İkimizin Yerine 139. Bölüm Özeti 24 Ocak Perşembe Fragmanı # Varunun bacakları felç olur. Mahavir torununu kaçırdı mı ?Jagdish doktorluk sınavını kazanır.

Burak 06 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish Anandinin kıyafetini çok beğenir ve tam Anandiyi öpecekken kapı çalar. Jagdish ve Anandi Jagdishin küçükken kaçırıldığı kaleye taksi ile gelirler. Jagdish kaçırılma anılarını  hatırlar ve şok olur. Anandi onun korkusunu yenmesi için onu kaleye çıkartır. Burada yeni mutlu anılar yaratarak kafasındakileri silmek ister ve birbirlerine sarılarak uzun bir müddet öyle kalırlar.Daha sonra Yağmur yağmaya başlar ve romantik dakikalar yaşanır. Anandi kaçar ve Jagdish onu yakalar. Küpelerini ve kolyesini çıkararak boynundan onu öper.

Daha sonra Jagdishin süslediği otel odasına geri dönerler . Sabah Jagdish babasına telefonla ulaşamaz ve bugün giymesi için Anandiye kımızı bir kıyafet verir. Anandi kıyafeti dener ve pantolonunu kıyafetin altına giymek ister , utanır. Jagdish pantolon giymesine izin vermez ve Anandinin bu kıyafetinden çok etkilenir. Anandiye çok güzel olduğunu söyler. Jagdish bir çok modern kıyafet alacağını bu kıyafetlerle bir bebek gibi film artisti gibi olduğunu söyler fakat Anandi buna hazır değildir, şalvarını giymek ister. Jagdish bu karara bozulur. Gehna Basanta balayına gitmeleri için Kaliyani ile konuşup konuşmadığını sorar. Basant konuşacağım der. Gehna Kaliyani ile kendisi konuşmak zorunda olduğunu anlar.

Anandi jagdishi teselli eder ve aldığı bütün kıyafetleri giyeceğini söyler. Jagdish zorunda olmadığını söyler ama Anandi Jagdish için kıyafetleri giyeceğini belirtir. Otel odasında yastık savaşı yaparlar ve güzel dakikalar yaşanır. Gehna bir kaç günlüğüne Kaliyaniden balayına gitmeleri çin izin ister. Kaliyani Gehnayı Basantı devamlı  üzmesi ile suçlar ve ikna olmaz Jagdish ve Anandi gibi yeni evli ve küçük değilsiniz der. Gehna her türlü ev  işini yaptığını ve rüyalarını gerçekleştirmesi için Kaliyaniden izin almak zorunda olmadığını söyleyerek ayrılır. Kaliyani şok olur.

Jagdish ve Anandi doktora giderler. Anandi hastanede çalışan bayanları görür ve onlara imrenir. Jagdish kendisinin de bir gün doktor olacağını belkide bu hastanede çalışacağını söyler. Jagdish kadınların çalışmasını desteklemektedir ve Anandiye eğitimine devam etmesini söyler. Anandinin doktoru ile konuşurlar. Doktora Jagdishin doktor olmak istediğini, sınavlara girdiğini ancak ailesinin aynı fikirde olmadığını söylerler .Kadın kocasının bu hastanede dekan olduğunu söyler. O sırada dekan gelir ve Jagdish dekanla konuşur. Dekan çok sıkı çalışmasını ve önce babası ile konuşmasını önerir. Kaliyani Basantla Gehna hakkında konuşur ve onu kışkırtır. Basant Gehna ile konulur ve ona bağırır ve yine tokat atar.

Vikrant Varunu Jaipurdaki hastaneye götürür. Doktor Varunu muayene eder ve Varunun bacaklarında ağrı hissetmediğini söyler. Dokor endişelenir. Varunun bacaklarının felç olduğunu söyler ve Varuna tekerlekli sandalye verir. Vikrantın keyfi kaçar. Tüm aile Varunu bu şekilde gördüğü için çok üzülür. Sughna Varunun ellerini tutar. Sughna kendini kaybetmiştir ve Varunun  kalkmasını ve yürümesini ister onu zorlar. Vikrant Sughnaya kendine gelmesi için tokat atar. Varunun bu durumu için onu suçlar. Sughna kendini suçlar ve ağlamaya başlar. Anandi ve Jagdish otelden dönmek üzeredirler. Varunun felç olduğu haberine çok üzülürler. VArun evde Shagun ile oynamak dışarı çıkmak ister. Varun Vikranta bacaklarını neden oynatamadığını sorar. Acıklı sahneler yaşanır. Jagdish ve Anandi eve geri dönerler. Varun için mabedte dua ederler ve onu görmeye giderler. Jagdish Varuna ve aileye moral vermeye çalışır. Tauji elinde bir yağ ile gelir Bu esnada Anandi Varuna Tauji dokunduğunda ne kadar korktuğunu fark eder. Anandi Jagdishe Taujiden şüphelendiğini, Varunun bir şeyler söylemek istediğini ama Taujiyi görünce ürktüğünü söyler. Sughna kendisini suçlamaya devam ediyordur ve Vikrant onu teselli etmeye çalışır.

Kaliyani Taujinin Varun için bu kadar çok endişelenmesine ve onu düşünmesine inanamaz. Anandi şüphelerini Kaliyani  ve Bairona söylemek ister ama kahya prasad ve hediyelerle gelir. Vikrant Varunu dışarı çıkarmak ister ve onu giydirir. NAndu kaybolur. Herkes panik yapar ve Basant Gehnayı dikkatsizlikle suçlar. BAiron polisten bir telefon alır ve polis NAnduyu kaçırmak isteyen birisini yakaladıklarını söyler.Karakola giderler ve bu kişini Mahavir olduğunu görürler. Mahavir torununu kaçırmadığını ancak onu görmemeye dayanamadığını söyler. Onu sadece eve götürecektim der. Kaliyani Nanduya adam sana bir şey yaptı mı der. Nandu benden su getirmemi sitedi der. Gehna evde ağlıyordur.Basant ve Jagdish eve Nandu ile gelir. Jagdish Nanduyu Mahavirin kaçırmak istediğini söyler. Ev halkı şok olur. Kaliyani Mahavir ile eve gelir. Ev halkı bundan hoşlanmaz. Kaliyani gelinlerine Mahavirin ayağına eğilmelerini söyler.Gelinler Mahavirin ayaklarına eğilir. Sonrada Basanta işaret eder ama Basant evden ayrılır. Jagdish de amcası gibi Kaliyaninin dediklerini yapmaz.  Nanduyu Mahavirin kuçağına verirler ve Mahavir torununu ağlayarak kucaklar. Mahavir kalmka ister ama Kaliyani kalması için onu zorlar . Makhana misafir odasını hazırlamasını söyler. Kaliyani Basant ve Jagdishi fırçalar.

Varun yürüteçte adım atmaya çalışırken Taujiyi gelince korkar ve ağlar.Yürümek istemediğini söyler. Vikrany ve Sughna buna şaşırır. Mahavir Kaliyaniye teşekkür eder ve değiştiğini söyler. Ertesi gün Mahavir ayrılmak üzereyken Kaliyani ona bu ailenin bir üparçaı olduğunu ve isterse kalabileceğini söyler.BAsant ve Jagdish buna karşı çıkar. Kaliyani onları azarlar ve Mahavirin değiştiğini söyler. BAsant öfke ile ayrılır. Mahavir oğlunun kendisinden nefret etmesine dayanamadığını ve ayrılmak istdiğini söyler. Madan Varunun babasının yardımıyla yürüteçle yürüdüğünü söyler. Bu habere Sughna sevinir ve annesine haber verir. Mahavir bunu duyar ve MAdanlara gider. Varun için her şeyi yapmaya hazır olduğunu söyler. Mahavirin değişmesine Tauji şaşırmıştır.

Kliyani Mahavire Taujinin Varunun kazasından sonra değiştiğini ona masaj ağı bile getirdiğini söyler. Mahavir onun değiştiğine imkan vermez. Jagdish salonda iken postacı gelir ve sınav sonuçlarını içeren mektubu verir. Jagdish mektuba bakar ve tıbbi sınavı geçtiğini söyler. Jagdish sevinçten havalara uçuyordur. Bu habere Kaliyani hariç herkes sevinir. Kaliyani tepkili bir şekilde Jagdish ile konuşur. Herkes bu konuşma yüzünden dona kalır. Anandi bu habere çok sevinir ama Jagdishten nasıl ayrı kalacağı onu düşündürmektedir. Anandi Phuliye 5 yıl sonra tekrar bir araya geldiklerini ama şimdi ayrılmak zorunda kalacaklarını söyler. Phuli ağlayan Anandiyi teselli eder.

Not: Arkadaşlar tvdeki bölümlerin tarihi ile sitemizdekilerin tarihlerini eşitlemek için biraz fazla bölüm girdim. Bütünlük olarak hiçbir sıkıntı yok. affola…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 139. Bölüm Özeti 24 Ocak Perşembe Fragmanı # Varunun bacakları felç olur. Mahavir torununu kaçırdı mı ?Jagdish doktorluk sınavını kazanır.” üzerine 12 yorum

 1. Hayat okyanus dedi ki:

  Yok pınar ablam öyle sıkıntı yaşamıyoruz.:-))

 2. Pınar dedi ki:

  başka sıkıntı yaşayan var mı arkadaşalar

 3. Anonim dedi ki:

  Admin ozeti bir turlu okuyamiyorim. Sadece resimler gorunuyor.Yazilar resimlerin altinda kaliyor. Acaba bu benden mi sizden mi kaynaklanan bir durum. Cevap verirsen cok sevinirim

  1. Pınar dedi ki:

   bn simdi baktım hem bilgisayardan hemde telefondan bir sıkıntı yok ama neden öyle oldu anlayamadım tarayıcıyı değiştirip başka bir tarayıcı ile dener msnz

 4. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Sağol kardeşim..sende hep iyi ol:))
  Aynen aynı anda gelmişiz..ne tesadüf 😀 😀 😀

 5. Hayat Okyanus dedi ki:

  İyi günler kardeşim iyi ol birtanem bende iyiyim şükür 😎 Aynı anda gelmişiz hahaha

 6. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hayırlı günler CANLAR❤..
  ..
  Pınar ablam..ellerine emeğine sağlık..özet için teşekkürler:))
  ..
  Kardeşimm 😎 😀 iyim birtanem..sen nasılsın?..

 7. Hayat Okyanus dedi ki:

  İyi günler arkadaşlarım nasılsınız.?:-))

 8. Hayat Okyanus dedi ki:

  Pınar ablacım eline emeğine kalbine sağlık ❤

  1. Pınar dedi ki:

   Hayatcım mrb cnm. nslsn. televizyonda bu günden 2 gün sonra Anandi ve Jagdishin büyümüş hali ekranlara gelicek. Ben özetlere bir sürü foto koyuyorum dahaiyi anlaşılsın diye canım. Televizyon ile özet tarihlerini eşitlemeye çalışıyorum. Tarihler de hata var ama bütünlük aynı canım. Bu yeni bölümler beni çok sardı. İnş böyle devam eder.

   1. Hayat Okyanus dedi ki:

    Merhaba Pınar ablam iyiyim şükür sen nasılsın? Evet ablam farkettim fotoğrafların neden bu kadar fazla olduğunu anlamamıştım. Ama şimdi anladım. Ve daha net ve iyi anlaşılıyor eline sağlık ablam büyük özen gösteriyorsun, Ablam iyi yapıyorsun, erken büyük halleri geliyor galiba daha iyi bence çünkü sürekli küçük halleri seyirciyi de etkiliyor. İzlememeye başlıyorlar aynen ablam bu yeni bölümler heyecan veriyor. Ve izleme merakı sarıyor inşAllah böyle devam eder. Kolay gelsin ablacım bilgi verdiğin için teşekkür ederim.❤

 9. Anonim dedi ki:

  ooo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.