İkimizin Yerine 138. Bölüm Özeti 23 Ocak Çarşamba Fragmanı # Jagdish ve Anandi Goa’ya geziye giderler.

Burak 05 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

Radha da Varunun durumundan ötürü Sughnayı suçluyordur. Jagdish hayal kurar ve Anandi ile kendisini beraberken düşünür. Anandi Jagdish ile konuşur ama Varundan ona bahsetmez. Jagdish okuldaki üst sınıflar Jagdish ile dalga geçmek isterler. Ona sorular sorarlar Jagdish adının Jagat olduğunu ve evli olmadığını söyler. Gehna BAsantın ilaçlarını getirir ve Basant durumunda ötürü utanır. İlaçları fırlatır ve kızgınca ayrılır. Kaliyani oda dışından olanları duyar. Jagdish sınavlarını bitirir Bairon dönüş yolunda Jagdishe olanları anlatır. Bairon ve Jagdish Varunu ziyaret ederler. VArunu o şekilde gördükleri için çok üzülürler. TAuji ve Madan Sughnanın çok dikkatsiz olduğunu Bairon ile konuşurlar. Sughna oraya gelir ve hatanın kendisinde olduğunu söyler. Sughna Varun iyileşip yürüyene kadar oruç tutacağına yemin eder.

Jagdish Anandiye Varunun durumunu kendisine söylemediği için kızar.Anandi sınavlarını etkilmesin diye yaptım der. Jagdish yetişkin olduğunu ve kötü haberlerle başa çıkabileceğini söyleyerek sitem eder. Anandi ağlayarak odayı terk eder. Thaisa Taujiye Varunu ailede istemiyordun. Nasıl oldu da kararın aniden değişti der. Varunun kazasıyla ilgili olup olmadığını sorar. Tauji karısına tokat atar ve onu uyarır. Kaliyani Sughnanın orucunu bırakmasını ve inatçı olmamasını ister. Sughna reddeder. Thaisa en azından Sughnanın meyve yemesini süt içmesini ister. Radhanın onu ikna edebileceğini söyler. Jagdish Vikrant yokken Sughna ve Varunun Madanlarda iyi bakılamadığını söyleyerek onları eve getirmek ister.Kaliyani Taujiden çekiniyordur. BAiron Taujinin değiştiğini söylese de Kaliyani buna inanmaz.

Kaliyani Madanlara giderek Sughna ve Varunu götürmek istediğini söyler. Tauji bize hakaret mi ediyorsun gelinimizi götüremezsin der. Kaliyani onları ikna etmeye çalışır. Jagdish Sughnanın oruç tuttuğunu öğrenir ve Madanlara buna izin verdikleri için kızar. Sughnaya iyi bakmıyorsunuz diye kızar. Sughna Jagdishi durdurmak ister ve Jagdishe tokat atar. Herkes şok olur. Sughna koca evindeki insanlara karşı konuşulmasına toleransı olmadığını söyler. Jagdish homurdanarak ayrılır. Anandi özür dilemesi gerektiğini söylese de onu dinlemez. Kaliyani Jagdish adına özür diler. Madan Suhghnanın kızı gibi olduğunu söyler. Sughna gitmk isterse o zaman kendisi gidebilir der. Sughna Kaliyanilere gitmeyi reddeder.

Evde Bairon Jagdishe hatalı olduğunu söyler. Jagdish kabul etmez ve Bairon yaptıkların Sughnanın hayatına zarar verir der. Jagdish sadece kardeşinin iyiliğini düşündüğünü söyler.Eğer beni anlamıyorsa bende onlarla yaşamak istemem der ve Anandi onu durdurmak istemesine rağmen evden çıkar. Gece herkes Jagdishi merak eder ve Jagdish telefonlara cevap vermiyordur. Anandi JAgdishi merak eder ve Bairona Jagdishi kendisinin yanında azarlamaması gerektiğini söyler.MAkhanı uyandırarak JAgdishi aramaya giderler. Anandi Jagdishi derin düşüncelere dalmış olarak bir arazide bulur. Anandi Jagdishi ikna ederve beraber eve dönerler. JAgdish Sughna yemek yiyene kadar kendiside oruç tutacağını söyler. Sabah Jagdish Madanlara giderek özür dileyeceğini herkese söyler. Herkes şaşırır. Kaliyani Anandiye Jagdishi manipüle etme diye kızarken Bairon Anandinin iyi bir şey yaptığını ona neden bağırdığını sorar. Kaliyani gelinler kontrol altında olmalı der.

Vikrant eve gelir ve doktorun VArun için umutlu olduğunu söyler.Herkes bu habere çok sevinir. Vikrant Jagdish ve Anandinin Goaya geziye gidip gitmeyeceklerini sorar. Varun yüzünden gitmeyi düşünmediklerini söylerler. Vikrant gitmelerini söyler bunu ben size hediye ettim der. Jagdish ve Anandi kabul ederler. Anandi gezi için hazırlık yapar. Jagdish çok fazla kıyafet almamasını kendisinin Anandiye modern kıyafet alacağını söyler. Kaliyani gitmeden onlara para verir ve kendisi için mabede de gitmelerini söyler.Jagdish ve Anandi gitmeden Sughnalara uğrar. Jagdish VAruna oyuncak uçak almıştır ve onu içeride uçurmasını terasa çıkmamasını söyler. VArun sadece yağmur yağıyor mu diye bakmak için çıktım der. O sırada Tauji gelir ve Varun korkar anlatmayı keser. Basant oğluna harita almayı unutur ve Gehna ile tartışırlar. Basant Gehnaya tokat atar. Anandi ve Jagdish hava koşulları nedeniyle dönemezler. Mumbai deki otele dönerler. Jagdish bu şehirdeki anılarını (kendisinin kaçırılmasını ve Anandinin vurulmasını)hatırlar ve gerilir.Jagdish bu şehirden nefret ediyorum der.

Otelde bütün kadınlar modern kıyafetlidir. Jagdish Anandinin modern kıyafet giymesini istemektedir ama Anandi yöresel kıyafet giymiştir ve modern kıyafet giymeyi reddeder.Jagdish bu yüzden Anandiye kızar. Odada Jagdish babasına durumu haber verir ve burada kalmak istemediğini anlatır. Anandi Jagdishin bu şehirden nefret etmeyi bırakmasını ve yeni mutlu hatıralar yaratmalarını söyler. Sumitra Gehnanın yanağının şişmiş olduğunu fark eder ve bunu Basantın yaptığını biliyordur.  Sumitra Gehnayı zorlar ve Gehna Basantın fiziksel olarak ilişkiyi başaramadığını  söyler. Sumitra neden daha önce söylemedin der.Gehna Basantın bu durumdan çok etkilendiğini belirtir.

Anandi otel odasında Jagdishe çay yapmak ister ama ekipmanları kullanmasını bilmiyordur. Basant Gehnatya vurduğu için özür diler. Yaptıkları için pişmandır ve onu kırmak istemediğini söyler.Gehna problemi beraber çözeceklerini söyler ve Basantı teselli eder. Madanlarda VArun Shagun ile top oynuyordur. Top düşer ve VArun yataktan kalkarak topu almak ister ancak başaramaz ve düşer. Acıyla bağırır ve Vikrant ile Sughna gelir. Sughna Varunu teselli eder. Anandi Jagdishe çay yapar ve o sırada Jagdish yeni kıyafetlerle odaya gelir.Anandi Jagdishin aldığı yeni kıyafetleri dener ve Jagdish çok etkilenir.

Not: Arkadaşlar tvdeki bölümlerin tarihi ile sitemizdekilerin tarihlerini eşitlemek için biraz fazla bölüm girdim. Bütünlük olarak hiçbir sıkıntı yok. affola…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 138. Bölüm Özeti 23 Ocak Çarşamba Fragmanı # Jagdish ve Anandi Goa’ya geziye giderler.” üzerine 7 yorum

 1. Parla dedi ki:

  Sana da merhab

 2. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar:))
  ..
  Pınar ablam özet için teşekkürler..ellerine emeğine saglık:))
  ..
  Amrita sağol cnm iyim..sen nasılın?..))
  ..
  Merhaba Parla:)

  1. Pınar dedi ki:

   merhaba aleyna nslsn cnm

 3. Parla dedi ki:

  Iyiyiz sen nasilsin?

 4. Amrita Baku dedi ki:

  Kizlar nasilsiz neler yapyosuz

 5. Parla dedi ki:

  Basanta nolmus ya genayla tartisiyor falan?

  1. Pınar dedi ki:

   parla yaşı nedeniyle yaşamış olduğu fiziksel sıkıntılar psikolojisini bozdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.