İkimizin Yerine 161. Bölüm Özeti 15 Şubat Cuma Fragmanı # (1. kısım) Jagdish Gauriye Duygularını Açmadığı İçin Pişmanlık Duyar.

Burak 03 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Ders başlar ancak Gauri derse odaklanamıyordur. Telefonunu çıkarır not defterinin arasına saklar ve aşk itirafını hayal etmeye başlar. O sırada profesör gelir ve ona bağırır onun dikkatini neden başka şeylere veriyorsun, iyi hissetmiyorsan pansiyona git der. Koridorda  Jagdish ile çarpışır ve hayallerinde kaybolur. Gauriyi kendine gelir çünkü çarptığı kişi Jagdish değildir. Gehna Anandi ve Sumitra’nın giymesi için ısrar ettiği kıyafeti giyer.Basant bu şehir elbisesinin ona çok yakıştığını söyler birbirlerine sarılırlar.

Anandi Nandu’ya yemek yedirmeyi deniyordur ama Nandu çok inatçıdır ve annesini ister. Anandi ona, yemeklerini yemezse bıyıklı birisi gelir ve bütün oyuncaklarını toplar der. Anandi Nandunun gözlerini kapatmasını ister ve ona bir oyun oynar. Anandi bıyıklı bir adam kılığında geri döner. Nandu onu görünce şok olur ve oyuncaklarını vermek istemediğinden yemeklerini yer. Kaliyani onları görür ve Anandiye güler . Basant ve Gehna öğle yemeğinden sonra otelde eğleniyordur. Havuz başındalarken bir çocuk onlar çarpar ve Gehna havuza düşer.Basant da onu kurtarmak için havuza atlar ve onu kurtarır. basant onun için endişelenir ve benimle ilgilenmenden ziyade benim içim çok anlamlısın der. Gehna ağlar.

Hostelde, Jagdishin karnı açıkır ve kantine gider, herkes Jagdish ve gauri ile dalga geçiyordur, Jagdish sinirlenir ve dalga geçen bir arkadaşına vurur. Gauri, durmasını ister ama hiç havasında değildir. Herkes şok olur.

Anandi, yatağında öğrencilerinin notlarını düzeltiyordur ve Nandu’yu yanında uyur. Jagiya’in doğum gününün yaklaştığını görür ama Jagiya yanında olamayacağı için üzülür. Onu son kez olduğu gibi sinirlendirmemek için ne hediye alacağınıdüşünür. Sumitra’ya sormanın daha iyi olacağına karar verir. Jagiya sinirli şekilde yolda dolaşıyordur. O da  Gauri’ye duygularını açığa vuramadığı için kızgındır. Anandi, Sumitra’ya Jagiya’in doğum günü için lacağı hediyeyi danışır. Sumitra, ilk olarak Sherwani’yi hediye olarak önerir, ancak Anandi bunu reddeder. Sonra da hediye olarak inci zincir der. Anandi, gözlük hediyesini hatırlar ve üzülür.

Basant ve Gehna turlarından dönüyorlardır.Nandu gelir ve ayaklarına dokunur. Gehna ona bunu kim öğretti diye sorar ve o Anandi’yi işaret eder. Geziyi konuşurlar. Gauri pansiyonun dışında Jagdishi bekliyordur ve neden onunla konuşmadığını sorar.Kendisi ile aynı duyguları hissetmiyorsan bırakabilirsin der. O ondan kaçmamasını en azından arkadaş olabileceklerini iddia eder. Jagdish cevap vermez. Gauri onun kalbinin neresinde olduğunu bilmediğini söyler. Jagdish oradan uzaklaşır.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 161. Bölüm Özeti 15 Şubat Cuma Fragmanı # (1. kısım) Jagdish Gauriye Duygularını Açmadığı İçin Pişmanlık Duyar.” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Bu dizi çok saçmalık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.