İkimizin Yerine 15 Ocak Salı Özeti 130. Bölüm Fragmanı #(2. Kısım) Bairon Anandiyi belli bir süre baba evine göndermeye karar verir.

Burak 27 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

Doğum günü şenlikleri devam ediyordur. Bhambari, Jagdish ve Anandi’yi dans etmeye başlar. Yakında tüm aile üyeleri birer birer dansa katılır. Jagdish, Anandi’ye büyülenmiş gibi bakmaktadır. Gecenin ilerleyen saatlerinde Anandi ve Jagdish odasına gider ve Jagdish hala Anandi’ye bakmaya devam eder. Ona çok güzel göründüğünü söyler.Anandi hediyelerini açmaya başlar. Anandi, Jagdish’e ne aldığını sorar. Jagdish ilk başta ona hiçbir şey almadığını söyler ve sonra ona hediyesini verir. Anandi eteğini ve üst bluzu görür ve Jagdish’nın küçük bir kız çocuğu için kıyafet aldığını düşünür.(mini etekten dolayı) Jagdish, hediyesinin mini etek olarak adlandırıldığını ve kısa olması gerektiğini açıklar. Anandi, hoşuna gitmiyor gibi görünmesi Jagdish’yı sinirlendirir . Anandi, onu rahatlatmak için hoş olduğunu söyler ve ona giyerek göstermeyi teklif eder. Jagdish çok mutlu olur.

Anandi üzerini değiştirmek için banyoya gider. Jagdish endişeyle tuvalete gider ve anahtar deliğinden Anandiyi dikizlemeye başlar. Sumitra, Anandi’nin odasına gelir ve Jagdish’nın anahtar deliğinin önüne çöktüğünü görünce şok olur. Ona ne yaptığını sorarak bağırıyor. Jagdish afallar. Sumitra onun ne yaptığını anlar ve onu odasına gönderir. Anandi, mini eteği ve üstü giydikten sonra odadan çıkar. Sumitra onu bu kıyafetlerle görünce şok olur. Anandi, bunun Jagdish’nın hediyesi olduğunu ve mutlu hissetmesi için giydiğini açıklar. Sumitra bütün bunlardan çok rahatsızdır. Anandi’den kıyafetini değiştirmesini ve uyumasını ister.

Bairon odasındadır. Sumitra gelir ve Bairon parti hakkında  konuşur. Sumitra, Jagdish’nın bu kadar erken evlenmesinin ne kadar yanlış olduğunu anlamaya başladığını söyler. Bairon ne demek istediğindiğini sorar. Sumtira daha sonra gördüklerini anlatır ve Bairon şok olur. Sabahları herkes Tanrı’ya dua eder ve Kaliyani aartisini Anandi yapar. Kaliyani Anandi’ye büyüdüğünü ve sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini söyler. Oturma odasında Basanth, Anandinin daha çocuk olduğunu söyler. Fakat Bairon, Anandi ve Jagdish’nın artık çocuk olmadığını söyleyerek Kaliyani ile aynı fikirde olduğunu söyler. Bu nedenle, Jagdish’nın bu kadar genç yaşta evlenerek yaptıkları hatayı düzeltmek için bir karar alır. Anandi’yi evine göndermeyi düşündüğünü söyler ve Sumitra dışındaki herkes şok olur ve ona neden bunu yapmak istediğini sorar.

Bairon, çocukların büyüdüğünü ve duygularının da  doğal olarak geliştiğini açıklar. Hamilelik gibi sorunlara yol açacak herhangi bir hata yapmalarını istemediğini söyler. Kaliyani, Bairon’a Anandi ve Jagdish’nın evli olduğunu ve her şeyi yapabileceklerini söyler. Jagdish’nın ailesinin büyümesini istediğini ve Anandi’nin yakında ona  torun verebileceğini ekler. Bairon bunu duyduğunda şok olur ve Kaliyani’ye Anandinin daha yeni yetişkin olduğunu ondan böyle şeyler beklememesini söyler. Kaliyani bunun her yerde olduğunu söyler, ancak Bairon, genç yaşlarında hamile kalan  Sughna ve Gehna’dan dolayı ikna olmaz. Böyle genç yaşta çoğul gebelikler nedeniyle, Sughna artık çocuk sahibi olamayacağını söyler. Kaliyani, 18 yaşına kadar Anandi’yi uzağa göndereceği konusunda kararlı olan Bairon ile görüşmeye çalışır. Bairon Sumitra’ya Bilaharadaki Kazanların evine gitmeleri için  hazırlanmalarını ister.

Bairon ve Sumitra Kazan ve Bago’nun evine gelerek  Anandi’yi isterlerse belli bir süre göndermek istediklerini söyler.  Kazan, yanlış anlayarak Anandi’den kurtulmak ve Jagdish’yı yeniden evlendirmek için mi bunu istiyorsunuz diyerek bağırmaya başlar. Bairon, Kazan ile görüşmeye çalışır ve neden Anandi’yi geri göndermek istediğini açıklar. Bago durumu anlar ve Kazan’ı bunun Anandi’nin geleceği için en iyi olduğuna ikna eder. Kazan Bairon’a çocuklarına ne söyleyeceklerini sorar. Bairon ve Sumitra, çocuklara yalan söylemek zorunda olduklarını  Anandi’nin anne ve babasıyla birlikte  5 yıl boyunca kalacağını söyler.

Evde, Jagdish kendisi ve Anandi için sinema bileti almıştır.  Anandi heyecanlanır, ancak daha sonra Kaliyani, Baironve Sumitra’nın izni olmadan gidemeuyeceklerini söyler. Jagdish biletleri parçalar. Sumitra eve döner ve Anandi’ye bir kaç günlüğüne ailesini ziyaret edeceğini söyler ve çantalarını toplamasını ister. Anandi bir hafta sonra döneceğini söyler. Sumitra, Anandi’yi daha uzun süre kalması için ikna etmeye çalışır, ancak Anandi bir haftadan fazla kalmayacağını söyler. Jagdish oraya gelir ve gitmesine izin vermeyeceğini söyler. Sumitra onunla konuşmaya çalışır, ama Jagdish sinirlenerek ve Anandi’nin gidebileceğini ve geri dönmesinin gerekmediğini söyleyerek homurdanarak ayrılır.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.