İkimizin Yerine 131. Bölüm Özeti 16 Ocak Çarşamba Fragmanı #(1. Kısım) Anandi evi terk eder.

Burak 27 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

Anandi ayrılmaya hazırlanıyordur. Herkes oturma odasında, Kazan ve Bago ile birliktedir. Basant, Bairon’dan kararını tekrar gözden geçirmesini ister ancak Bairon dinlemeye hazır değildir. Kaliyani kızgın görünüyordur. Anandi, Jagdish ile birlikte gelir ve herkese bir hafta içinde döneceğini söyler. Kaliyani Anandi’ye, öğrendiği her şeyi 5 yıl geçse bile hatırlamasını söyler. Çocukların kafası karışmış gözükürken, bütün yetişkinler hayrete düşmüştür. Kaliyani daha sonra Anandi’ye 5 yıllığına ailesinin evine gönderileceğini söyler. Çocuklar şok olur. Anandi, yanlış bir şey yaptığı için gönderildiğini düşünür ve ağlamaya başlar . Jagdish, Anandi’nin hiçbir yere gitmediğini söyler ve çantasını alır. Sumitra, Anandi’yi odasına götürür,

Anandi neden gönderildiğini sormaya devam eder. Sumitra açıklamaya çalışır bunun Anandinin iyiliği için olacağını ve Anandi’yi çok özleyeceğini söyler ve ağlamaya başlar. Anandi Sumitra’yı yatıştırır ve gitmeyi kabul eder. Jagdish ile konuşacağını ve onu ikna edeceğini söyler. Jagdish’nın odasında, Jagdish, Anandi’nin kıyafetlerini çantasından çıkarmakla meşguldur. Anandi odaya gelir ve durmasını söyler. Ebeveynlerinin istediği için ona gideceğini söyler. Jagdish dinlemeye hazır değildir. Anandi büyüklerine güvenmeleri gerektiğini söyler. Jagdish öfkeyle gitmesini onunla aynı fikirde olmadığını  söyler. Anandi kendisine dikkat etmesini söyler. Jagdish üzülür . Anandi’ye döner ve hiçbir şey söylemez.

Anandi merdivenlerden aşağıya iner ve Jagdish ve ailesi ile birlikteki anlarını hatırlar. Duvardaki herkesin fotoğrafına bakar ve ağlar. Kaliyani onun için kötü hisseder ve ona biraz para verir. Anandi, puja odasına gider ve herkesin mutlu olması için Tanrı’ya dua eder. Avuç içi izlerini duvarda görür ve ağlamaya başlar. Sumitra ve Gehna onu teselli eder.

Bhairon, Jagdish’i Anandi’ye veda etmesi için çağırır, ancak Jagdish odasından çıkmaz. Anandi üzgünce  Jagdish’i aramak için eve  geri döner. Kazan’ın jipine ulaştıklarında, Sumitra Bago’ya Anandi’ye iyi bakmasını söyler. Jip çalışmak üzereyken, Jagdish da Anandi’nin ismini bağırarak koşmaya başlar. Anandinin elini tutarak ağlar ve onunla buluşacağına söz verir.

Jip uzaklaşırken çocuklar ağlar. Jagdish tutarsızca ağlamaktadır. Bairon onu korumak için öne çıkar, ama Jagdish öfkeyle konuşur ve evin içinde koşmaya başlar. Herkes eve geri döner ve Sumitra, Anandi olmadan yaşayamayacağını söyler. Kaliyani, Sumitra ile alay ederken Gehna onu teselli eder. Jagdish, odasında Anandi’yi hatırlayarak çok ağlıyordur. Anandi’nin kendisi için yazdığı bir mektubu görür ve okur. Mektupta, Anandi ona büyükleri dinlemesini, iyi çalışmasını ve iyi yemek yemesini  söyler. Jagdish tekrar ağlamaya başlar ve Anandi’nin neden gitmek zorunda olduğunu merak eder.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir