İkimizin Yerine 16 Ocak Çarşamba Özeti 131. Bölüm Fragmanı #(2. Kısım) Anandi baba evindedir./ Bagoyu Kazanın patronu taciz eder.

Burak 28 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

Anandi, Bago ve Kazan köylerine geri dönerler. Yolda, Anandi bazı kızları görür ve Kazan’dan durmasını ister, böylece onlarla oynayabilir ve kendi başına eve dönecektir. Kazan gitmesine izin verir. Anandi, kızların küçük kızlardan birini görmezden geldiğini ve onu hiçbir şeye dahil etmediklerini görür. Bu konuyu sorduğunda Anandi’ye ebeveynleri tarafından küçük kızla konuşmamalarının söylendiğini anlatırlar. Anandi kızla konuşur ve onun adını sorar.

Kız Gulli der. Gulli, kimsenin onunla oynamadığını ve onunla konuşmadığını söyler. Anandi onunla oynayacağına söz verir. Gulli’ye annesini sorar, Gulli annesinin Tanrı ile birlikte olduğunu söyler. Anandi annesinin ismini sorar ve Gulli Champa der. Anandi, Champa’nın öldüğünü duyunca şok olur. Champa’yı, sevgilisi ile kaçmış ve hamileyken onun tarafından terk edilmiş bir çocukluk arkadaşı olarak hatırlıyordur. Anandi ve Phooli, Champa’nın köylüler tarafından öldürülmeden kaçmasına yardım etmişlerdi. Bir kadın Anandi’ye gelir ve Gulli ile konuşmamasını onun iyi bir geçmişinin olmadığını söyler. Anandi, Gulli’nin bu konudaki suçunun ne olduğunu sorar. Kadın kızar ve ayrılır. Anandi eve döner.

Kazan, istediği gibi oynamasını ve istediği kadar para harcamasını söyler. İşe gideceğini ve gece geç geleceğini ekler. Bago, Anandi’ye kızının büyüdüğünü görmekten mutluluk duyduğunu söyler. Jetsar’da Kaliyani, Jagdish’e gelir ve onun yanında olduğunu söyleyerek onu teselli etmeye çalışır. Jagdish ona inanmaz ve Anandi’nin gönderilmesinden sorumlu olduğunu söyler. Aile üyelerinden hiçbiriyle konuşmayacağını söyler. Anandi uyumaya çalışıyordur, ama koca evini düşünmeye devam eder. Bago oraya gelir ve zamanla ona alışması için onu teselli eder ve Anandi’yi uyutur. Bu arada, Jagdish çalışmaya çalışır, fakat konsantre olamaz. Anandi’nin kendisine yazdığı son mektubu görür. Onu her zaman görebileceği duvara asar ve çalışmaya devam eder.

Birkaç gün geçtikten sonra Anandi, Kazan’ın ailesiyle zaman geçiremediğini ve ne kadar meşgul olduğunu anlar. Mutfakta Gehna ve Sumitra üzgün bir şekilde yemek pişirmektedir. Jayga Anandi’yi özler ve fotoğraflarına bakıyordur. Anandi, Gulli ile oynar, köyün kadınları ise buna onay vermezler. Anandi, koca evindekiler benzeyen kuklalar yapar ve onlardan bahsederek Gülli’ye oyun yapar.

Jagdish Anandi’nin neden baba evine gönderildiğini merak ediyordur. Anandi Jagdishin kendisine mektup yazmasını istemektedir. Jagdish’nın Anandi’yi araması yasaklanmıştır. İlk başta Jagdish öfkeyle herhangi bir mektup yazmayacağını söyler, fakat sonra içeri girer ve Phuli’ye mektubu yazacağına dair söz verir. Anandi, daha fazla oynamak isteyen Gulli ile oynamak için dışarı çıkar. Bu arada Bago evde yalnızdır. Nihal Singh (Kazan’ın patronu) bir bahaneyle eve gelir ve çay ister.

Bago, Kazan’ın eve çağırmayı teklif eder, ancak Nihal reddeder. Bago isteksizce çay yapmak için içeri girer. Nihal ön kapıyı kilitleyerek ve mutfağa girer. Bago’ya arkadan sarılır. Bago ona bağırır, ancak Nihal bunu beklediğini söyleyerek gitmesine izin vermez. Anandi eve gelir ve ön kapının içeriden kilitli olduğunu görür. Bago’nun yardım için çığlık attığını duyar. Bir kızı aceleyle Kazan’a gönderir ve eve gelmesini ister. Anandi evine başka bir girişten girer ve Nihalin  Bago’yu zorladığını görür. Anandi annesini kurtarmak için mücadele eder ve Nihali iterek uzaklaştırır. Sonra Anandi büyük bir sopa alır ve Nihale vurmaya başlar.

Bago sopayı Anandi’den alır ve Nihale kendisi vurur. Nihal geri döneceğini söyleyerek öfkeyle ayrılır. Bago ağlar ve Anandi onu teselli eder. Bago, Anandi’nin kolundan yaralandığını fark eder. Yaraya müdahale etmek için mutfağa koşar ve Anandiye Haldi sütü getirir ve yaranın üzerine döker. Daha sonra Haldi bittiğinden, bir miktar Kazan’ın deposundan alarak Anandi’ye verir (Bu Kazanın yaptığı illegal içecektir). Tam o sırada Kazan eve geri döner ve Bago’ya ne olduğunu sorar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.