İkimizin Yerine 168. Bölüm Özeti 22 Şubat Cuma Fragmanı # (1. kısım) Jagdish Doktor Olur.

Sabah olmuştur. Kadınlar kahvaltı hazırlar ancak Jagdish yoktur. Gehna Jagdishin odasına yemek götüreceğini söyler ancak Bairon onu durdurur. Jagdish misafir değil der. Kahvaltı yapmak istiyorsa buraya masaya gelecek der. Kaliyani Jagdishin erkenden Mumbai’ye gittiğini söyler. Herkes şok olur.

Kaliyani Jagdish sizinle konuşmayı düşünüyordu ama sizin onu azarlamanızdan başka bir şey yapmayacağınızı düşündü ve gitti der. Hatasını kabul ettiğini ve özür dilediğini ekler. Jagdish bizim kanımızdan Anandi de birçok hata yaptı onu affettik Jagdishi de affetmeliyiz der. O büyük şehre alışamadı kafası karışık bu nedenle hata yaptı diye ekler. Çocuklar hata yapar büyükler onları affeder Ben Jagdishi affettim onu aileden atamam der.

Gece yarısı, Anandi terasta derin düşüncelere dalar. Yola sanki birisini bekler şekilde bakıyordur. Çok üzülmüştür. Jagdishe neden böyle yapıyorsun beni üzmek mi istiyorsun diye sorar. Gitmeden benimle neden konuşmadın şu an neler hissettiğimi bilmiyorsun çocukken ne kadar kavga etsek barışırdık. Şimdi neden öyle değil sen benim için bir arkadaştan ötesin, hala aynı rüyaları görüyoruz doktor olduğun günün hayalini, o gün bizim için çok büyük bir gün olacak inşallah  yeni bir hayata başlarız diye içinden geçirir. Daha sonra arka fonda bir bayan sesi arka planda belirir. ‘Anandi’nin bekleyişinin çok sürdüğünü, Jagdishin bayramlarda sık sık geldiğini ama her seferinde Anandiden biraz daha uzaklaştığını, Anandinin ise bu duruma çok üzüldüğünü söyler. Aradan dört yıl geçer.

Jagdish, Gauri ve arkadaşları, kolejin koridorunda çok mutlu ve neşeli bir şekilde koşmaktadır. Herkes birbirini tebrik ediyordur. Gauri ve Jagdish  doktor Jagat ve doktor Gauri  diyerek birbirleriyle el sıkışırlar ve birbirlerini tanıtırlar Jagdish ve arkadaşları mezuniyetleri kutlamak için parti yaparlar. Herkes çılgınlar gibi dans ediyordur. Gauri podyumda sanki manken  gibi yürüyüş yapar ve Jagdish ondan çok etkilenir.

Jagdish ve Gauri okulu bitirdikleri için çok mutludurlar.  Jagdish, evlerine dönmeden Gauri ile gezmek  ister ancak Gauri, ailesini uzun süredir görmediği için bir an önce evine gitmek ister. Jagdish Sumitrayı arar . Annesine doktor olduğunu söyler. Herkes çok mutlu olur ve Jagdishi tebrik eder. Kaliyani torunuyla gurur duyduğunu söyler ve ağlar. Bairon Jagdishin bir an önce eve gelmesini ister.  Gauri müjdeli haberi amcasına verir ve amcası çok mutlu olur. Sumitra çoşkuyla Anandinin okula gider ve Jagdish’in doktor olduğunu söyler. Anandi çok sevinir ve ağlamaya başlar.

Anandi Jagdish rüyasını gerçekleştirdiği için tanrıya şükreder ama onun eskisi gibi olmasını umar. Phuli, her şeyin bundan sonra güzel olacağını söyler. Anandi eve gelir. Bairon Jagdish‘i aramasını için ona telefonu verir. Gauri ve Jagdish, beraber eğlenceli vakit geçiriyorken Anandi arar. Jagdish telefonun çalmasından hoşlanmaz. Anandi Jagdishi tebrik eder ancak Jagdish ona kaba davranır. Onunla alay eder ve telefonu kapatır. Anandi buna çok kırılır. Kaliyani çok heyecanlıdır ve Jagdish’in dönüşü için hazırlık yapmaya başlar. Tüm aile daha sonra  tapınağa dua etmeye gider. Anandinin mutsuz ve düşünceli hali gözden kaçmıyordur.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 168. Bölüm Özeti 22 Şubat Cuma Fragmanı # (1. kısım) Jagdish Doktor Olur. (12 Yorum)

  1. Hayirli aksamlar..arkadaslar…Pinar ablam ozetler çok guzel ablam inan..gerek yoktu..saglik daha onemli ablam..tekrar geçmis olsun ablam..ha bide ablam bende Irmak Arıcinin buyuk hayrani oldum..ablam masallah kardesiniz çok yetenekli..sesi çok guzel..bi daha ki projelerini heycanla bekliyorum ablam..basarilar..))

  2. Selam Aleyküm…Arkadaşlar..

    Guljan ablam kendini tanıtırken güldürdün beni haha… 😀 Nasılsın?..Tylla daha yok..

  3. Merhaba Mira ben Turkmenistanliyim Mari memleketdeniyim 31 yasimdayim 7 yasinda oglum var 5 yasindada kizim ve bide sevgili kojajim var hahahaha sende tanitirmisin kendini…

  4. PINAR HANIM GERCEKDEN COK UZILDIM GECMIS OLSUN CANIM BACAKLARINDAN AMELYAT OLMUSSUN BU SABAH GORDUM YAZYLARI BI IAC GUN BERI GIREMIYORDUM HA BIDE PINARCIM OZIR DILERIM KENDI DERDIMIZE DUSDIKDE OZET YOK DIYE SIKILMISDIK INAN BILMIYORDUK MUMKINSE AFFF OLLA…..

    PINARCIM SIMDI NASILSIN IYMISIN SAGLIGINA COK DIKKAATLI OL PINARCIM.HA BU ARADA AYLAN NASIL ZEYNEPCIM NASIL…..

  5. Yeni özet gelmiş buraya da yazayım..Pınar ablacım eline emeğine yüreğine sağlık:)Çok çok geçmiş olsun..Ablacım duam seninle hemen iyileşmen için…İNŞALLAH. Kısa zamanda ayağa kalkarsın çok dikkatli ol.. Hep iyi ol başka bir şey istemiyorum…Bu arada ablacım kız kardeşinizin büyük fanı oldum…Sesi ve şarkısı çok güzel dinledikçe içimi okşuyor..Benden büyük selamlar sevgiler (Irmak Arıcı’ya) Bir gün yaşadığı yere yolum düşerse kendisiyle düet yapmayı tüm içtenliğimle samimiyetimle istiyorum…:))