İkimizin Yerine 150. Bölüm Özeti 04 Şubat Pazartesi Fragmanı # (1. kısım) Jagdish Gauri ve Anandinin Ne Kadar Farklı Olduklarını Düşünür.

Burak 23 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish telefonda Anandi’ye ile konuşuyordur, ona anatomi sınıfından bahseder (anandi anatomi kelimesini telaffuz edemez). Anandi’ye kadavradan bahseder ve Anandi korkar. Onlar konuşurken Gauri gelir ve Jagdish’e dersleri anlatır. Jagdish çabucak telefonu kapatır ve endişeli bir görünüme sahiptir. Evde Massa’da, çok büyük bir politikacı olan Heth Singh’in gelişi için çok meşguldur. Bairon annesine sıkıntı yapmamasını pek çok politikacıyla görüştüklerini, bunun diğerlerinden farkı ne olduğunun sorar. Kaliyani politikacıyı kendisi davet ettiğini söyler.

Politikacı sarpançla eve gelir. Adam bu bölgedeki  herkesin Kaliyaninin fakir insanlar için yaptıklarına müteşekkir olduğunu söyler, övgüde bulunur. Kaliyania kibirle, bütün politikacıların büyük şeyler vaat ettiklerini, ancak asla sözlerini tutmadıklarını söyler. Basanth ve Bhairan politikacıya yarıda kalan kanal ve yol projesinden bahseder.

Kaliyania çayın ne zaman servis edileceğini bilmek ister, mutfağa gelir ve orada anandi görür ve ona kızar. Sumitra’ ya onu benden uzak tut beni politikacının önünde utandırmasın der. Sumitra’yı Kaliyani gidince her şeyi hazırlar ama Anandi annesinin beklemesini ister, sonra ona Jagdish’in Mumbai’den getirdiği yeni çay setini verir. Sumitra şaşırır. Anandi annesine  Mumbaide otelde öğrendiği gibi “modern tarz” çay yapmayı öğretir. Sumitra çay servisini yapmaya gelir ve politikacıya ne tür çay istediğini sorar. Herkes buna şaşırır. Politikacı limon çayı der ve Sumitra herkese limon çayı servis eder. massa Sumitraya süt eklemediği için kızar.

Politikacı tüm kanal ve yol projesini yeniden başlatacağını söyler. Ayrılırken limon çayını över, buradaki insanların çok ileri görüşlü olduklarını söyleyerek Jaipurda bile bu kadar iyi çay içmediğini anlatır. Faydalı olan yeni şeyleri kabul etmek iyidir der. Kaliyania, hepsinin Anandi’nin fikri olduğunu söylemek üzere olan Sumitra’yı över.

Anandi Jagdish ile telefonda bugünkü olaydan bahseder ve Kaliyaninin çok mutlu olduğunu söyler. Jagdish, toplumun yenilikleri benimsemesini faydasından bahseder önemli olanın ise zihin değişikliği olduğunu söyler. Oda arkadaşı sesten rahatsız olur ve telefonu kapatır.

Bhairon salonda çalışıyordu, sumitra uyumasını ister ve Bairon odasına giderken, Makhanı görür ve ona bu geç saatde burada ne yapıyorsun der. Basanta su vermeye gittiğini söyler ve Bairon şok olur. Abisi ile konuşmaya terasa gider. Onunla yanlış anlaşılmadaki farklılıkları çözmek için Gehna hakkında konuşur. inatçı Basant, Gehna önünde eğilmeyeceğini söyler. Basant bu probleme Baironun karışmamasını ister.

Sabah Gehna Nandu’yu okula hazırlıyordur ama gitmeye istekli değildir, bu yüzden oradan oraya kaçar.Gehna onu kovalarken Kaliyaninin yanına gider onu annesinden kurtarmasını ister. Gehna okula gitmesi gerekiyor der. Kaliyani araya girer. Gehna ona bu şelilde davranmamasını söyler. Aksi takdirde Nandunun annesini dinlemeyeceğini söyler. İnatçı olarak bu şekilde yaparsan annesini dinlemez der. Kaliyani Nandu inatçı değil ama sen inatçısın diyerek Gehnayı azarlar onu zorlamamasını ister . Gehna, eğer çalışmasına izin verilseydi, Jagdish’den çok daha iyi olacağını söyler. Kaiyani sinirlenir ve bu saçmalıkları bırakmasını söyler. Gehna  gözyaşları içindeyken Anandi’nin gelir. Anandi’de çalışmasının nasıl kesildiğini hatırlayarak ağlamaya başalar.

Jagdish sınıfta hapşırır, herkes rahatsız oluyorur, bu yüzden sınıftan izin alarak ayrılır. Gauri onu takip eder, nereye gideceğini sorar. Jagdish gidip uyuyacağını söyler. Gauri ona zaten bir sürü ders kaçırdın şimdi uyumak mı istiyorsun der. Ona bir tablet verir ve çay ile içmesini söyler. Bir sonraki derse kadar dayanmasını ister. Jagdish başı ağrıdığında Ananinin onu yatırdığını düşünür ve Gauri ile Anandinin ne kadar farklı olduklarını söyler. Gauri’yi takdir eder.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 150. Bölüm Özeti 04 Şubat Pazartesi Fragmanı # (1. kısım) Jagdish Gauri ve Anandinin Ne Kadar Farklı Olduklarını Düşünür.” üzerine 3 yorum

  1. Ecem❤ dedi ki:

    Iy geceler hanimlar ve gokhan burda emojiler cikmiyor yaanlamadim yarin gelirsiniz insallah bekliycemm

  2. Anonim dedi ki:

    Film yanlış olmuş jagdis ve anandi ayrilmamaliydi

  3. ecem dedi ki:

    Hayatim ruh ikizim nerdesin seni coook ozledimozledim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.