İkimizin Yerine 134. Bölüm Özeti 19 Ocak Cumartesi Fragmanı #(1. Kısım) Ve karşınızda büyümüş Jagdish…Anandi Jagdishine kavuşur.

Burak 29 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

Anandi, doğum günü şenliklerine tüm hızıyla hazırlanmaktadır. Gulli oraya gelir ve Anandi’nin çok güzel göründüğünü söyler. Anandi ve Phuli’nin arkadaşı Meena da oraya gelir. Kızlar Anandi’nin koca evine gidecek olması ve düğünü hakkında konuşurlar. Phuli, Anandi’ye Jagdish’i nasıl hayal ettiğini sorar. Anandi, Jagdishin uzun, bıyıksız ve yalın olduğunu düşünür. Phuli buna gülümser.

Bairon ve ailesi Jagdish ve Kaliyani olmadan eve gelirler. Anandi, Jagdish’nın nerede olduğunu merak ederek kalabalığa bakmaya devam ediyordur. Kazan herkesi karşılar ve onlara nasıl olduklarını sorar. Bairon ve ailesi Kaliyani’nin sağlık nedeniyle gelemediğini ve Jagdish’in de arkadaşları ile trekkingde olduğunu, dağ yürüyüşüne gittiğini söylerler. Anandi’yi sorarlar. Phuli Anandi’yi getirir. Anandi, Phuli’den Jagdish’ı göstermesini ister. Phooli, çok şişman ve elinde bir şeyler yiyen misafirlerden birisini Jagdish diye gösterir.

Anandi üzgündür ve gerçekten de Jagdish olup olmadığını sorar ve Phuli evet der. Bu esnada Meena ve Gulli gülmeye devam ediyordur. Anandi, Jagdish’nın yemek yemeyi kontrol edemez hale geldiğini söyler. Herkesin nimetlerini alır ve Nandu ile konuşur. Sumitra Anandi’ye Jagdish’in gelemeyeceğini söyler. Anandi, Phuli’nin şaka yaptığını fark eder ve Jagdish gelemediği için üzülür. Dans başlar ve Anandi Jagdish’ı özlediği için üzgün bir şekilde oynayanları izler. Jagdish ile eskiden yaptıkları dansı hatırlıyordur.

Phuli ve Bhambari Anandi’yi ortaya sürükler ve etrafında neşeyle dans ederler. Daha sonra uzun boylu bir adam Anandi’ye yaklaşır.Bu abıyıklı adam lunaparkta Anandiye takılan ve elinden flütünü alan  kişidir. Anandi’nin elini tutar ve herkes şaşırır. Anandi şok olur ve bu adamın lunaparkta kendisi ile alay eden bıyıklı olduğunu hatırlar ve  ne cüretle elini tuttuğunu sorar. Adam ne yapacaksın der.  Anandi adamı tokatlamak için elini kaldırır ama Phuli onu durdurur. Adam madem tokat atacaksın neden yıllarca bekledin der. Anandi şaşırır. Phuli adamın kocası olduğunu söyler, Anandi Phulinin tekrar onunla dalga geçtiğini düşünüyordur. ancak Phooli bu sefer sadece onun olduğunu söyler.

Jagdish sahte bıyığını ve kalpağını kaldırır . Büyümüş hali ile Jagdish karşıızda… Jagdish Anandi’ye gülümser. Herkes bu adamın Jagdish olduğunu anlayınca gülmeye başlar. Bairon Jagdishe  sen  bizimle gelmediğin için Anandi çok üzüldü der. Jagdish, eğer gelseydim süpriz yapamazdım der. Jagdish ve Anandi birlikte dans eder.

Phuli kendisine işbirliği yaptığı için Jagdishten  hediye ister. Anandi bunu duyduğunda şok olur ve Phulinin Jagdishi önceden bilip bilmediğini sorar. Bairon Jagdishin kendilerini  de kandırdığını söyler.  Jagdish elini Anandi’nin omzuna koyar ve onu kendine çeker. Ona hediye olarak kendisini getirdiğini söyler. Herkes mutlu bir şekilde dans eder. Puhli Jagdishe Anandiye bu şekilde bakarsan onu tekrar götürürler gibi bir şey söyler. Jagdish bu sefer Anandiyi  asla  terk etmeyeceğini ve onun gitmesine izin vermeyeceğini onun yüzünden çok fazla acı çektiğini söyler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir