İkimizin Yerine 160. Bölüm Özeti 14 Şubat Perşembe Fragmanı # (1. kısım) Gauri Jagdishi Düşünmekten Derslerine Konsantre Olamıyordur

Burak 03 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi ve Phooli bilgisayarın önünde eğleniyorlardır. Kaliyani oraya gelir ve Makhan’a bilgisayarı odadan almasını söyler. Bu arada Gauri çalışmalara yoğunlaşmak için elinden geleni yapıyordur ama Jagdish ile yaşadıklarını hatırlamaya devam ettiği için derslerine konsantre olamaz. Jagdishin cevapsız aramasını görür ve onu arar. Phooli, Anandi’yi teselli ederi ve bilgisayarı olan başka birisinden e-posta gönderebileceklerini söyler. Anandi mutlu olur. Jagdish yemek için kantine gelir. Gauri’nin gelmediğini görür onu arar ve 10 dakika içinde gelmesini istediğini söyler. GAuri’nin kafası karışır. Gehna çantalarını hazırlarken ve BAsnath düşüncelere dalar gider. Gehna meselenin ne olduğunu sorar.  Anandi ve Sumitra Gehnaya  yüz maskesi ve pedikür yaparlar.

Ertesi sabah Jagdish üniversiteye gitmeden önce e-postalarını hızlı bir şekilde kontrol eder. Anandi Singh’den aziz Jagdish ismiyle bir posta geldiğini görünce şok olur. Dosyayı indirip Hintçe’deki mektubunu görür. Son kısmında ise seni özledim yazıyordur.

Anandi ve Phooli sınıfıdadır. Anandi telefonunun çaldığını görür ve mutlu bir şekilde dışarı çıkar. Jagdish ona nasıl mail göndermeye cüret ettiğini kendisini ne sandığını söyleyerek bağırır. Anandi paramparça olur ve bundan hoşlanmadıysan bir daha göndermem der. Jagdish sonra yüksek sesle güler ve bundan çok hoşlandığını söyler. En kısa zamanda cevap vereceğim der. Anandi sabah mail attığını nasıl bu kadar çabuk gittiğini sorar.Jagdish bu e mail mektup değil der. Anandi en kısa zamanda cevap vermesini ister. Basanth ve Gehna gitmek üzereyken Kaliyani Basanta yorulmamasını söyler. Gehna’ya da Basantın başını sürekli örtmesini söyler. Onlara bir paket para verir Bairon parayı ATM’ye yatırır Basanta kartı verir ve nasıl kullanılacağını açıklar.

Anandi, Gehna’yı hazırlıyordur  ve ona çok çarpıcı göründüğünü söyler ve Sugna’nın makyaj setini ona verir. Nandu okuldan gelir ve okuldaki tüm arkadaşlarının   samosaayı sevdiğini ve tekrar beklediklerini söyler. Kaliyani ne yediğini sorar, Gehna ve Basanth, Nandu’ya veda eder ve ondan başkalarını kızdırmamasını ve iyi bir çocuk olmasını isterler. Döndüklerinde Nanduya  bir sürü oyuncak alacaklarını belirtirler.

Jagdish, Gauri’nin hostelde olmadığı ve  üniversiteye gelmediği için endişelenir. Pansiyonun önünde duran  arkadaşı oraya gelir Jagdishe Gaurinin için dua tapınağa gidebileceğini söyler. Basanth otobüsü kaçırır ve Bhairon onları ciple gönderiyor.  Tapınakta Gauri, endişeli görünüyordur ve ona doğru yolu göstermesi için tanrıya  dua eder. Gauri duygularını kontrol edemiyordur ve ona tanrının güç vermesini ister. Yürürken telefonunu düşürür ve Jagdish onu arıyordur.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 160. Bölüm Özeti 14 Şubat Perşembe Fragmanı # (1. kısım) Gauri Jagdishi Düşünmekten Derslerine Konsantre Olamıyordur” üzerine 1 yorum

  1. Andi dedi ki:

    Çünkü Artık güzel Değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir