İkimizin Yerine 158. Bölüm Özeti 12 Şubat Salı Fragmanı # (1. kısım) Jagdish Yaptıklarından Pişmanlık Duyar.

Burak 03 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Gauri korkar ve Jagdish’e sıkıca sarılır. Jagdish de ona sarılır ve birbirlerine çok yaklaşırlar. Jagdish aniden ANandi ile oldukları bu yerde geçirdikleri zamanı hatırlar Anandi ona pek çok kızın peşinden gidebileceğini ancak nihayet onsuz yaşayamayacağından ona geri döneceğini söylemiştir. Jagdish aniden sarılmayı bırakır  ve geri çekilir. GAuri sorunun ne olduğunu merak eder.Jagdish gidelim der. Nandu uyumak istemiyordur ve Gehna gözlerini kapatmasını ister. NAndu babası ile yatmak istediğini söyler. Bu yüzden Gehna, Bansath’tan çok  terasta yatmamasını oranın soğuk olacağını söyler ve NAndu babasını burada istiyor der.

Fakat Basant  Gehna’yı dinlemez ve terasa gider. Jagdish Anandi ile anılarını hatırlar, yaptığı şeyin doğru olmadığını düşünüyordur pişmandır. Jagdish sonunda  GAuri’yi arar ve olanlar için özür diler. Gauri gülümsüyor ve Jagdish aramayı bitirir. Jagdish’nın kafası karışır. Gehna gece uyanır ve Basanth’ı görmeye gider. Basantın ateşi vardır ve titriyordur. Bhairon’u ona yardım etmesi için çağırır. Kaliyani ve Anandi de sesleri duyar ve uyanırlar. Bansanth odasına alınır ve Bhairon ona ilaç verir. Kaliyani gelinleri hakkında söylenmeye devam eder. BAiron annesini odasına yollar. Sumitra ve Anandi de ayrılırlar. Gehna Basantın alnını okşar.

Sabah doktor gelir ve Basantı muayene eder. Basantın sıtma belirtileri gösterdiğini söyler ve bazı ilaçlar yazar. Kaliyani Gehnayı oğluna iyi bakmadığı için suçlamaya devam eder. Jagdish Gauri ile buluşur ama konuşamaya isteksizdir ve Gauri ayrılr.  Jagdish onu takip eder ve kantinde buluşurlar ve Gauriden özür diler. GAuri, ne olduysa ikisinin de sorumlu olduğunu özür dilemesine gerek olmadığını söyler.  Doğru zamanda durduğu ve hassas olduğu için kendisine teşekkür eder.

Gehna Basanth  ile ilgileniyordur, Bairon temizliğin (Malaria sıtma hastalığı için) sadece evde değil çevrede de  önemli olduğunu açıklayan doktorla tanışır. Mumbaide öğrenciler Gauri ve Jagdishle  tatilden erken döndükleri için dalga geçerler. Öğretmen onlara, gönüllülerin katıldığı bazı medikal kamplar hakkında bilgi verir. Öğrenciler dağılır ve bazı çocuklar Jagdish’i çağırır. Jagdish arkadaşını gördüğü için şok olur. Arkadaşı kendisini gördüğüne sevinmeyen Jagdishe şaşırır.(Jagdish tanınmak istemiyordur. Foyasının ortaya çıkacağından korkar.)

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 158. Bölüm Özeti 12 Şubat Salı Fragmanı # (1. kısım) Jagdish Yaptıklarından Pişmanlık Duyar.” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Günaydın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.