İkimizin Yerine 167. Bölüm Özeti 21 Şubat Perşembe Fragmanı # (1. kısım) Kaliyani Evden Kimseye Haber Vermeden Ayrılır.

Burak 09 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Kaliyani incinir. Jagdish gelir ve kendisininde ne olduğunu bilmediğini söyler ve ihanete uğradığını hisseder. Kaliyani , oğullarının Anandi için kendisini kandırmasını kabul edemiyordur.  Jagdish Anandiye bakar ve Anandi ağlar. Gehna ve Sumitra onu teselli eder.  Kaliyani odasındadır. Bhairon ve Basant kapıyı çalar. Kaliyani düşünüyordur kapıyı açmaz. Basant gerçeği gizledikleri için suçlu hissediyordur ama Bhairon, eğer annelerine söyleseydiler, Anandi derslere hazırlanamazdı başka çaremiz yoktu der.

Basant şimdi ne yapacaklarını sorar. Bairon Kaliyaninin değişen dünyayı kabul edeceğini söyler. Gehna, Kaliyaninin hiçbir şey yemediğini söyler. Sumitra Jagdishe nenesinin yanına gitmesini onu beslemesini söyler  onu dinleyebileceği düşünür. Anandinin de yanında   gitmesini ister, ancak Bhairon reddeder. Ancak Anandi Kaliyani ile konuşması gerektiğini söyler.  Anandi Kaliyaninin yanına gider, jagdish kapıyı çalar ve Kaliyani ihanet acısını der kapıyı açmaz, anandi açması için yalvarır, ama Kaliyani onu dinlemez ve ayrılırlar. Herkes bunu görür ve Kaliyani için endişelenir. Basant konuşmak ister ama Gehna onu durdurur onun şimdi kızgın olduğunu söyler.

Anandi kahna imajının önünde ağlıyordur ve Kaliyaniyi bu şekilde görmediğini söyler, eğer ona kızmıyorsa kendine zarar verdiğini düşünür. Jagdish kulak misafiri olur ve  bütün olanlardan Anandinin sorumlu olduğunu söyler ve  onunla alay eder.  Her şey yoluna gitmezse bütün bunların cezasını çekersin diyerek onu uyarır.

Anandi,  çalışmasının günah olarak kabul edilip edilmediğini Jagdishe sorar. Kaliyaninin öfkesi kabul edilebilir ama peki ya senin onun yanında olman der.   Jagdish Anandi ile konuşmasının israf olduğunu söyleyerek öfkeyle ayrılır.

Sabah, herkes üzgün olduğunu söylemek için Kaliyani’nin odasına gider ancak kapıyı açık bulurlar. Onlar Kaliyaniyi bulamaz ve onu aramaya giderler. Makhan Kaliyaninin dışarı çıktığını gördüğünü söyler. Jagdish ayrılmadan önce Anandi’ye kızgın bir bakış atar. Onun nereye gittiğini araştırırlar ve Jagdish ailesinden ayrı bir şekilde nenesini arıyordur.

Işıkları açık olan bir kulübe bulur. Kaliyaniyi o kulübededir. Jagdish onu kaldırır ve cipine getirir. Jagdish, Kaliyaniyi eve getirir ve herkes nerede olduğunu sorar. Kaliyani sadece büyük torunu için geldiğini ve kimseyi affetmediğini alaycı bir şekilde söyler. Bairon, Kaliyani gitmek üzereyken Anandi’den su getirmesini ister. Tam gidecekken Jagdish nu durdurur ve bundan sonra Kaliyani için hiçbir şey yapmamasını emreder.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir