İkimizin Yerine 132. Bölüm Özeti 17 Ocak Perşembe Fragmanı #(1. Kısım) Kazan pişmandır ve karakola teslim olur. Anandi artık büyük hali ile karşımızda.

Burak 28 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

Arkadaşlar sonunda merakla beklediğimiz an geldi işte karşınızda Anandi’nin büyümüş hali……Bundan sonraki bölümlerde çocuklar karşımıza büyümüş halleri ile çıkacak

Bago Anandiye  sütü içirir ve Anandi’nin dinlenmesini ister. Kazan eve gelir ve neden Bagonun onu eve çağırdığını sorar. Bago öfkelidir. Kazana ailesiyle artık ilgilenmediğini sadece Nihalin işleri ile ilgilendiğini ve söyledikleri hiçbir şeye inanmayacağı söyler. Anandi, Bago’nun neden böyle düşündüğünü anlayamaz ve Kazan’a Nihalin eve geldiğini ve Bago’nun mücevherlerini çalmaya çalıştığını söyler (tecavüze teşebbüs ettiğinin farkında değildir). Kazan’a Nihalin Bago’yu nasıl sürüklediğini ve kendisinin onu durdurmaya çalıştığı zamanda dahi durmadığını söyler. Kazan şok olur. Anandi, Kazan’a Nihal yüzünden dağılan evi gösterir.

Kazan öfkeyle Nihal ile buluşmaya gider. Tam o sırada Anandi bayılır ve Bago, Kazan’dan doktoru eve çağırmasını ister. Doktor eve gelir ve Anandi’yi kontrol eder. Kazan ve Bago’ya Anandi’nin çok kötü bir gıda zehirlenmesi geçirdiğini söyler. Anandi’nin ne yediğini sorar. Bago, Anandi’nin süt içirdiğini hatırlar. Doktor Anandinin yapılan bu illegal sütten zehirlendiğini  düşünüyordur ve bu tür iş yapan insanları lanetler. Bago öfkeyle ona bakarken Kazan çok utanır. Doktor gittikten sonra, Bago, Kazan’a dürüst olmayan işlere dahil olduğu duyduğunu belirtir. Anandi’nin bu durumda olmasının sorumlusu olduğunu söyler ve kötü işleri için onu lanetlemeye devam eder. Kazan öfkeyle ayrılıyor.

Anandi uyanır ve Kazan’ı sorar. Bago ona öfkeyle ayrıldığını ve olanlardan korktuğunu söyler.  Kazan, Nihali döver ve tüm işleri için onu lanetler. Ağlayarak  hatalarından dolayı pişman olduğunu ve yanlış yolda olduklarını söyler. Daha sonra Kazan polis karakoluna teslim olur. Bairon ve Sumitra, orada avukat Anandi ve Bago ile birlikte gelir. Kazan kefaletle serbest bırakılmayı reddeder ve Bairon’a günahlarından dolayı tövbe etmek istediğini söyler. Bago yıkılır ve tekrar düşünmesini söyler, ancak Kazan tövbe etmeden yaşayamayacağını söyler. Bairon onunla hemfikirdir ve Kazan’ın yokluğunda Bago ve Anandi’ye destek olacağına söz verir. Kazan Bairon’a teşekkür eder ve üzgün bir şekilde Anandi’ye bakar.

Bairon’a kontrolü kaybetmeden onları götürmelerini söyler. Bago’ya eski evlerine dönmelerini ve onu orada beklemelerini söyler. Bago ve Anandi eski evlerine geri döner. Bago, Kazan’a doğru yolu gösterdiği için Tanrı’ya teşekkür eder, ancak hapishanede olduğu için de kendini kötü hisseder. Anandi onu teselli eder. Terasta Jagdish bebeğiyle konuşur ve şu anda annesine destek olmaktan mutluluk duyduğunu söyler. Jetsar’da Jagdish, Tanrı’ya Anandi’ye yazdığı mektubun ulaşması için dua eder ve Anandinin mektubu okur yazmaz geri döneceğini düşünür. Anandi’yi çok özlediğini ve tüm söylediklerini aynen yaptığını söyler. Anandi’yi geri göndermesi için Tanrı’ya dua eder, şimdi iyi bir çocuk oldum der. Sumitra bütün bunları duyar ve kendini kötü hisseder ve Jagdish’e Anandi’nin yakında  asla geri dönmeyeceğini söylemeye çalışır. Jagdish öfkeyle ayrılır.

Sughna Anandi’ye Phuli ile gönderebilmesi için atıştırmalıklar hazırlıyordur. Vikrant , Varun ile birlikte gelir ve Sughnaya yardım eder. Sughna ve Vikrant Anandi hakkında konuşurlar. Vikrant , Anandi ve Jagdish için üzülüyordur ve bu ayrılığın üstesinden gelebileceklerini düşünür. Sughna, Anandi’ye mesaj ve hediyeler göndermeyi planlar bu yüzden devamlı hatırlandığını göstermek ister. Vikrant , Jagdish’in bununla baş edemeyeceğinden ve itici bir şey yapabileceğinden korkuyordur. Phuli oraya gelir ve Sumitra mutlu bir şekilde Anandi için atıştırmalıklar yaptığını söyler. Phuli önümüzdeki aya kadar Bilaharia’ya gitmeyeceğini söyler. Anandi’ye  mektup yazan ve Phuli ile göndermeyi düşünen Jagdish’in bunu duyduğunda ne yapacağını merak ediyordur. Phuli bu haberi Jagdish’ya nasıl söyleyeceğini merak eder. Bilaharia’da Anandi, Jagdish’nın ona hediye ettiği mini eteği görür ve geri döndüğü zaman bu elbise çok küçük olacağından ona hiçbir zaman bu elbiseyi gösteremeyeceğini söyler.

Bago, Kazan’ın mektubu ile oraya gelir ve Anandi’den okumasını ister. Kazan, iyi olduğunu ve yakında ailesinin onu ziyaret etmesine izin verileceğini söyler. Mektupta Bago’ya yalnız gelmesini, çünkü Anandi’nin hapishanede kendisini bu şekilde gördüğü zaman dayanamayacağını söyler. Anandi çok  üzülür gözyaşlarını gizler ve bahaneyle gider. Bago, Anandi’nin babasını bu kadar uzun süre görmemeye nasıl dayanabileceğini merak eder. Okulda, Jagdish bazı arkadaşlarına Phooli ile Anandi’ye mektup göndereceğini söyler. Çocuklardan bazıları Anandi ile dalga geçer, ve ona inek derler. Jagdish çok sinirlenir ve çocuğa vurmaya başlar. Anandi’nin kavga etmemesini söylediğini hayal eder ve durur . Phuli oraya gelir ve Jagdish’e Anandinin yanına gidemeyeceğini söyler. Jagdish çok kızar. Phuli’ye bağırır ve Anandi’ye yazdığı mektubu parçalar. Artık kimseye güvenmediğini ve kendisini bir şeyler yapması gerektiğini söyler. Arkadaşları onu Bilaharia’ya gitmesi ve Anandi’yle buluşması için teşvik ederler. Jagdish kabul eder. Anandi mutfakta ağlıyordur ve herkesi özlüyordur. Jagdish’e benzettiği bebeğe yüksek sesle onu özlediğini ve neden ondan uzak olduğunu anlamadığını söyler. Şimdi babam da yok der.

Jetsar’da bir adam Basant ve Bairona, Jagdish’nın Bilaharia otobüsüne bindiğini gördüğünü söylemek için eve gelir. Herkes şok olur. Basanth, Jagdish’yı geri almaya gider. Kaliyani, Jagdish’in bu hareketine kızar. Jagdish’i aradığını söyleyerek Anandi’yi suçlar. Bilaharia’da Anandi, Gulli ile oynuyordur. Anandi eve götürmek için biraz su doldurur. Jagdish’nın kendisine seslendiğini ve geri döndüğünü duyar. Jagdish’i çölde ona doğru koşarken görür ve  şok olur. Anandi çok mutludur.  iki çocuk da birbirlerine sarılarak ağlarlar. Jagdish, Anandiye onu eve götürmek için geldiğini söyler. Anandi, Bairon ve Sumitra’nın Bilaharia’da kalmasını istediğini söyler. Jagdish, onsuz yaşayamayacağını, o zaman Bilaharia’da onunla birlikte kalacağını söyler. Anandi, Jagdish’in buraya nasıl geldiğini ve evden kaçıp kaçmadığını sorar. Jagdish benden sıkıldın mı der her nerede olursan ol yanında olmak istiyorum der. Tam o sırada Basanth, Jagdish’e seslenir ve evden kaçtığı için ona bağırır. Jagdish geri dönmeyi reddeder. Anandi ona geri dönmesini söyler ve bunu tekrar yaparsan ölümü gör der. Jagdish şok olur. Basant Jagdish’yı alır ve uzaklaştırır. Çocuklar birbirlerine bakarak ağlamaya devam ediyorlardır. Gün batımında küçük Anandi’nin çölde tek başın duruyordur

ve sonra Anandi büyümüş olarak karşımıza çıkar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 132. Bölüm Özeti 17 Ocak Perşembe Fragmanı #(1. Kısım) Kazan pişmandır ve karakola teslim olur. Anandi artık büyük hali ile karşımızda.” üzerine 2 yorum

  1. Pınar dedi ki:

    Hayatcım gözün aydın çocukların büyüdüğü bölümlerin özetlerine geldik….

    1. Anonim dedi ki:

      Çok şükür anande büyüdü şimdi daha güzel izliycez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.