İkimizin Yerine 141. Bölüm Özeti 26 Ocak Cumartesi Fragmanı # (1. Kısım) Varun Sughnaya Taujinin kendisine yardım etmeyerek terastan aşağıya düşmeye bıraktığını söyler.

Burak 14 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Eşkiyalardan birisi otobüsün üzerindedir ve yükleri kontrol ediyordur. Gauri hapşırmak üzereyken Jagdish onun ağzını eliyle kapatır. Adam gitmek üzereyken duraksar ve sesin geldiği yöne bakar sonra bir şey olmadığını düşünerek aşağıya iner. Gauri bir şey yapmaları gerektiğini düşünür ve çantasından telefonunu çıkararak polisi arar. Yolculardan biri annesinin tedavisi için zorlukla biriktirdiği paraları almaması için eşkiyalara yalvarmaktadır. Eşkiyalar yolcuları tehdit eder ve adamı aşağıya alarak tekmelerken Gauri ve Jagdish yüzlerine bir örtü sararak acı biber dolu çuvalı adamların üzerine döker. Eşkiyalar şaşırır ve gözleri yanar. Bunu fırsat bilen yolcular otobüsten inerek eşkiyaları dövmeye başlar. O esnada polisler gelir ve eşkiyaları tutuklarlar. Polisi Gauri ve Jagdishi tebrik eder. Gauri polise Jaipura gideceğini söyler ve Jagdish bunu duyunca şaşırır.

Sabah otobüs Jaipura gelir. Yolcular Gauri ve Jagdishi kutlarlar.  Gaurinin akrabası Kakusa Gauriyi karşılar ve gitmeleri için acele eder. Bu sırada su almak için ayrılan JAgdishin çantasının üzerine Gauri mendilini bırakır ve akrabası ile ayrılır. Jagdish gelince Gauriyi göremez. Hiçbir şey söylemeden ve veda etmeden ayrıldığı için Gauriye kızar ve mendilini eline alır. Jagdish Gauri ile nasıl olsa Jaipurda olduğu için görüşeceğini bu sebeple Gaurinin mendilini bıraktığını düşünür. Saatine bakar ve kabul yerine geç kaldığını düşünerek acele eder. O sırada Gauride sıradadır ve tıbbi kabul formunu görevlilere onaylatır. Jagdish arkadışı ile sırada iken Gauri yanlarından geçer ve Jagdis onu fark ederek arkasından bakar.

Basant televizyon izlerken Jaipura giden bir otobüsün gasp edilmek istendiği haberini duyar  ve bu haberi aileye iletir. Tüm aile şok olur. Bairon Jagdishi arayarak nasıl olduğu öğrenmek ister ama Jagdishe ulaşamaz. Kaliyani Phuliyi  Jagdishe uğursuzluk getirdiği için suçlar. Anand çok telaş yapar ve tanrıya Jagdishin iyi olması için dua eder. O esnada arkasında Jagdishi görür ve çok sevinir. Jagdish başından geçen olayları anlatır ve telefonunun bataryası bittiği için arayamadığını söyler. Kaliyani herkesi Jagdishin gitmesi için suçlar. Özellikle izin verip Jagdishin hayatını tehlikeye koyduğu için Anandiyi suçlar. Bunun tanrı tarafından Jagdishin gitmemesi için bir işaret olduğunu söyler.

Sughna tapınaktan döner ve eve gelir. Shyam(Vikrant) Varunu dışarıda tekerlekli sandalyede gezdirirken Tauji gelir ve ona dondurma almıştır. Varun korkarak dondurmayı alır ve babasının elini tutarak bırakmak istemez. Shyamın önemli işleri olduğundan Tauji Varunu kendisi dolaştırmak ister. Varun çok korkar ayrılan Shyama ulaşmaya çalışır ama nafile. Tauji Varunun yanına eğilerek onunla konumak ister. Varun Sughna diye bağırır ve acı şekilde ağlamaya başlar. Tauji kimseye bildiklerini anlatmaması için Varunun tehdit eder. Varun hıçkırarak kabul eder. Mahavir Nanduyu okuldan  getirir ve okulda bir yeri yenileteceğini söyler. Bu şekilde öğretmenleri Nanduya güzel davranır der. Basant ve Kaliyani bunun iyi olacağının düşünürken Gehna Nandunun diğer çocuklarla aynı şartlarda eğitim almasını ister.

Anandi Jagdishin çantasındakileri çıkartırken Gaurinin bıraktığı bayan mendilini bulur ve bunu Jagdishe sorar. Jagdish otobüste tanıştığı bir kıza ait olduğunu söyler. Anandi kıskanır. Bunu anlayan Jagdish kızı överek Anandiyi daha da kıskandırmak ister. Anandi bozulur ama Jagdihi bildiğini ve ona çok güvendiğini söyler. Sughna Varuna yemek edirmek ister ama  Varun sadece babasını istediğini ve yemeyeceğini söyler. Çok ürkmüştür. O sırada Anandi ve Jagdish gelir ve Varunu yemesi için ikna eder. Anandi Varunu uyutur ve beraber uyurlar. Varun rüyasında Taujiyi görür ve beni öldürme diyerek sayıklar. Sughna odaya gelir ve  Varunun söylediklerini duyar. Sughna Varuna konuşmasını söyler. Varun çok korkmuştur. Sughna ve Anandi Varuna gerçekleri söylemesini ister.

Varun  Taujinin tekerlekli sandalyede iken kendisini atmakla tehdit ettiğini söyler. Düştüğü zaman yaşananları anlatır. Taujinin uçurtmasını onun uzanamayacağı yere attığını uçurtmayı almaya çalışırken terastan kaydığını ve tutunduğunu Taujinin onun sesini duyarak geldiğini ama onu kurtarmak yerine onu düşmeye terk ettiğini anlatır. Varun hıçkırarak olanları anlatır. Sughna buna çok kızar ve Anandi ağlamaya başlar. Sughna güvercin yemlerini terasta bulduğunu hatırlar ve salona Tauji diye bağırarak gider. Herkes şaşırmıştır. Sughna Taujiye nasıl Varuna bunları yapabildiğinin onun hayatını neden  mahvettiğinin hesabını sorar. Sughna şüphelerinden bahsederken Madan Sughnaya inanmaz ama kardeşinin Varunla ilgili düşüncelerini hızla olaydan sonra değişmesine anlam verememektedir. Sughnaya odasına gitmesini söyler. Sughna ağlar ve bunları Varun söyledi der. Tauji onu kurtarabilecekken onu kurtarmadı der. Herkes şok olur. Tauji Varun karıştırıyor der. Sughna Anandiye döner ve duyduklarını teyit etmesini ister. Anandi teyit eder. Varuna sormaya karar verirler. Sughna herkese doğruları söyle oğlum, seni kim zorladı der.  Varun Taujiden çekinir, korkar ve ağlamaya başlar. Madan düştüğünde Tauji terastamıydı diye sorar. Varun korkarak başını çevirir ve hayır der. Herkes Sughnaya bakarken Tauji çirkince sırıtmaktadır.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 141. Bölüm Özeti 26 Ocak Cumartesi Fragmanı # (1. Kısım) Varun Sughnaya Taujinin kendisine yardım etmeyerek terastan aşağıya düşmeye bıraktığını söyler.” üzerine 1 yorum

  1. "GULPERI" HAYRANI dedi ki:

    Herkese merhaba!!!!
    Ve herkese hayirli aksamlar!!!!

    Pinarcim cok tesekkurler cnm ozetler harika ellerine emegine yuregine sagliklar olsun buarada bende iyiyim cok sukur sorduguna sagol cnm sen nasilsin aylen nasillar iyiyimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.