İkimizin Yerine 153. Bölüm Özeti 07 Şubat Perşembe Fragmanı # (1. kısım) Mahkeme Anandiyi Haklı Bulur.

Burak 27 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish ve Gauri film seyretmekten dönüyordur . Gauri deneyimlerini Jagdish ile paylaşır ve Jagdish  onunla dalga geçer. Gauri Jagdishin kulağını çeker. Anandi karakolda küçükken depoya kapatılması ile ilgili kabus görür. Uyanır ve kendisini parmaklıkların arasında kötü hisseder.

Bir kadın, Phooli’nin annesine  Anandi’nin tutuklandığını söylerken Phuli konuşmaları duyar. Phooli Anandiyi görmek için kaçmayı dener ancak babası onu durdurur ve ona kızar. Phooli Anandinin desteğe ihtiyaçı olduğunu söylese de babası onu odaya kilitler. Gulli ağlıyordur, büyük annesi onu ikna etmeye çalışır, Anandi’ye karşı gelmesini isterler ama Gulli inkar eder. Sonra dedesi onu karanlık bir kuyuya atmakla tehdit eder ve ona vurur. Korkan Gulli dedesinin söylediklerini kabul eder.

Hakim, Gulliye korkmadan gerçeği söylemesini ister, hiç kimse sana zarar veremez der .Gulli yaşlı gözlerle önce Anandiye ve sonra dedesine bakar. Dedesi söylediklerini yapması için kızgınca Gulliye bakıyordur. Hakim tekrar aynı soruyu sorar. Gulli gerçeği söyler ve dedesinin onu cezalandırmamasını ister. Avukat Anandiyi suçlar.  Hakim mahkemeye ara verir. Bazı basın mensupları Anandi ile konuşmak istemektedir.   Bairon gururlanır ve Anandiyi takdim eder. Gazeteciler Anandinin küçük kızı kurtarmak üzere yürüttüğü mücadeleyi takdir ederler. Mahkeme tekrar başlar ve HEth Singh düğünü inkar eder. Bairon düğünü inkar eden karşı tarafa düğün davetiyelerini kanıt olarak gösterir.

Mahkeme Heth Singh ve Gulli’nin büyük ebeveynlerini 3 ay hapis cezasına çarptırır ve  temyiz için 15 gün süre verir. Heth singh Bhairon’a yakında çıkacağını söyler. BHairon, Gully’nin velayetini alır. Kaliyani Gully’nin oradan alınmasından hoşlanmıyordur. Evde Anandiide Guliyide görmek istemiyorum onlar müştemilatta yaşasınlar der. Anandi müştemilatta yaşayacaklarına  kendisinin veya Gully’nin önüne asla çıkmayacağına söz verir.  Anandi, Bhairon Sumitra’ya iyi olduğunu ve yakında Gulli’yi Phooli ile birlikte göndereceğini ve bunun sadece bir zaman meselesi olduğunu ve yakında mutluluğun Phooli’nin kapısını da çalacağını umduğunu söyler.

Televizyonda  Anandinin haberini gören Anandinin eski öğretmeni (Sandhya) çok mutlu olur ve elinde çiçeklerle Kaliyanilere gelir. Bhairon Sandhyanın gelmesinden memnundur ve ona geliş sebebini sorar. Sandhya en iyi öğrencisi yaptıkları ile ülke çapında tartışılıyorken onu nasıl tebrik etmeyeceğini söyler. Kaliyani öğretmenin gelişinden hiç hoşlanmaz . Sandhya Anandi’nın nerede olduğunu sorar ve Bhairon’un öğretmeni Anandi’ye götürmek üzereyken, Kaliyani Anandiyle dalga geçmeye başlar. Sandhya, Kaliyaniye Anandi gibi bir gelini olduğu için kendisini gururlu ve şanslı hissetmesi gerektiğini söyler. Bhairon, Sandhhay’ı Anandi’ye götürüyor.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 153. Bölüm Özeti 07 Şubat Perşembe Fragmanı # (1. kısım) Mahkeme Anandiyi Haklı Bulur.” üzerine 2 yorum

  1. GULJAN dedi ki:

    Ozetler harika Pinarcim gercekden tsk e Zeynepcik nasil iymi…

    1. Pınar dedi ki:

      Saol guljancim Günaydın teşekkür ederim herkes çok iyi allaha şükür sen nasılsın ailen nasil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.