İkimizin Yerine 165. Bölüm Özeti 19 Şubat Salı Fragmanı # (1. kısım) Jagdish Tatil İçin Eve Gitmek İstemez Gaurininde Kendisi ile Kalmasını İster.

Burak 09 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Kaliyani Anandi’yi, torununun yüzünü görmek istediğini söyleyerek için rahatsız eder. Kaliyani bebek doğduğunda yapacakları  hakkında heyecanlı bir şekilde konuşmaya devam ediyordur. Anandi’ye güçlülük vermesi için bazı sağlıklı yiyecekler verir. Anandi üzgündür. Jagdish’in çocuk konusunda ne kadar isteksiz olduğunu ve Kaliyaninin konuşmalarını hatırlar. Lal Singh, tatil için eve gidecektir. Çantasını toplar ve Jagdish’den de aynısını yapmasını ister. Gauri hemen arar ve Jagdish onunla konuşur.  Gauri ona ikisinin de birbirlerini nasıl sevdiğini anlatıyordur. Jagdish çok mutludur.

 

Jagdish eve gitmek istemiyordur. Gauri’ye de kalmasını söyler ama Gauri reddeder. Ertesi gün bütün öğrenciler eve gitmeye hazırlanırlar. Herkes Jagdish’in eve gidip gitmeyeceğini sorar, Jagdish daha sonra gideceğini söyler. Gauri oraya gelir, Jagdish onu bir kenara sürükler ve ayrılmaması  yalvarır. Gauri gitmesi gerektiğini söyler. Gauri ve Jagdish sarılırken Lal Singh onları görür ve şok olur. Bu arada Phooli ve Anandi okulda öğretmenlik yapıyordur. Phooli, Anandi’yi bir kenara alarak Jagdish’in geleceği için mi böyle dalgınsın diye sorar.

Phooli, Jagdish’in yanlış olmasına rağmen,  kocası olduğunu unutmaması gerektiğini söyler. Anandi bunun farkında olduğunu söyler, ancak aynı zamanda Jagdish’in onu sadece onun olduğu için kendisini hafife almasına izin vermeyeceğini de belirtir. Koca olarak da görevini yerine getirmesi ekler. Phooli, Anandi’yi teselli eder ve Jagdish ile kendisini eşit tutması gerektiğini söyler. Jagdish’in Anandi’nin çalışmaya devam ettiğini öğrenince mutlu olacağını ekler. Anandi bundan emin değildir ve Jagdish’in değiştiğini söyler. Phooli, Anandi’yi teselli eder ve Jagdish’nın onu sevdiğini ve ona güvenmesi gerektiğini söyler Anandi ikna olmuş görünmüyordur.

Jagdish bavulunu hazırlıyordur ve  ve Lal Singh ile konuşur, neden kendisi ile konuşmadığını sorar. Lal singh ona iki kızın hayatıyla oynadığını ve onların hayatlarını mahvedeceğini söyler. Gauri evli olduğunu bilmiyor, bu yüzden aşkı yanlış değil ya senin ki der. Jagdish ondan susmasını, kendi işine bakmasını ve sadece bir arkadaş olarak kalmasını ve kendisi hakkında karar vermemesini ister. Lal Singh, Anandi’yi bırakması durumunda hiçbir şeyin beklediği gibi olmayacağını  söyler.

Lal sevgisini tövbe edene kadar arkadaşı olmayacağını söyler Gauri oraya gelir ve kavga edip etmediklerini sorar. Lal Singh, Jagdish’nın çok ileri gittiğini söyler. Jagdish ve Gauri tren istasyonundadır. Birbirlerine sarlırlar. Jagdish yanına gelen çicekçiden Gauriye çiçek alır. Gauri trene biner ve Jagdish yaşlı gözlerle ona veda eder. Gauride Jagdishten ayrıldığı için ağlıyordur. Burada Anandi hazırlanıyordur, sindoorunu sürer ve düşüncelerde dalıp kaybolur. Jagdish’nın çok ileri gittiklerini söylediğini hatırlar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.