İkimizin Yerine 16 Şubat Cumartesi Özeti 162. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Anandi ve Jagdishin Arası Bozulur.

Burak 09 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish Anandi’den şarkı söylemesini ister ve Anandi balayı şarkılarını söyler. (Hogi maari raat suhagan ) Herkes dans eder ve gauri Jagdish’i onunla dans etmesi için çağırır. Anandi şarkı söylüyor ve bir yandan da gözyaşlarını siler. Jagdish şarkı bittikten sonra ayrılmak ister. Gauri onu durdurur ve gece geç saatlerde yolun güvenli olmadığını söyler ve onunla kalmasını ister. Jagdish hayır der Nandininin, ailesinin otelde beklediğini söyler. Gauri, Anandi ile tanıştığı için çok mutlu olduğunu ve bir dahaki sefere kocasını da getirmesini onu azarlayacağını söyler. Jagdish huzursuz olur.

Otelde Jagdish Anandinin dekore ettiği odayı görünce şok olur. Anandi kendini kontrol edemez ve ağlayarak banyoya koşar. Jagdish kapıyı açmasını ister . Anandi onun Jagdish değil Jagdish olduğunu söyler ve onu dinlemek istemiyorum der. Jagdish  onu sakinleştirmeye çalışır. Anandi Jagdishe buradaki ilk köylünün kendisi olmadığını ve Lal singh’in utanmamışken neden kendisinin bu şekilde davrandığını sorar. Jagdish kendini savunmaya çalışır.  Anandi Jagdishin çocuk evliliğini neden kabul etmediğini sorgular. Anandi çıkar ve Jagdish onu teselli etmeye çalışır. Anandi elini iter ve ondan herhangi bir açıklama duymak istemediğini söyler. Jagdish konusuyu değiştirmeye çalışır ve dekorasyonu över. Anandi sinirlenir ve balkona çıkar. Jagdishe  endişelenmemesini, burada, arkadaşlarının önünde, köyünde veya ailesinin yanında onun sırrını açığa çıkarmayacağını söyler.

Jaitsarda Sumitra, Kaliyaninin bacaklarına masaj yapıyordur Anandi Kaliyanin torun isteğinin yerine getirmesi için gitmesine izin verdiğini söyler. Jagdish, şehir hayatının ne kadar farklı olduğunu açıklar. Anandi, ona cesur olmadığını söyler,  eğer Kaliyani onun kitaplarını yakmasaydı, eğitimli olacağını ve her şeyden Jagdish için vazgeçtiğini söyler . Onun iyiliği için gitmesine izin verdiğini beliritir. Jagdishin sevdiği her şeyi öğrenmeye çalıştığını ekler. Bilgisayar bile öğrendim der. Jagdish, , onu buraya yollayan kendisi olduğunu söyler ama bu sana teşekkür etmem anlamına gelmiyor der. Yaşamlarımız  değişti bunu ne kadar kabul edersen o kadar iyi olur der. Anandi susar ve düşünür.

Jagdish ve Anandi birbirlerine dönük şekilde uyurlar. Anandi tartışmalarını hatırlar. Gauri, Jagdish’i arar ve cevap alamaz. Sabah Jagdish, uyanır ve Anandi yoktur. Oda servisi Jagdish’e pasta getirir ve Anandi’nin bir önceki gün onun için aldığını söyler. Şu anda dışarı çıktığını belirtir. Jagdish pastaya bakarak ağlar ve kendini kötü hisseder. Bu arada Anandi havaalanına doğru gidiyordur.  Anandi Jagdish ile  mutlu zamanlarını hatırlar. Jagdish, Anandi’nin aldığı kartı görür. Jagdish üniversitede huzursuzdur.

Anandi eve geri döner. Kaliyani  ve gelinler, onu bu kadar erken görünce çok şaşırır. Anandi, Jagdish’in doğum günü bittiği için geldiğini söyler. Mumbai’deki  tapınaklarından Kaliyaniye  prasad aldığını söyler. Jagdish’in onu tapınaklara götürdüğü yalanını söyler. Kaliyani çok mutludur. Sumitra Anandi’ye neden geri döndüğünü sorar. Anandi, Jagdish’in  çalışmalarının etkilenmesini istemediğini için geldiğini söyler. Gehna ve Sumitra, Jagdish’ın doğum günü hakkındaki detaylarını sorar. Anandi, iyi vakit geçirdiklerini ve Jagdish’in çok mutlu olduğunu söyler. Herkes bu mutlu yalan haberlere sevinir ve  Anandi odasına giderek ağlar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.