İkimizin Yerine 162. Bölüm Özeti 16 Şubat Cumartesi Fragmanı # (1. kısım) Anandi Jagdish ve Gauriyi Beraber Dans Ederken Görür.

Burak 08 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Kaliyani, Anandi’ye seslenir. Gehna gelir ve Anandi’nin Jagdishin yanına gittiğini hatırlatır. Kaliyani,  Gehnadan  çay yapmasını ister. Anandi Jagdishin doğum günü için ona  pasta alır ve otel odasını çiçek ve balonlarla süsler.

Gauri bu arada Jagdihi arıyordur ona mesaj atar. Notta ‘söylediklerimini düşünmek için istediğin kadar zamanın var o zamana kadar arkadaş olalım gerginlik yok‘ der.  Anandi otel odasında Jagdish’i beklemektedir. Jagdish okuldan aceleyle çıkarken Lal onunla gelmesi için ısrar eder ve onu sürpriz doğum günü partisine götürür. Jagdishin okul arkadaşları onu kutlar ve  Lal tüm planlamayı Gauri‘nin yaptığını söyler. Gauri Jagdishin doğum gününü kutlar. Jagdish endişeli gözüküyordur ve Anandinin kendisini beklediğini düşünerek otele dönmek ister.Lal Jagdishe bir bahane uydurup partiden çıkarak otele gitmesini önerir. Anandi, odada Jagdish’i bekliyordur. Televizyonda kavga eden tıp öğrencilerinin haberini duyar ve Jagdish için endişelenir. On aAramak ister ama Jagdishin beni arama dediğini hatırlar.

Jagdish, telefon etme mazereti ile ayrılmak ister. Gauri ona ne olduğunu sorar.Jagdish ayrılmak istediğini belirtir.  Herkes Jagdish‘in eğlenmesini ve dans etmesini istemekedir. Başta Jagdish tereddüt etsede sonra Gauri ile dans etmeye başlar. Lal Singh Jagdish için endişelenir. Daha sonra Anandi, Makhan ile otele gelir ve doğum günü yapılan alana doğru yürür. Jagdish ile Gauri’nin dans ettiğini görünce şok olur. Jagdish Anandiyi görünce hızla yanına koşar ve kızarak onu dışarı çıkarır. Herkes Anandi‘nin kim olduğunu sorar.  Jagdish, benim akrabam adı Nandini der. Anandi tekrar şok olur. Gauri Anandi ile konuşmak ister. Ona kibarca, nereden geldiğini sorar.

Müdür Jagdish’i çağırır.  Gauri de ayrılır ve Anandi Lal ile kalır. Öğrenciler Anandi’nin kıyafetleri ve mücevherleri ile dalga geçerler. Lal öğrencileri gönderir  ve Jagdishin evli olduğunu kimsenin bilmediğini söyler. Anandi, bunu bildiğini söyler.Gehna, Basanta yüz maskesi uygular. Basanth sabırsızdır ve oturamaz ve homurdanmaya devam eder. Gehna ona sabırlı olmasını ve onu yakışıklı görmek istediğini söyler. Kaliyani kapıyı çalar ve Gehna onu orada gördüğüne şok olur. Basanth kaçar ve yüzünü geri saklar. Kaliyani, bazı kağıtları sorar ve Basant’ı görmeden ayrılır. Gehna kapıyı kapatır ve Basant  gülmeye devam ediyordur.

Anandi ve Lal Singh oturuyorlardır. Anandi üzgündür. Gauri, Anandi’ye nerede kaldığını sorar ve Anandi, bir otelde kaldığını söyler. Gauri, bildiği halde onunla kalabileceğini söyler. Gauri, Anandi’yi Jagdish eve döndüğünde konuştuğu kişi olarak tanır. Anandi de Gauri’yi Jagdish ile birlikte  gazetedeki  makalede görmüştür. Kolejdeki kızlar oraya gelir ve Gauri Anandi’den dans etmesini ister, ancak Anandi reddeder. Kızlar Anandi’nin başındaki sindooru fark eder. Gauri, bunun Rajasthan’da yaygın olduğunu söylüyor. Gauri, Anandi’ye ne zaman evlendiğini sorar. Anandi 8 yaşında evlendiğini söyler. Bazıları bunun hakkında yorum yaparlar ve Gauri sinirlenir. Çocuklara, Anandi ile dalga geçtikleri için bağırır, kendisi de zorla geçirilmiş çocuk evliliği nedeniyle korkunç bir hayat yaşamıştır. Kızlar Anandi’nin kocasını sorar Anandi ve Lal ne diyeceğini bilemez. Tam o sırada Jagdish oraya gelir ve Anandi ona çok üzgün şekilde bakar. Anandi herkese kocasının ders çalışmaya gittiğini ve onunla olmadığını söyler. Öfkeyle Gauri, erkeklere her şeyin kolay olduğunu söyler. “Nandini”(yani Anandi) koca evinde hizmet ediyor ve ailesine karşı görevlerini yerine getiriyorken  kocası rahatça rüyasını gerçekleştirmek için gitmiş der.

Gauri, Jagdish’ten Nandini’nin kocası ile konuşmasını ve Nandini’nin eğitiminine devam etmesi için desteklemesini ister. Gauri, Nandini’ye kocasını özleyip özlemeyeceğini sorar. Nandini evet der. Gauri onu teselli eder. Nandini ve kocasının da onu özlüyor olması gerektiğini söyler. Gauri Anandi ve diğerleriyle birlikte ayrılır. Lal Sing, Jagdish’ya Anandi’nin kimliğini kimseye açıklamadığını söyler. Jagdish’e Anandi gibi karısı olduğu için çok şanslı olduğunu söyler. Gauri, Jagdish’in pastayı kesmesini sağlar, ona pasta yedirir ve Anandi bunları üzülerek izler. Gauri Nandini’ye bir parça pasta verir. Anandi, Jagdish’e pasta aldığını hatırlar ve kendini kötü hisseder. Gauri Anandiye pasta yedirir. Bazı kızlar Nandini’den geleneksel bir şarkı söylemesini ister. Nandini şarkı söyleyemek istemez. Gauri, Jagdish’den Nandini’yi şarkı söyleyerek dans etmesi için ikna etmesini ister. Jagdish, Nandini’den şarkı söylemesini ister. Lal Singh şok olur ve Anandi çok üzülür.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 162. Bölüm Özeti 16 Şubat Cumartesi Fragmanı # (1. kısım) Anandi Jagdish ve Gauriyi Beraber Dans Ederken Görür.” üzerine 1 yorum

  1. Andi dedi ki:

    Çok yazık olumas

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir