İkimizin Yerine 17 Kasım Cumartesi Özeti 71. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Mahavir (Kaliyaninin kocasının kardeşi) Kaliyaniyi kocası ölünce taciz etmiştir.

Burak 04 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 17 Kasım Cumartesi 71. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

 

Kazan ve bago eve gelir ve üzgün bir şekilde olanları anlatırlar. Bago Anandinin kaderine ağlar.  Sumitra evden Bairon’u aramaya karar verir ancak Basant onu durdurur. Basant  Baironun annesini ikna edebileceğini söyler. Gehna da eşini destekler. Sumitra isteksiz de olsa kabul eder. Tauji ve Madan, Mahavir’i ziyarete giderler ve ona, Kaliyaniden intikam almana yardım edeceklerini söylerler. Mahavir onlara çok para vereceğini söler. Kaliyaninin borçlara  karşılık rehin aldığı toprakları parasını ödeyerek  benim üstüme yapın der. Madan ve Tauji şaşırır nedenini anlayamaz  fakat Mahavir, her şey yoluna girince anlayacaklarını söyler. Anandi, Kazan‘a babasına Kaliyaninin ne dediğini sorar. Onlar Anandi’ye, eve geri döneceğini söylerler konuşmaları ondan gizlerler.

Anandi, annesine bende Rani gibi mi olacağım? diye sorar. Bago ağlayar ve kızını teselli eder. Bizimle kalsanda, Rani gibi acı çekmene asla izin vermeyeceğim der. Sabah, Dadisa ve Basant iş konuşurlar. Basant, verimsiz bir toprağı satmalarını önerir ama Kaliyani, o ilk aldığım arazi diye reddeder. Kaliyaniye borcu olanlardan birisi, tüm borcunu getirir ve arazi belgelerini geri ister.Kaliyani ve Basant, düne kadar hiç parası olmayan adamın bir anda tüm borcunu ödemesine şaşırırlar. Yardımcı Sumitra’ya, Nagordan  gelen bir paket verir. Bago ve Kazan geç kalkarlar. Anandi’nin çoktan tüm ev işlerini bitirdiğini görürler ve kızlarının bu kadar sorumlu olmasından etkilenirler. Bago, çaresizce arazi almak için evi rehin etmeyi kabul eder.

Tefeci adam , Kazan’a para verirve evine karşılık , bir yıl içinde tüm borcu ödeyeceğine dair senet yapar. Kazan senetleri imzalar. Sumitra gelen paketi Kaliyaniye verir ve Nagor’dan geldiğini söyler. Kaliyani şok olur ve paketi atar. Sumitra’yı kovarak kapıyı kilitler. Gehna  şaşırır Sumitra’ya ne olduğunu sorar. Sumitra, Kaliyani bizden bir şey saklıyor, onu hiç bu kadar üzgün görmemiştim Mahavirden bahsedilince çok kızıyor der. Kaliyani paketi açar ve içinden iki adet altın bilezik çıkar. Geçmişi hatırlar ve Mahavir geçmişte, bu bilezikler sana  çok yakışacak, onu takacaksın demiştir.Sabah Basant, annesini sorar. Sumitra gelerek Kaliyaninin evde olmadığını her yere baktığını söyler. Basant, Makhan’ı(hizmetçi) çağırıp annesini sorar. Makhan, erkenden gitti  ve bütün gün gelmeyecek der. Basant, Kaliyaninin habersiz-nereye gittiğini merak etmektedir. Kaliyani, Mahavir’in hediyesi ile bir eve doğru yaklaşmaktadır. Geçmişe gider ve Basant  çocuk haliyle evde babasıyla kovalamaca oynamaktadır. Kaliyani, mutlu bir şekilde oğluna kendini yormamasını söylemiştir. Daha sonra Kaliyani kocasının cesedinin üzerinde kendisini ağlarken görür. Ceset son ayinleri için hazırlanıyordur. Mahavir ağlamaklı bir şekilde küçük Basant ile ayindedir.

Köylüler Mahavir’e, küçük erkek kardeşinin öldüğü için ailede kalan tek erkek olduğunu söylerler.  Mahavir Kaliyaniyi teselli eder. Kaliyani onun dokunmasından  rahatsız olmuştur. Mahavir teselli ederken ama iyi niyetli değildir. Kaliyaniye birbirlerine iyi bakmalarını söyler. Birkaç gün geçer ve Kliyani, gece Bairon ile Basant’ı uyutmaya çalışıyordur. Küçük Bairon bir türlü susmaz. Mahavir eve sarhoş olarak gelir ve Kaliyaninin kapısına dayanır. Kaliyaniyi taciz eder ve ona  2 altın bilezik verir. Bunlar benim karımın der. Zorla Kaliyaninin koluna takmaya çalışır ve Kaliyaniyi sürükler. Kaliyani, Mahavir’e direnir. Kendisini bırakması için  yalvarır. Mahavir, beni kocan olarak gör der. Kaliyani , kendisine tecavüz etmeye çalışan Mahavir’i tokatlayarak kaçar. Tüm adamlar Kaliyaniyi ararlar. Hizmetçi, Kaliyaniye yardım eder ve ona mücevher verip kaçmasını söyler. Mahavir gelince, hizmetçi Kaliyaniyi yakalamış gibi yapar ve Kaliyani beni iterek kaçtı der. Kaliyani çocukları ile kaçar. Kaliyani geçmişte yaşadığı bu olayları  hatırlar ve canı sıkılır.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 17 Kasım Cumartesi Özeti 71. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Mahavir (Kaliyaninin kocasının kardeşi) Kaliyaniyi kocası ölünce taciz etmiştir.” üzerine 1 yorum

  1. Pınar dedi ki:

    arkadaşlar iyi akşmlar benim yazdığım konulara yorum yazan sohbet eden arkadaşların IP lerini sadece görebiliyorum Sahte kişilere karşı size Ip lere bakıp yardım edebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.