İkimizin Yerine 14 Şubat Perşembe Özeti 160. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Ve Gauri Jagdishi Sevdiğini Açıklar

Burak 03 Şub 2019 İkimizin Yerine  0

Gauri telefonunu alır tapınakta Jagdishi bırakarak ayrılır. Jagdish peşinden gelir. Gauri ile yüzleşir ve neden ondan kaçtığını bilmek ister. Gauri bunu inkar eder ve gözlerini kaçırır. Jagdish yalan söylüyorsun der ve kendisine neyin yanlış olduğunu söylemesi konusunda ısrar eder. Bir uçurumla biten izole bir sokağa doğru yürümeye devam ederler. Jagdish bunu görür. Aklına bir fikir gelir ve Gauri’yi rahatsız eden şeyi bulmak için bunu kullanabileceğini düşünür. Jagdish, Gaurinin neden ondan kaçtığını söylemezse kendisini uçurumdan atlamakla tehdit eder. Gauri uçurumu görür  ve Jagdish’i durdurmak için bağırır. Jagdish dinlemez ve uçurumdan düşmüş gibi yapar. Görünmeyen bir köşede saklanır ve gülümser. Jagdish’in gerçekten için atladığını düşünen Gauri şok olur. Jagdish için bağırıyordur. Ağlayarak kendisinden kaçtığını, ona tutulduğunu ve onu kabul etmek istemediğinden gerçekten ondan uzak durduğunu söyler. Jagdish bunu duyduğunda şok olur. Gauri ağlamaya devam ederken, Jagdish saklandığı yerden çıkar. Sessizce Gauriye yaklaşır. Gauri onu görür ve ona sarılır. Onu sevdiğini ve onsuz yaşayamayacağını itiraf eder. Jagdish şok olur ve tepki veremez.

Jetsar’da Anandi, Nandu’nun ödevini tamamlamasına yardımcı olur. Nandunun uyumasını ister, ama Nandu oynamakta ısrar ediyordur.Nandu ağlar ve bunu gören Kaliyani  Anandi’ye sorumluluklarını yerine getiremediğini söyleyerek bağırmaya başlar. Bhairon ve Sumitra oraya gelir.  Anandi, Nandu’nun yatma zamanı boyunca oynamak için bir sinir krizi atlattığını açıklamaya çalışıyordur. Bhairon, Anandi’yi destekler ve annesine, Nandu’nun önünde Anandi’de bağırmamasını söyler. Anandi Nandu’yu uyumaya ikna eder ve yanında götürür. Kaliyani, Nandu’nun annesini özleyeceğini ve uyuması gerektiğinde ona ihtiyacı olacağını bildiği için Bairon ve Sumitrayı azarlar. Anandi’nin Gehna’nın ninnisini Nandu’ya söylediğini duyarlar. Kaliyani sessizce içeri girer. Balayına giderken Gehna cipte uyuya kalır ve başını Basantın omzuna yaslar. Basanth kollarında uyumasını sağlar. Gehna çok mutludur. Mumbai’de Gauri, Jagdishe  duygularını anlatmakta daha iyi hissettiğini düşünür ve Jagdishin onun hakkında ne düşündüğünü merak eder. Bu arada Jagdish, Anandi’nin fotoğrafına bakar ve Gauri’nin sözlerini hatırlar, rahatsız olur.

Basant ve Gehna, şoförünün hamile karısının iyi olmadığını bildiren bir telefon görüşmesi yaptığını duyar.Basant, karısının durumu hakkında bilgi sahibi olması için şoföre para verir ve onun eve geri gönderir. Basant  arabasınnı kullanırken araba bozulur. Gehna ile terk edilmiş bir bina görürler ve geceyi ormanda geçirmeye karar verirler. Basant Gehnayı sıcak tutmak için ateş yakar, bazı kül parçaları gözlerinin içine düşer ve eşlerinin bütün gününü ocakta köle olarak geçirmesinin ne kadar zor olduğunu düşünür. Kendi işleri ile ilgilenmesinin  ev kadınlarının günlük ev işlerine kıyasla çok daha kolay bir iş olduğunu fark eder. İkisi de sevgiyle birbirlerine bakar.  Gehna fiziksel ihtiyaçlar önemli olsa da her şey olmadıklarını, yaşlandıkça fiziksel ihtiyaçların daha az anlamlı ve karşılıklı anlayışın daha önemli olduğunu söyler. Sana karşı hiçbir şikayetim yok, sana olan sevgim asla azalmayacak ve mutluluğumuzu ve kederimizi birlikte paylaşmamız bizi bir araya getirecek der. Bana iyi bakıyorsun ve hatta beni dışarıda bu geziye götürüyorsun, hayatta inişler ve çıkışlar olacak muhakkak olacak ve bunları birlikte yaşayacağız der. Kafasını Basant’ın omzuna koyar ve rahatlamış gözüküyordur.

Hostelde jagdish dışarıya bakıyordur ve Lal Singh banyo yapmasını ve kolej için hazırlanmasını söyler, ancak jagdish iyi hissetmediğini  ve daha sonra notları alacağını söyler.Lal Sing endişelenir ve ateşi, karın ağrısı olup olmadığını sorar. Jagdish ben doktorum diyerek öfkeyle bağırır ve derslerine gitmeyi reddeder. Kolejde Gauri konferans salonuna oldukça endişeli bir şekilde girer. Derslerde Jagdish ile birbirlerine not alışverişinde bulunduklarını hatırlar. Jagdishe bakar ama o yoktur. Lal Singh ona hasta olduğunu ve gelemediğini söyler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 14 Şubat Perşembe Özeti 160. Bölüm Fragmanı # (2. kısım) Ve Gauri Jagdishi Sevdiğini Açıklar” üzerine 1 yorum

  1. Andi dedi ki:

    Bu dizi bitti çok istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir