İkimizin Yerine 18 Kasım Pazar Özeti 72. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Sughna ve Vikrant hastanelik olur

Burak 05 Kas 2018 Haberler  0

İkimizin Yerine 18 Kasım Pazar 72. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

 

Sughna, Pratap’ın annesinin yaklaştığını  görür ve bekler.  Pratap’ın annesi onu fark eder ve yürümeye devam eder. Sughna onun kutsaması için eğilir ancak durdurulur. Pratap’ın annesi aralarında hiçbir ilişki olmadığı için böyle sahte formalitelere ihtiyaç olmadığını söyler. Sughna, Pratap artık olmasa da,  Pratap’ın annesinin kendi annesi  gibi olduğunu söyler. Pratap’ın annesi  ona asla bu kadar talihsiz bir kızın annesi olamayacağını söyler. Sughna’yı, sonunda ölümüyle sonuçlanan Pratap’a kötü şans getirmekten dolayı suçlar. Pratap’ın annesi Sughna’yı Pratap’ın ölümünden sorumlu olarak suçlamaya devam eder. Sughna’ya, Pratap’ın ölüm yıl dönümünden önce yeniden evlendiği için Pratapı yeterince düşünmediğini söyler. Sughna’ya hakaret eder. Vikrant sinirlenir ve  Pratap’ın annesine durmasını söyler. Sughna’yı oradan almaya çalışır.  Pratap’ın annesi Sughna’nın gayri meşru bebeğinin muhtemelen Vikrant’ dan olduğunu söyler ve bu yüzden aceleyle evlendikleri gerekçesiyle hakaret etmeye devam eder. Sughna’ya karaktersiz der. Vikrant, Sughna’ya hakaret etmemesi için  Pratap’ın annesini tehdit eder. Pratap’ın annesinin görevlileri Vikrant’ı sürümeye ve vurmaya başlarlar. Sughna,  Pratap’ın annesinin sözleri yüzünden üzülür Vikrant’ın dövüldüğünü görür, bayılır ve merdivenlerden düşer. Basamaklardan yuvarlanır.  Pratap’ın annesi ona yardım edecek hiçbir şey yapmaz. Vikrant başının üstünde büyük bir yara almıştır. O da yarı-bilinçli şekilde düşüyordur ve basamaklara doğru yuvarlanır.

Evde Gehna Sumitra’yı kendi bebeği ve Sughnanın bebeği için yaptığı çorapları gösteriyordur. Sumitra, bebeklerin gelişi beklentisiyle çok heyecanlıdır. Tapınakta, Sughnanın bilinci yerine gelir. Bebeği için panikler ve Vikrant’a bağırmaya başlar. Baygın olan Vikrant ona yaklaşmaya çalışır. Vikrant Sughna’nın acı çekmeye başlar gördüğü zaman, paniğe kapılır ve onu alır. Sughna’ya sakin olmasını söyler.  Rahip her ikisine yardım etmek için oraya gelir. Vikrant’a etrafta hiç hastane olmadığını söyler. Vikrant Pratap’ın annesine onlara yardım etmesi ve en yakın hastaneye bırakması için  yalvarır. Pratap’ın annesi Vikrant’ı görmezden gelir ve uzaklaşır. Vikrant, Sughna’nın durumunu  görmek için geri gelir ve Sughnanın kötüleştiğini anlar. Rahip, etrafta ulaşım olmadığını söyler. Sughna’yı yakındaki köye asfaltsız bir yoldan götürmesini önerir. Vikrant Sughna’yı taşır ve yolda yürür. Birkaç dakika sonra, Basanth tapınağa gelir. Vikrant Sughna’yı sırtında taşımaktadır. Sughna’nın artık bilinçli olmadığını anlar ve uyanık kalmasını sağlamaya çalışır. Basanth her şeyi rahipten öğrenir ve hemen köy hastanesine gider. Vikrant Sughna’yı hastaneye götürmeyi başarmıştır. Onu sedyeye yerleştirir.  Vikrant bayılarak düşer ve kendinden geçer.

 

Basanth, hastaneye Vikrant ve Sughna’yı sorar. Sughna’nın odasını gösterirler. Yavaşça  Sughnayı uyandırır var bebeğini sorar . Doktor ona ve Sugnaya bebeğin iyi olduğunu söyler. Vikrant onu hastaneye götürmeyi geciktirmiş olsaydı, işler kritik olurdu der. Vikrant’ın durumunun çok daha kötü olduğunu söyler. Doktor Vikrant Sughna’yı çok ağır yaralandığı halde hastaneye nasıl taşıyabildi diye hayrete düşer. Sughna, Vikrant’ı görmesi için doktora yalvarır. Vikrant Sughna’nın odasına getirilir. Hemşire Sughna’ya, Vikrant’ın iyi olmadığını ve zehirli bitkilerden dolayı çok sayıda yaraları olduğunu söyler. Sughna’ya, Vikrant’ın ona çok iyi baktığı ve ilgilendiği için onu gerçekten sevmesi gerektiğini söyler. Basanth ilaç almak için ayrılır. Sughna, uyuyan Vikrant’a bakmaya devam eder. O günün yaşanan olaylarını hatırlar. Vikrant’ın koluna hafifçe vurur. Vikrant uyanır ve  Sughna iyi mi diye sorar. Sughna, ona tüm bunları neden yaptığını sorar. Ya sana bir şey olsaydı der.

Vikrant Sughna’ya, acı çekse de onu çok sevdiğini söyler. Sughna’ya bir şey olsaydı, yine de ölürüm der böylece bir şekilde kendi hayatını kurtardığını ekler. Sughna kötü hisseder ve Vikrant’a  asla iyi davranmadığını ama onun her zaman kendisini önemsediğini söyler . Ona ve ailesine olan koşulsuz sevgisinden dolayı kendisine borçlu olduğunu düşünür. Vikrant’a ona çok saygı duyduğunu söyler ama ona Pratap’ın yerini tutmasının zor olduğunu  ilave eder. Vikrant, Sughna’ya Pratap’ın yerini almak istemediğini söyler. Sughna’nın kalbinde onun için eşsiz bir yer yapmak istiyordur. Sughna’ya taşıdığı bebeğin babası olmayı dört gözle beklediğini söyler. Sughna, onun gerçekten de bebeğinin babası olduğunu kabul eder. Vikrant bunu duyduğuna çok sevinir. Bilaharia’da, Kazan ertesi gün ekilen tohumları ayırır. Anandi, çiftlikte ona yardım etmeyi önerir. Basanth evi arar ve Jagdish  telefona cevap verir. Basant, Kaliyani ‘yı sorar. Kaliyani ya Vikrant ve Sughna’nın tapınağın basamaklarından düştüğünü söyler. Kaliyani ‘ya acele etmesini ve Sumitra ile hastaneye gelmesini her ikisininde durumlarının  tehlikede olmadığından emin olmasını söyler. Kaliyani  Sumitraya yolda izah edeceğini söyleyerek Gehna’ya evi bırakır.

Kaliyani , Sumitra ve Jagdish  hastaneye gelirler ve yataklarında S&S yazısını görürler. Sumtira Sughna’ya doğru ilerlerken, Kaliyani  Sughna’nın hayatını kurtardığı için ilk önce Vikrant’ı görmesini rica eder.Sumitra ve Kaliyani Vikrant’a gider Sughna’yı kurtardığı için ona bolca teşekkür ederler. Doktor geliyor ve S &S’nin 2 gün hastanede müşahede altında  kalması anlamına geldiğini  söyler ama Vikrant yakında eve gitmek istediğini belirtir. Doktor ertesi gün ikisini göndermeyi  onlara iyi bakmaları şartıyla kabul eder. Kaliyani , Basant’a Gehna’yı aramasını ve bu gece hastanede kalacaklarını söylemesini ister.  Anandi, uykusunda  Kaliyaninin onu affetmesini sayıklayarak ağlıyordur. Bago onu uyandırır teselli eder ve çiftlikte hazır bulunmasını söyler.

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“İkimizin Yerine 18 Kasım Pazar Özeti 72. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Sughna ve Vikrant hastanelik olur” üzerine 1 yorum

  1. Zehra❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

    İlk beeeeeeeeeeennnnnn ahahaha☺☺☺☺☺

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.