İkimizin Yerine 144. Bölüm Özeti 29 Ocak Salı Fragmanı # (2. kısım) Jagdish kendisine yapılanları kaldıramaz ve intihar etmek ister.

Burak 17 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish, üzgün bir şekilde  çantasını arar ve  Anandi’nin fotoğrafını bulur ve Anandinin fotoğrafın arkasına yazdığı satırları okur. Notta ilk günden itibaren Jagdishin mutlu olmasını, öfkesini kontrol etmesini, herkesle arkadaş olmasını ve kendine iyi bakmasını söylüyordur. Jagdish fotoğrafı ikiye ayırır ve kendisine ait olan parçayı elinde buruşturarak kızgın bir şekilde yere atar. Daha sonra hostelden ayrılır ve dışarıda üst sınıfları  görür. Çocuklar onu aralarına alarak tartaklar ve onunla daha fazla alay ederler.  

Ertesi gün Gauri okuldaki güvenlik görevlisine üst sınıflardan şikayetçi olduğunu söyler. Osırada çocuklar oraya gelir ve güvenlik görevlisine Gauriye yardım etmekten kaçınır.

Anandi Nandu’yu çalıştırıyordur ve Nandu Jagdish’i özlediğini söyler. Anandi üzülür ve sonra kendine gelir. Gauri hotele gelir ve Jagdish’i sorar. Çocuklar Gaurinin yüzünden  Jagdishin gittiğini söylerler. Gauri onu aramaya gider. Anandi Jagdishi arar, Jagdish ama telefonu açmaz, deniz kenarında bir yerde oturuyor. Anandi endişelenir ve Sumitra onu teselli eder. Sumitra, Phooliyi ve Sugna’yı Anandi’yi mutlu etmek için çağırır. Jagdish şehirde dolaşıyorken Gauri onu yoğun trafiğin ortasında bilinçsizce ayakta dururken bulur.

Gauri Jagdish diye bağırır. Bir araba Jagdishe çarpar ve Jagdish yere düşer. O sırada Anandi terastadır ve eşi için kötü şeyler hisseder. Gauri korkuyla Jagdishin  yanına gider. Jagdish ayağa kalkar. Şoför ve etrafındakiler Jagdishi yolun ortasında durması ile suçluyordur. Gauri Jagdishin bilinçsiz olduğunu söylemeye çalışır ve onu alarak bir banka oturtur. Bankta Jagdish ile konuşarak ailesinin ona bir şey olursa çok üzüleceğini söyler. Yüzünü yıkamak için su almaya gider ve döndüğünde Jagdishi bankta bulamaz.

Phuli Anandiyi neşelendirmeye çalışır ama nafile. Anandi Jagdishi çok özlüyordur ve onun yanına gitmek istiyordur. Phuli Sughna ve Sumitra Anandiyi neşelendirmek için dans ederler. Anandi Jagdishi dans ederken hatırlar ve daha da üzülür. Nandu Anandiye oyuncağını verir ve ne zaman üzülürse bu oyuncakla oynamasını ister. Bu Anandinin çok hoşuna gider ve Nanduyu kucağına alarak sarılır.

Anandi evde Jagdishi görür ilk başta hayal gördüğünü zanneder ama çok kötü durumda olan Jagdishin  gelişi evdeki herkesi tedirgin etmiştir.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 144. Bölüm Özeti 29 Ocak Salı Fragmanı # (2. kısım) Jagdish kendisine yapılanları kaldıramaz ve intihar etmek ister.” üzerine 4 yorum

 1. GULJAN dedi ki:

  Hayrky jumalar Pinarjim nasilsin

  1. Pınar dedi ki:

   iyiyin cnm sen nasılsın

 2. Pınar dedi ki:

  herkese hayırlı Cumalar

 3. Aynur dedi ki:

  Hayirli gunler…))
  Pinar ablam elinize emeginize saglik ozetler cok guzel))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.