İkimizin Yerine 15 Şubat Cuma Özeti 161. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Anandi Jagdishe Doğum Günü Sürprizi Yapar ve Mumbaiye Gider

Anandi  ve Gehna, Jagdish’ın doğum günü hediyesini düşünüyordur. Gehna, herkese bu sefer Jagdish için en iyi hediyeyi düşündüklerini söyler. Kaliyani çok heyecanlıdır ve ona para hakkında düşünmemesini söyler. Basanth ona beklemesini söyler, bu sefer Anandi’yi Jagdishin yanına göndermeye karar verdiklerini söyler ve Jagdish çok mutlu olacak der. Kaliyani hariç herkes çok mutludur. Kaliyani hiçbir şey söylemeden ayrılır. Bhairon, bu kez BAsanth’ın önerisini olduğu için annesinin kabul edeceğini belirtir. Anandi’yi  ertes gün Mankhan ile göndermeyi planlarlar çünkü yarın Jagdishin doğum günüdür. Jagdish yalnız başına basket topu oynuyordur . Gauri’nin itirafını hatırlar ve üzülür. Bir yalanının onun üzerinde çok yük bindirdiğini söyler ve evliliğini hatırlar. Artık yalan söylemeyeceğini ama gerçeği bildirmek için cesaretinin olmadığını söyler.

Gauri üzgündür ve odasında ağlıyordur. Gauri gözyaşları içinde amcasını arar. Amcası ne olduğunu sorar. Onu aradığı çünkü kendisini yalnız hissettiğini söyler. Amcası Jagat’la kavga etmiş olup olmadığını sorar. Amcası ‘’Tamam bir şey anlatmak istemiyorsan anlatma sana güveniyorum’’ der. Ona sorunu için bir çözüm bulmasını ve amacının ne olduğunu hatırlamasını söyler. Bu durumun başarısız olmasına izin vermemesini ister.  Gauri tamam der ve ona teşekkür eder.Jagdishe sormaya karar verir evet ya da hayır….

Gauri, Jagdish ile konuşmaya ve onu sevip sevmese de bir kereliğine cevabını almaya karar verir. Sabah Jagdish bir çağrı alır. Nandu ona mutlu yıllar dilemek için aramıştır. Jagdish mutlu olur. Ailenin diğer üyeleri de onu diler. Gehna, belki Anandi’nin henüz onu aramadığını, yoğunluğunun içinde belkide  unuttuğunu söyler. Jagdish Gauri’nin sözlerini hatırlar ve üzülür. Anandinin doğum gününü unutmasına üzülür. Gehna ve Sumitra, Anandi’nin Jagdish’yı şaşırtmak için Mumbai’de olmasından çok heyecan duyarlar.  Jagdish, Gaurinin bir kız olmasına rağmen, duygularını açığa vurabildiğini söyler. Jagdish, sonuçları ne olursa olsun duygularını da açığa vurmaya karar verir.

Anandi ve Gauri’yi hatırlayarak, hazırlanır ve kampüsten dışarı çıkar. Kapıya yaklaşır ve uzaktan Gauri’nin de pansiyon kapısına doğru yürüdüğünü görür. Gauri’nin ona her zamanki  gülümsemeye yaklaşmasını sabırsızlıkla bekliyordur. Tam o sırada Anandi mutlu yıllar diye bağırır. Jagdish şok olur ve Anandi’nin orada durup ona el salladığını görür. Anandi ve Gauri birbirlerini görmeyecek şekilde Jagdishe yaklaşmaya devam ediyordur. Anandi, çiçeklerle Jagdish’ya doğru koşarken, Jagdish, Gauri’nin yaklaşmasıyla çok gerilmiştir. Anandi mutlu bir şekilde onu şaşırtmaya geldiğini söyler. Jagdish hızla Anandi’yi kapar ve taksiye oturmasını sağlar.Kendiside yanına oturur. Jagdish, sürücüye acele etmesini ve ayrılmasını söyler. Anandi, Basant ve Baironun otelde kalmaları için düzenleme yaptıklarını söyler.

Jagdish gergindir ve Gauri yaklaşır,Jagdish Gauri’nin kendisini görmemesi için penceresini kapar ve yüzünü gizler.Gauri onu göremez. Taksi hareket eder ve  Jagdish ile Anandi otel odalaına gelir. Anandi, Mumbai’ye nasıl ulaştığını mutlu bir şekilde anlatıyordur. Anandi, Jagdish’ın doğum gününü unutulmaz kılmak istiyor ve ne yapmak istediğini sorar. Jagdish kitaplarını atar ve habersiz geldiği için Anandi’ye bağırır. Kolejde uyması gereken kuralları olduğunu söyleyip duruyordur. Anandi, şok olur. Sessizce göz yaşlarını siler ve Jagdish’den kendisi için çok fazla sorun yarattığı için özür diler. Jagdish’dan kendisine biraz zaman ayırmasını ister ancak Jagdish okulda tam bir gününün dolu olduğunu söyler Anandiyi reddeder.

Gauri kantinde Jagdish’i arıyordur ve Lal Singhe sorar. Lal doğum günü olduğundan tapınağa gitmiş olabileceğini söyler. Lal Jagdish’ın Jetsar’lı olduğunu söylemek üzereyken kendisini düzeltir. Gauri, doğum gününde onu boğmamaya karar verir. Anandi, Jagdish’e aile üyelerinin aldığı tüm hediyeleri verir. Jagdish ayrılmak istiyordur. Tam o sırada Gauri arar. Jagdish köşeye gider ve onunla konuşuyor. Gauri koleje gelip gelmeyeceğini sorar. Jagdish erkek arkadaşıymış gibi konuşur ve telefonu kapatır. Anandi, onu kimin aradığını sorar ve Jagdish, onun Lal Sing olduğunu söyler. Kabaca Anandi ile konuşur ve akşam tekrar döneceğini söyleyerek ayrılır. Anandi çok  üzülür.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 15 Şubat Cuma Özeti 161. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Anandi Jagdishe Doğum Günü Sürprizi Yapar ve Mumbaiye Gider (40 Yorum)

 1. Aynurum o hangi dizi ya 😀 😀 😀 valla haberim yok…Kardeşim haklı valla Survivor başladıktan sonra dizi fln fazla izleyemiyorum 😛 😛 bu arada pavorim Atakan 😀 😀

 2. ya benim bu aptal tel yine bozuldu yaa telsiz sikiliyorum ya 2 haftadan bu telimden kurtulucam hahah 😀 😀
  ohhhh hayat sikici ya

 3. hos bulduk kizlar hehhehe
  aynen ya bende heycan yaptim bir anda hahah ahahah ablam evet evet senin survivorun var ya unutmusum hahaha

 4. Hayırlı Akşamlar arkadaşlar 😀

  Aynur’um ve kardeşim Aleyna asıl siz hoşgeldiniz. Ayo 😀 😀

  Sorun değil kardeşim şükür şimdi çekti ya 😛

  Uyy Aynur’um hoş buldum. Kız 😀 Evet evet”Tek Yürek” dizisi başlıyor. Bende merak ediyorum. Ama maalesef izleyemiyecem ya survivorum var benim. 😀 😀 Survivor çıktığından beri sevdiğim dizileri unuttum ayo hahaha 😀 😀

 5. Hayırlı akşamlar Canlar❤..
  ..
  Pınar ablam ellerine emeğine sağlık..özet için teşekkürler❤..nasılsın ablam?..
  ..
  Amrita cnm nasılsın?..
  ..
  Kardeşim ya inan demin netim çekmedi..bide şarjım çok azdı yazamadım..
  ..
  Guljan ablam nasılsın?..

 6. Hayırlı günler Canlar❤..
  ..
  Pınar ablam nasılsın?..
  ..
  Kardeşim ya evet netim çekmiyor..bide şarjım 2% tel kapandı kapanacak…şarjım dolsun grşrz..şu an hızlı hızlı yazıyorum 😀

 7. İyi akşamlar amirtacım iyim sen nasılsın? Evet biliyordum. Bende üzülüyorum anandiyi gördükçe intihar etmek ne kadar kötü bir şey ya vallahi aklım almıyor bir insan kendi canına nasıl kıyar.

 8. Goker abi iy aksamlar gercekden can feda sinamasini izledikden sonra sizede tsk iyletmesem hic gonlime cay bilmedim asada soyledigim gibi sinama gercekden 4 4lik cikmis gercekden tsk Goker abi boyle sinamalari biz izleyicilere iyleten insanlara sizede abi elinize emeginize saglik Goker abi…GERCEKDEN VATAN SAG OLSUN GERISI KOLAY Goker abi….

 9. Merhaba Amrita evet ben bilyordim anandinin yokduguni intar etdigini dizi ilk basladiginda Pinar hanim soylemisdi sonrada izleycilerin dikkatina vermisdi o zamanlar sen yokdun

 10. Pinarcim afferin size bilyormun su an cojuklarimla aylece atv yayinlanan yani tv ilk kez can feda sinamasini izledik cok sevdik gercekden teblik ederim o sinama icin calisganlari ellerine emeklerine saglik gercekden muhtesem yani soylenicek kelime bulamiyorim ya gercekden cojuklarda vatananimiza olan sevgiyi vermekde biz anne babalara cok yardamci oluyor masallah size calisganlar ….SEHITLERINDE ARTIK RUHLARI HUZUR ICINDE YATAR…..

 11. Iyi aksamlar kizlar nasilsiz kizlar yaaa ben bugun oyrendim anandinin gercek heyatda olduyunu inthar etmis cok kotu oldum diziyu izlemyorum anandiyi gordukde kotu olyurom siz biliyomuyduz olduyunu?

 12. Şimdi çıkıyorum. Akşama buradayım inşAllah herkes burada olur. Sonra yine kendi kendime konuşurum ha hahaga

 13. Ecem yani nergisim yazını gördüm. Şimdi ya canım benim sen buraya gelmişsin kuzum ya o zamanlar tatildeydik. Net sıkıntım vardı. Ama şimdi buradayım sana yetişemedim ya inşAllah yazımı görüp yazarsın ya ruh ikizimi özlemişim çok.:((

 14. İkimizin yerine dizisini izleyemiyorum ya Yetişemiyorum 😀 o saatlerde işlerim çıkıp duruyor 😐 Jagdish Jagdish seni gebertirim 😐 Senden nefret etmeye başladım. Anandiye kurban ol inşAllah 😛 Uzaylı elimde olsa seni tekme tokatla döverdim 😀 tabi gucum yeterde hah

 15. Sorvavırı nasılda özlemişim ya Deli hikmet seni seviyoruz ya adamın dibisin sen Sonsuz destekçin varsa o da benim Bir de Bora müthişsin ya hızın mükemmel on numara Sorvivor izliyor musun? Guljan abla

 16. Pınar ablacım eline emeğine sağlık nasılsın? Ablacım tatildeydik yazamadım hiç:(( Ama buradayız artık:-))

   • Hoş buldum. Pınar ablacım İyiyim şükür canım benim sen nasılsın? Zeynep’imiz nasıl? Herkes iyidir inşAllah.:-)

     • Hep iyi olun ablacım. Abim bursada düğün vardı Arkadaşının ona davetliydi.Düğün bitti Bugün yola çıktı dönüyor. Evet evet Aleyna’yla görüşüyorum. Şükür iyiler ablacım çok selamları var.;-)

 17. Pinarcim senden yine bisey sorcakdim atv hafta ici yayinlandigi beni birakma dizisi varya niye onun ozetleri onceden cikmiyor kusura bakma canim?

 18. Ozetler harika gercekden Pinarcim eline emegine saglik canim

  Ahmak Jagdis Anandinin ne sucu var bagiryorsunki…