İkimizin Yerine 133. Bölüm Özeti 18 Ocak Cuma Fragmanı #(1. Kısım) Anandi Jagdishten mektup alır.

Anandi, Phuli ve Gulli lunaparkta  İngilizce okuyabilen birisini ararlar. Bazı kişiler bulurlar ancak mektubu yazıdan dolayı okuyamazlar. Bir çocuk okumaya gönüllü olur . Çocuk Anandi’ye mektubun kalp fonksiyonuyla ilgili olduğunu ve yzanın yalış harf kullandığını söyler. Anandi, gülmeye başlayan Phooli’ye bakar. Anandi, gerçek mektubu sakladığını düşünerek Phuli’yi kovalar. Phooli, Jagdish’nın kendisine verdiği mektup olduğunu söyler. Bir dahaki sefere uygun bir mektup almaya söz verir. Anandi üzgün bir şekilde bir dahaki sefere kadar bekleyemeyeceğini söyler. Phuli daha sonra Hintçe’de yazılı olan Jagdish’in gerçek mektubunu verir. Anandi mutlu olur.

Phooli ve Gulli golas yerken Anandi mektubu okumak için oturur. Mektupta, Jagdish iyi çalıştığını, her gece kanhaji’ye dua ettiğini, Nandunun çok yaramaz hale geldiğini ve Kaliyani hakkında konuşmak istemediğini söyler. Anandi’yi özlediğini ve karşılaştıklarında Anandi’nin onu tanıyıp tanımayavcağını merak ediyordur. 18. doğum gününde Anandi ile buluşacağına söz verir. Anandi mutlu olur. Phuli ve Gulli geri gelirler ve üçlü lunaparkta dolaşır. Anandi, Jagdish’in motorsikletleri ne kadar az sevdiğini hatırlayarak, motorsikletli fotoğrafını çektirir.

Daha sonra Anandi kendisine takılan ve ona bir mektup yazmasını teklif eden bıyıklı çocuğuna rastlar. Anandi oradan uzaklaşır. Jagdish için bir fülüt satın alır. Bıyıklı çocuk tekrar oraya gelip flütü ondan alır ve güler. Bıyıklı çocuk kendisininde flüt istediğini ve çalmaya çalıştığını söyler. Anandi, çocuğun Jagdish için aldığı flütü aldığı için üzgündür. Geri almak ister ama çocuk reddeder. Gulli çocuğu dövmek için bir sopa alır, ancak çocuk motorsikletle kaçar. Anandi üzülür ve kızlara eve gitmeleri gerektiğini söyler.

Krishna döndükten sonra Anandi’ye Kazan’ın bir önceki gün hapishaneden tahliye edildiğini söyler. Anandi mutlu olur. Fakat sonra Krishna , Govind’in Kazan’ın nerede olduğunu bilmediğini ve onu aradığını söyler. Anandi, Govind ve Bago’yu arar. Bago, inanılmaz bir şekilde ağlıyordur, Anandi Kazan’ın nereye gittiğini merak eder ve endişelenir. Anandi, Bago’nun istememesine rağmen derhal oraya gideceğini söyler. Kazan’ın fotoğrafını alır ve Phuli ile birlikte ayrılır.

Jaipur’a ulaştıktan sonra Bago’yu teselli ederi ve polise gitmelerini ve kayıp kişi raporu vermelerini söyler. Karakoldaki müfettiş rapor doldurmakla ilgilenmez ve onlarla dikkatsizce konuşur. Anandi, ailesini düşündüğünü ve memurun   nasıl bu kadar ilgisiz olduğunu konuşurken daha yüksek bir yetkili oraya gelir ve Anandi’nin konuşmasını dinledikten sonra, müfettişi azarlar ve raporunu dosyalatır.

Anandi, Kazan’ın hapishanesine gider ve hapisten Kazan’ın hücre arkadaşı ile konuşmasına izin verilir. Anandi, Kazan’ın hücre arkadaşı Murari ile tanışır. Murari Kazanın erken tahliye olmaktan çok mutlu olduğunu söyler. Anandi, eve asla ulaşamadığını söyleyince  Murari’nin şok olur. Anandi, kendisine Kazanın bir şey söyleyip söylemediğini sorar ancak Murari bir şey söylemediğini anlatır. Anandi ona atıştırmalıklar ve ayrılır.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 133. Bölüm Özeti 18 Ocak Cuma Fragmanı #(1. Kısım) Anandi Jagdishten mektup alır. (31 Yorum)

 1. Ayy bugün abim beni çok güldürdü ya Bir rep müzik var. Adı (Summer cem-Tamam tamam) hahaha Açtı kafasına şapka taktı başladı taklit etmeye gülmekten öldüm ya hahaha Şarkı da on numaraymış ayoo haha 😀 😀

 2. Bugün Dayım geldi. 😀 Yengem Kuzenim. 😛 Yılbaşı bitene kadar bizde kalacaklar. Şimdi den akrabalar gelmeye başladı konsey toplantısı yapacaz hahaha EDHO dizisindeki gibi hahahaha 😀 😀

 3. Evet Aynur’um yazmıyor.:-(( İnan ki Meriç’i ailecek çok özledik. O da bizi çok özlediğini söyledi.:-((

 4. Hoş buldum.Aynur’um sende hoşgeldin kuzum:-))
  Bilmem canım öyle hissettim. Yanlış hissetmişim. 😀 Ay ne güzel canımın içi. Bizde arkadaşlarla akrabalarla toplanıp kutlayacaz.
  Aa ne güzel haber. Havanın yeni telefonu hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan inşAllah selam söylersin benden.:-))

 5. hos geldin ablam:))
  yok ablam nerden çikardin
  ablam kolay gelsin:))
  bizde pazartesi koye gidiyoruz bir kaç gunlugune yilbasini orda kutliycaz
  ha birde canlar havaa ablam yeni tel almis isntadan yazdi

 6. Bir kaç gün yoktum kızlar üzgünüm ya yılbaşı yaklaştı ya hazırlık yapıyorduk yazamadım.

 7. İyi Akşamlar kızlar.:-)
  Pınar ablam eline emeğine kalbine sağlık özetler için çok teşekkür ederim. Oh sonunda büyük hallerini gorecez mutlu oldum. :-))

  Aynur’um kuzum sende hep iyi ol canımın içi canın mı? Sıkın senin:-))

  Aleyna kardeşim hep iyi ol canımın içi :-))

 8. Hayırlı günler Aynurum:)))..iyim birtanem sen nasılsın?
  ..
  Pınar ablam..ellerine emeğine sağlık:))özet için teşekkürler:)))

 9. Hayirli gunler canlarim)))
  Nasilsiniz)))
  Pinar ablam eline emegine saglik ablam ozetler cok guzel❤