İkimizin Yerine 14 Ocak Pazartesi Özeti 129. Bölüm Fragmanı #(2. Kısım) Gudia (Jagdishin evlediği kız) Kaliyaninin kapısında baygın şekilde yatmaktadır.

Burak 26 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

Bairon, Maan Singh’in ve ailesinin  köyünün sarpancı ile görüşür. Sarpanç birkaç gün önce Maan Singh ve ailesinin köyü terk ettiğini söyler. Bairon şok olur. Evin kadınları Gudiya’yı canlandırmaya çalışıyordur. Bunu izleyen Jagdish çok sinirlenir. Anandi’den çok fazla soruna neden olduğu için Gudiya’ya bakmamasını ister. Her zamanki gibi Anandi, kimse hakkında kötü düşünmemektedir.

Suman, Vikrantla konuşmaya gelir ve ona  muhasebe işi bulduğunu söyler. Vikrant’ın geleceğini tartışırlar ve Vikrant eve dönmeyeceğini söyler. Gudiya kendine gelir ve herkes ona ne olduğunu sorar. Gudiya, ailesinin ve onun düğününden sonra çok aşağılanmaya maruz kalığını ve insanların onlar hakkında kötü konuştuklarını söyler. Anneannesin de buna dayanamayarak öldüğünü anlatır. Ailesiyle birlikte eve döndüklerini ama ailesinin onu eve almayarak  bir yerlere gittiğini anlatır.

Sumitra Gudiya’nın valizini açar ve bir mektup bulur. Bairon yüksek sesle mektubu okur. Maan Singh’in Bairon’a yazdığı mektubu Gudiya herkesin hakaret ettiğini anlatıyordur. Gudiya için başka bir damat aramaya çalıştığını , ancak yaşananları bilen kimsenin onu kabul etmediğini söyler. Böylece, Gudiya’yı Kaliyani’nın kapısına bırakmaya karar verdiklerini ve onun bu yüzden Jagdish’nın karısı olarak kabul edilmesini ister. Herkes şok olur. Kaliyani, Gudiya’ya ailesinin ve büyük annesinin isteğini yerine getireceğine ve Gudiya’ya bakacağına dair söz verir. Herkes şok olur.

Anandi kalbi kırılır ve Jagdish telaşla ayrılır. Kaliyani, Basant ve Bairona Gudiya’yı kabul etmeleri gerektiğini söyler ancak Bairon reddeder. Bairon Maan Singh’i bulana kadar Gudia’ya birkaç günlüğüne bakmaya gönülsüzce karar verir ancak onun sürekli olarak evde kalmasına tamamen karşıdır. Kaliyani homurdanarak  gider. Basant, bir şeyler yapmayı vaat ederek ayrılır. Anandi, Kaliyani’yi hayatındaki tüm üzüntüler için suçlayan Gudiya ile konuşur.

Gudia, Anandi’ye evde olmak istemediğini söyler. Aynı şekilde, Anandi de orada olmasını istemez. Anandi bunu kabul etmekte tereddüt eder, ancak Gudia onun durumunu anlamasını ister. Anandi, Gudia’yı akşam yemeği yemeye ikna eder . Sabah Basanth bir telefon alır ve acele ile birisinin evine gider. Bu kişilerMaan Singh ve karısıdır.(Gudianın anne ve babası) Evde Anandi, Gudia’ya merdivenlerden aşağı inerken yardım eder. Kaliyani, Gudia’yı çağırır, onunla sevgiyle konuşur ve Anandi’yi görmezden gelir. Her iki kız da kendini kötü hisseder. Tam o sırada Basanth oraya gelir ve herkesi çağırır. Maan Singh ve karısını eve davet eder . Gudia anne ve babasına onu neden burada bıraktıklarını sorar.

Maan Singh seçeneğinin olmadığını söyler. Bairon tekrar durumları için özür diler, ancak Gudia’nın onlarla kalmasına izin vermeyi reddeder. Gudia öfkeyle bu evde kalmak istemediğini söyler ve Maan Singh sinirlenir. Bairon, Gudia’nın eğitimi için ödeme yapmayı teklif eder, ancak Maan Singh kabul etmez. Onlara yaptıkları için acı çekeceklerini söyler. Bairon, öfkeyle konuşmak istemediğini söyleyen Gudia ile konuşmaya çalışır. Gudia herkese bakar ve ailesiyle birlikte ayrılır. Vikrant, odasında geçmişini düşünerek oturuyordur. Hizmetçisi oraya gelir ve acısını hafifletmek için ona alkol sunar. Suman Vikrant için endişelenir ve onu çağırır.

Vikrantın sarhoş olduğunu anlar ve bir şeyler yapmaya karar verir. Vikrant’ı ziyarete gelir ve alkolun hiçbir şey çözmeyeceği söyleyerek onu azarlar. Vikrant, Sughna ve aşkını unutamayacağı söyleyerek sürekli bağırmaya devam ediyordur. Suman’ın Sughna olduğunu düşünür ve ona sarılr. Onu sevdiğini söyler ve incinmesine dayanamayacağını söyleyerek ona sarılır. Yanıldığının farkına vardıktan sonra, Suman’dan özür diler. Suman  bütün hatanın Sughna’da olduğunu söyler ve ve Vikrant çok sinirlenir. Suman’a durmasını söyler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 14 Ocak Pazartesi Özeti 129. Bölüm Fragmanı #(2. Kısım) Gudia (Jagdishin evlediği kız) Kaliyaninin kapısında baygın şekilde yatmaktadır.” üzerine 7 yorum

 1. Aynurr dedi ki:

  Canlarim ben cikiyorum:((
  Iyi geceler af edinn beni…

 2. Aynur dedi ki:

  Yaaa canlarimmmm kac gundur yokum yaa af edin beni:(((bilgisayara bir sey olmus yaa hic giremiyorum kendi telimden cok zor giriyorum:((
  Su an annemin telinden girdim yaa annemde vermiyor telini zar zor aldim:(((
  Ayy canlarim siz nasilsinizzz yaa ben superim bu gun partimiz vardi ayy muhtesem gecti yaa ha kizlar grubumuza atarim fotolarimiz 😉
  Guljan ablam canim nasilsin ay ablam cok ozur dilerim yaa soyledigim gibi giremiyorum yaa bilgisayar bozuldu:(( ablam af et

 3. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ⛄❄ dedi ki:

  Hayat kardeşim sen nerdesin? 😮 merak ettim seni:))

 4. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ⛄❄ dedi ki:

  İyi akşamlar..
  Pınar ablam özet için teşekkürler:))
  ..
  Guljan ablamm hoşgeldin..iyim sen nasılsın?..ablamm ya neden kendini yalnız hisettin?:(( geldim:)

 5. GULJANDAN PINAR HANIMA dedi ki:

  Ha Pinarcim ozetler harika elinize emeginize saglik dizide olsa hayatda olup bityenleri gosteriyorlar oyle diylmi Pinarcim iy insanlan canlari cok yaniyor kotilerse ohoooo cok iyler

  1. Pınar dedi ki:

   adaletin bu mu dünya diye bir şarkı var onu sana armagan ediyorum.. aynen canım insanlar ne sıkıntılar çekiyor.. kötüler bunların hesabını nasıl verecekler….

 6. GULJAN dedi ki:

  Iy aksamlar janlarim nasilsiniz iymisiniz guzal aylam benim hic kimse yok ya ay suan cok kotiyim ne olu biriniz gelin ya cok yalniz hissedyorim kendimi hatta aglamak sizlamak isteyorim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.