İkimizin Yerine 151. Bölüm Özeti 05 Şubat Salı Fragmanı # (1. kısım) Anandi Eski Öğretmeni İle Karşılaşır

Burak 24 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Parti bitter ve herkes çok mutludur. Gauri fotoğraflarını büyük ekranda görmeleri için dizüstü bilgisayarını getirir ve Jagdish bundan açıkça etkilenir.

Ertesi gün Anandi mutfaktadır. Jagdish onu arar ve ne yaptığını sorar. Anandi mutfak işleri ile uğraştığını ve domates kestiğini söyler. Jagdish kızar ve bu mutfak işleri ve kıyafetlerden başka yapacak bir şeyi olmadığını söyler. Jagdish Mumbaiye geldiği için mutlu olduğunu, aksi halde bütün gün tarlalarda olacağını ve bu yeni dünyayı göremeyeceğini söyler. Burada, kimsenin sıkılmaya vakti olmadığını söyleyerek Anandiye küçük bir konuşma yapar ve telefonu kapatır.

Anandi sinirlenir ve neden Jagdish benimle hep alay ediyor diye kendi kendine söylenir. Sumitra oraya gelir ve tapınağa gitmesini ister.Tapınakta Anandi, Jagdish’e dua eder . Anandi tapınakta ilk okul öğretmenini  görür ve çok mutlu olur. Anandi öğretmenine hangi okulda olduğunu sorar.

Öğretmen şimdi okulda öğretmenlik yapmadığını ancak köylerde dolaşarak kadınlara erken yaşta evlenmemeleri için eğitim verdiğini söyler. Anandi eğitimini bıraktığını öğretmene söyler ve öğretmen Anandi gibi akıllı bir kızın eğitimini bırakmasına çok üzülür. Öğretmen kadınların eğitimin eski bağnaz adetleri değiştirmenin tek yolu olduğunu söyler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 151. Bölüm Özeti 05 Şubat Salı Fragmanı # (1. kısım) Anandi Eski Öğretmeni İle Karşılaşır” üzerine 1 yorum

  1. "GULPERI" HAYRANI dedi ki:

    Hayirli aksamlar..
    Pinarcim ellerine emegine yuregine saglik ozetler birbirinden guzel ve harika olmus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.