İkimizin Yerine 166. Bölüm Özeti 20 Şubat Çarşamba Fragmanı # (1. kısım) Jagdish Anandiye Kötü Davranmaya Devam Eder.

Burak 09 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Kaliyani, Jagdish ve Anandinin kendisi ile birlikte tapınağa gelmesini ister. İlk önce Jagdish  hemfikir değildir ve Gehna ona gitmesini söyler ve sonra kabul eder. Jagdish tapınakta arkadaşlarını görür. Kaliyani ondan gitmesini ve onlarla konuşmasını ister. Jagdish onlara doğru gider ve “dostça konuşmasını” başlatır. Çocuklar sinirlenir ve ona bağırmaya başlarlar.

Çocuklar Lal’in Gauri ile olan yeni ilişkisinden bahsettiğini neden yalan söylediğini sorgularlar. Anandinin yaptıkların nasıl unutursun derler. Jagdish onlara bağırır ve  işlerine bakmalarını ve kişisel yaşamına müdahale etmemelerini söyler. Gauri ve Jagdish hakkında çocuklar kötü konuşur ve Jagdish onlarla kavga eder. Sonunda Anandi gelir ve dururlar. Phooli konuşmaların tamamına kulak misafiri olur.

Jagiya ve Gauri, dizüstü bilgisayarlarında romantik şekilde konuşuyorlardır. Jagdish Gauri’ye onu sevdiğini söylemenin eşiğindeyken Anandi odaya girer. Jagdish izinsiz olarak nasıl odama girersin diye Anandiye bağırır. Girmeden önce kapıyı çalmalısın der. Anandi kenddini kötü hisseder ve ayrılıyor. Gauri onu arar ama Jagdish telefona cevap vermez.

Anandi anılarını düşünür ve Jagdishin ona karşı olan davranışını hatırlar. Kapı çaldığında Jagdish Gauri ile konuşuyordur. Annandi odaya girer ve yastığını alır ve odadan çıkar. Anandi artık  onu artık rahatsız etmek istemediğini söyler. Gehna onu görür ve nereye gittiğini sorar. Anandi Jagdishin bazı işleri olduğunu ve onu rahatsız etmek istemediğini söyler. Anandi, Gehna’ya yorgun olduğunu söyler ve ayrılır. Gehna Jagdishi kontrol için odasına girer Jagdish Anandi olduğunu düşünür ve ona bağırır  ve Gehna olduğunu görünce  ona ne olduğunu sorar. Gehna, gitmesini ve uyumasını ister.

Ertesi sabah Phooli okulda gergindir ve çocukların Jagdish’in ilişkisi ile ilgili söylediklerini hatırlar. Anandi gelir ve Phooli Jagdish gelmişken burada ne işin var diye sorar.  Phooli, Jagdish’in eski arkadaşlarıyla görüşmekten memnun olup olmadığını sorar. Anandi, doğrudan ona sor der. Eve ulaşırlar ve Jagdish onlara soğuk davranır. Kaliyani, Jagdish evdeyken Anandi’nin de evde olmasını söyler ve onunla alay eder. Jagdish, Gauri’den kendi notların açıklandığını bildiren bir SMS alır. Jagdish kontrol etmek için odasına gider.

Jagdish  80 not almıştır GAuri ise 85. Jagdish mutlu bir şekilde aşağı iner ve herkesin nimetlerini alır. Anandi ile Phooli’yi görmezden gelir. Kaliyani, Anandi’den helva yapmasını ister.  Phooli ve Jagdish dışındaki herkes ayrılır. Phooli, Jagdish ile konuşur ve dolaylı olarak aslını unutmamasını ve  ona yardım eden insanları terk etmemesini söyler. Jagdish sinirlenir ve ne söylemek istediğini sorar. Phooli, başarısının ardında her zaman Anandi’nin olduğunu  ve onun karısı olduğunu asla unutmamasını her zaman hatırlamasını söyler. Phooli ayrılır ve Jagdish çıldırmış gibi görünüyordur.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.