İkimizin Yerine 130. Bölüm Özeti 15 Ocak Salı Fragmanı #(1. Kısım) Sughna Vikrantı affeder.

Burak 27 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

Suman, Sughna’yı tüm sorunlardan dolayı suçlar ve onun hakkında kötü konuşmaya devam eder, ancak Vikrant Sughna’nın kendisini sevdiğini ve kendi çocuğunu asla öldüremeyeceğini söyleyerek Sughnayı savunur. Tartışmaya devam ederler ve Vikrant Sughna hakkında ne kadar yanlış yaptığını anlamaya başlar. Suman ona sadece Vikrant’ın hatasını anlaması için Sughna hakkında kötü şeyler söylediğini belirtir. Vikrant, Sughna’ya karşı bu kadar acımasız davrandığına inanamaz. Suman derhal sorunu çözmesini söyler. Sabah Vikrant Sughna’yı arar ve görüşmek ister.  Sughna şok olur. Anandi Bhairav’a gider ve Gudiya ve ailesinin karşılaştığı tüm kötü şeyler için endişelendiğini söyler. Baironona her şeyi halledeceğini söyler.

Sughna, Vikrant’ın beklediği tapınağa gelir. Vikrant Sughnaya karşı o kadar acımasız olduğu ve onu asla işleyemeyeceği kadar ağır suçlardan dolayı suçladığı için özür diler. Ona Suman hakkında her şeyi anlatır ve Sumanın ona hatasını nasıl fark ettirdiğini söyler. Sughnaya kendisini affetmesini ve hayata  yeniden başlamalarını ister. Sughna elini Vikrant’dan çeker ve sessizce uzaklaşır. Vikrant sarsılır. Bago, Anandi için bir elbise dikiyordur ve Kazan’a ertesi gün Anandi’nin doğum günü olduğunu hatırlatır. Kazan, köyün her yerine şeker dağıtmaya ve Jetsar’a pahalı hediyeler göndermeye karar verir. Tam o sırada Jagdish arar ve Bago onunla konuşur. Jagdish, ertesi gün Anandi için büyük bir parti düzenleyeceğini ve kesinlikle gelmeleri gerektiğini söyler. Bago, Jagdish’nın Anandi’nin doğum gününü hatırladığı için mutludur. Baga Kazan ile gelmeyi kabul eder. Kazan ilk başta gitmekte isteksizdir ama Bago onu Anandi’nin iyiliği için gitmesi gerektiğine ikna eder.

Jagdish, Anandi’nin doğum günü partisine tüm hızıyla hazırlanır. Basant ve Bairon onu kızdırırlar. Kaliyani oraya gelir ve Basanth ertesi gün büyük bir partiye ev sahipliği yapması için izin ister. İlk başta Kaliyani üzgün gibi görünür, ama sonra mutlulukla kabul eder ve hazırlıklara devam etmelerini ister. Jagdish, Bairon’dan Anandi’ye hediye almak için para alır. Pazarda, Jagdish ve arkadaşları, Anandi’ye ne alacağını merak ederler. Jagdish, başka kimsede olmayan bir şeyi almak istiyordr. Bir kıyafet mağazasının dışında büyük bir kalabalık görür. Jagdish mini etekli bir kıyafeti cansız bir mankenin üzerinde görür. Satıcı  sergilenen kısa eteği ve üstünü almaya Jagdish’i ikna eder. Jagdish, Anandi’nin bu hediyeyi seveceğini düşünerek kabul eder ve heyecanlanır.

Vikrant, eve geri döner ve üzgün bir şekilde odasına gider. Radha’nın onu tekrar görmekten ne kadar mutlu olduğunu hatırlar. Sughna ve Varun olmadan tüm mutluluğunun anlamsız olduğunu düşünür. Tam o sırada bir bebeğin ağladığını duyar ve beşiğinde Varun’u görmek için döner ve şok olur. Sughna hemen gelir. Vikrantın kendine gelmesini , göz yaşlarını silmesini ve Anandi’ye bir şeyler almak için onu pazara götürmesini ister. Vikrantın dili tutulur. Sughna, Vikranta kendisini orada   gördüğünde şok olması gerektiğini, ama onu çok seven Sughna nasıl olur da Vikrant’a nasıl geri dönmez der. Vikrant’ın yaptığı her şeyden dolayı hatalı olduğunu söyler ve Vikrantı kötü hissettirdiği için özür diler. Vikrant ağlamaya başlar ve Sughna’ya onsuz yaşayamayacağını ve onu asla terk etmemesini söyler. Sughna da Vikranta onsuz yaşayamayacağını söyler. İkisi de birbirlerine göz yaşları içinde sarılırlar.

Kaliyani’nın evinde çok fazla kutlama ve hazırlıklar vardır. Bhambari oraya gelir ve herkese Anandi’ye yaptığının yanlış olduğunu söyler. Kaliyani hala yanlış bir şey yaptığını kabul etmiyordur. Bago ve Kazan Sumitra tarafından karşılanır. Bairon ve Basant mutlu bir şekilde tüm misafirlerini karşılar. Kaliyani, herkese kutlamanın ayrıca Sughna’nın koca evine döndüğü için de olduğunu söyler. Herkes Anandi’yi sorar. Hizmetçilerden biri zili çalar ve Jagdish beyaz bir atın üzerinde ve arkasında Anandi de 4 kişinin taşıdığı büyük bir düğün arabasının üzerinde salona giriş yaparlar. Herkes çok  mutludur ve dans edip şarkı söyleyerek eğlenmektedir.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir