İkimizin Yerine 152. Bölüm Özeti 06 Şubat Çarşamba Fragmanı # (1. kısım) Kaliyani Anandiyi Evden Kovmak İster. Basant İlk Kez Mahavire Baba Der.

Burak 26 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Basant Anandinin yanlış yaptığını Bairona söyler ve u durumun gereksiz şekilde Heth Singh ile düşmanlıklarını arttırdığından bahseder. Bairon ve Sumitra odalarına gelirler. Anani ve Gulli bu odada saklanmaktadır. Kaliyani kapıyı çalar. Bairon ve Sumitra gerilir ancak Kaliyani Anandi ve Gulliyi fark etmeden gider. Bairon Anandiye bu gece burada kalmalarını söyler.

Jagya yatmak üzeredir. Gauri onu arar ve bir arkadaşının ertesi gün Jaipur’a gideceğini orada iyi bir otel olup olmadığını sorar. Jagdish otelde kalmak zorunda kalmadığını söyler. Bu konu hakkında bir müddet konuşurlar. Gauri daha sonra onu tekrar arar ve derslerden önce bahçede buluşmak ister. Gaurisinirli bir şekilde, geçmiş yıllardaki çocuk evlilik konusunda öfkelidir ve gelenek adına çocuklara haksızlık yapıldığını kendisinin buna karşı olduğunu söyler. Jagya, ne söyleyeceğini bilemez, kafası karışır. Gaurinin sakinleşmesini ve sinirlenmesini ister. Öfkesinin ve sinirinin bu tarz şeyleri değiştirmediğini söyler. Gauri daha çok sinirlenir,  çünkü bu adaletsizliğe katlanamadığını belirtir.

Evde  Gulli su içmek ister ve etrafa bakar. Anandi orada değildir . Gulli boş sürahiyi alır ve odanın dışına çıkar. Gulli Kaliyani  tarafından yakalanır ve tüm aile oraya gelir. Kaliyani her an patlayabilecek bir volkan gibidir. Anandi banyodan çıkar ve Gulli’nin odada olmadığını görür. Odadan çıkar ve Kaliyani Anandi’yi merdivenlerde görür. Kaliyani Anandi ile alay eder. Anandi ağlamaya başlar. Kaliyani her zamanki gibi Anandiyi fırçalar ve onu evden kovmak ister.  

Bairon, annesine Anandi’nin evin gelini olduğunu ve evi terk etmeyeceğini  söyler. Kaliyani öfkeyle Anandi ile kalamayacağını, bu yüzden Anandi kalacaksa kendisinin ayrılacağını söyler. Herkes şok olur ve Kaliyaniyi ikna etmeye çalışır ama boşuna. Anandi herkesi durdurur ve Gulli ile baba evine gitmeyi kabul eder. Bairon, Anandi’ye evi terk ederse, kendisinin de evi terk edeceğini belirtir. Herkes yine şok olur. Anandi Bairona yeniden düşünmesi için yalvarır ancak Bairon​kararında inatçıdır ve Sumitra’ya derhal evi terk etmek için hazır olmasını söyler. Kaliyani onu durdurur ve yalnızca Anandi’yi düşündüğünü ve diğer tüm sorumluluklarını unuttuğunu söyler. Kaliyani , Baironun gitmesine izin vermeyi kabul eder ve içeri girer.Herkes şok olmuş şekilde ona bakar. Tam o sırada Mahavir Singh oraya gelir ve gördüklerine o da şaşırır.

Basant Baironun fikrini değiştirmeye çalışır. Kaliyaninin kötü kalpli  olmadığını söyler ve geri adım atmasını iste. Bhairon hala kararlıdır. Basant, Sumitra’dan Bhaironu ikna etmesini ister, ancak Sumitra sessiz kalır. Bhairondan Anandi’yi birkaç günlüğüne ailesinin evine göndermesini ister ve birkaç gün içinde kendisini geri almaya söz verir. Anandi de bunu destekler. Bhairon, Kaliyaniye  saygı duyduğunu, ancak yanlış olsa da Kaliyaninin bu sefer kararını kabul etmeyeceğini söyler. Bairon veSumitra ayrılmak için eşyalarını toplamaya gider. Bütün bunları görün Mahavir şok olur. Basanth, Baironun gitmesine izin veren Kaliyani ile konuşur. Kaliyani Bairon , annesi olmadan yaşayabileceğini düşünüyorsa, o zaman Baironsuz da yaşayabileceğini söyler. Basanth benim gerçek oğlum yanımda der. Basanth çok üzülür.

Mahavir Basanta Kaliyani ile aynı fikirde olmadığını söyler. Basanth Mahaviri baba diyerek çağırır. Mahavir  Basanth’ın ona ilk kez baba demesinden etkilenir. Basant, ona bütün olayları anlatır ve bir şeyler yapmasını ister. Mahavir oğlu Basanth’ın kendisine ilk kez baba demesinden çok mutlu olur.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 152. Bölüm Özeti 06 Şubat Çarşamba Fragmanı # (1. kısım) Kaliyani Anandiyi Evden Kovmak İster. Basant İlk Kez Mahavire Baba Der.” üzerine 1 yorum

  1. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

    Tesekkur ederim Pinarcim ellerine emegine saglik ozetler cok hizli gelyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.