına dair ondan söz aldığını söyler. Jetsar’da Gehna’nın  Nandu’nun adını bağırarak  salonda dolaşıyordur. Basant oraya gelir ve ne olduğunu sorar. Gehna, Nandu’nun sütünü içmediğini  ve kaçtığını söyler. Basant, Nandu’yu korurken Gehna’nın dikkatini dağıtmaya çalışıyordur. Gehna bunu fark eder ve Nandu’yu yakalar. Anandi’ye söz verdiğinden beri ona azarlamadığını söyler. Basanth, Anandi’nin çok yaramaz hale geldiğinden Nandu’yu kurtarmaya geleceğini umuyordur.

Anandi, Kaliyani bebeği ile konuşmaya devam eder. Jagdish’nın asla onun hakkında yazmadığından ve hala Kaliyani ile konuşmadığından bahseder. Kaliyaniye Jagdish ile uzlaşmasına yardım edeceğini sdair söz verir. Daha sonra nasıl göründüğünü merak ederek Jagdish bebeğiyle konuşur. Gizlice Jagdish’nın onunla buluşmaya geleceğini umduğunu söyler, ama bunu yapmamasını kendisinin istediğini ve Jagdishe söz verdirenin kendisi olduğunu hatırlar.

Krishna Anandi’ye Phulinin onu beklediğini söyler. Anandi çok heyecanlanır ve evden çıkar. Gulli ona katılır ve ikisi beraber giderler. Phuli dönme dolaptan Anandi’ye seslenir ve Anandi’nin Jagdish’in mektubunu almasını ister. Anandi reddeder, bu yüzden Phuli Jagdish’in mektubunu atarak Anandi’den onu yakalamasını ister. Anandi mektubu almak isterken mektup büyük bıyıklı genç bir adamın eline geçer (Adam Jagdish’e benziyordur) Adam Anandi ile dalga geçer ve mektubu vermeyi reddeder. Anandi ağlamak üzereyken adam , mektubu vereceğini söyler ve elinden almasını ister. Adam mektubu başının üstünde tutarken Gulli adamın bacağını ısırır. Anandi mektubu kapar ve kaçar.

Phuli oraya gelir ve Anandi’ye ne olduğunu sorar. Anandi, Jagdish’nın mektubunu okuyana kadar kimseyle konuşmayacağım der. Köşeye gider ve mektubu okumaya çalışır, ama mektup  İngilizce yazıldığından okuyamaz. Phuli, biraz İngilizce bildiğinden okumayı denemesini söyler. Mektup Sevgili Tatlı Anandi ile başlıyordur ve sonra Anandi, kelimeler çok karmaşık olduğu için daha fazla okuyamaz ve  Phuli’den okumasını ister, Phuli mektubun kendisi için bile çok karmaşık olduğunu söyler. Anandi’ye mektubu bu yazıyı çözebilen başkası okusun der.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 17 Ocak Perşembe Özeti 132. Bölüm Fragmanı #(2. Kısım) Ve karşınızda Anandinin büyük hali….” üzerine 5 yorum

 1. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ⛄❄ dedi ki:

  Günaydın Hayırlı sabahlar canlar❤❤

  Pınar ablam..özet için teşekkürler:))

  Guljan ablam hoşgeldin:)))şükür iyim ablam sen nasılsın?…ablam ya Gökhan siteye giremiyor:(( 😐 girerken sorun yaşıyor:(( sana çok selamı var:)))

  1. Pınar dedi ki:

   Mrb aleyna

 2. GULJAN dedi ki:

  Tyllas kankosim Zehra adini unutdugum kimse varsa af edin ya gelin artik ya Hayatjim nerelerdesiniz ya

 3. GULJAN dedi ki:

  Ilk ben onjelikle Pinar hanim ozetler harika eline emeeeegine saglik Kordugum aylamiz nerdesiniz ya gelin hadi ya Allah Allah birinizde yok bu ne hal ya Aleynam Aynurum Gokhan kardesim T

  1. Pınar dedi ki:

   Guljanim mrb cnm iyi hafta sonları herkesin bu yılın son haftasonu iyigecer ins

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir