İkimizin Yerine 129. Bölüm Özeti 14 Ocak Pazartesi Fragmanı #(1. Kısım) Vikrant ve ailesi Sughnanın bilerek bebeği düşürdüğünü söyleyerek onu hastanede yalnız bırakır.

Burak 26 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

Sughna hastanede  ailesine Madan ve ailesinin kendisini kasıtlı olarak düşük yaptığı ile suçladığı söyler. Sumitra onu teselli ederken Sughna ağlamaktadır. Kaliyani dışarı çıkar ve sarsılır. Doktora Sughna’yı eve götürmek istediğini söyler ve doktor kabul eder. Madan Singin konağında Madan ve Tauji Sughna ve onun yaptıkları hakkında homurdanmaktadır. Radha oraya gelir ve Vikrant’ın şehre gitmeye hazır olduğunu söyler. Tauji , Vikrant’ın kafasını dağıtması için bunun iyi bir fikir olduğunu düşünür.

Kaliyani ve ailesi, Sughna ile birlikte eve giderler. Kaliyani, Madan Sing ile Sughna’yı geri almaları hakkında konuşmaya çalışır ancak Madan ve Tauji Sughnayı suçlar ve hiçbir şey dinlemeye istekli değildirler. Basanth kendilerine haber vermeden Sughna’yı hastanede tek başına bıraktıkları için Madan ve ailesinin insanlık dışı olduklarını söyler. Ondan sonra Vikrant oraya gelir. Sadece Radha ve Thaisa Sughna’yı geri almak istiyor gibi görünüyordur fakat adamlar dinlemeye hazır değildirler. Bhairon, Vikrant’a Sughna’yı kabul etmesi için yalvarır, Vikrant reddederek, babası ve amcası ile aynı fikirde olduğunu söyler. Herkes şok olur.

Vikrant Sughna , tüm sorunlarına rağmen ailesini karşısına alarak evlendiğini ama Sughnanın sevgisini asla kabul etmediğini ve  Pratap’ı sevmekten vazgeçmediğini söyler. Sughna’ya asla güvenemeyeceğini ve bilerek bebeği kaybettiği için onu asla affedemeyeceğini beyan eder. Ayrılmak için döner ve Sughna onu durdurur. Sughna Vikrant’a kendisine acımış olduğu için mi evlendiğini sorar. Vikrant sessiz kalır. Sughna,  herkesin önünde gerçekleri  kabul ettiği için mutlu olduğunu söyler. Vikrant bunu inkar eder ve onu sevdiğini söyler ama Sughna kendisine acıyarak evlenip evlenmediğini birkaç kez sorduğunu Vikrantın Sughnanın Pratap’a âşık olmasına rağmen, onunla evleneceğine söz verdiğini hatırlatır. Pratap’ı sevgiyle hatırlamasında sorun olmadığını söyleyen kişinin kendisi olduğunu hatırlatır. Öyleyse neden anma törenine gittiği için üzgün olduğunu sorar.

Sughna, Vikrant’dan ve ailesinden bunu sakladığı için özür diler ama hiç bir kötü niyeti olmadığını söyler. Sadece Pratap’ın ruhuna biraz huzur getirmek istediğini belirtir. Sughna daha sonra Vikrant’a Pratap’ın adını hiç anmayarak Vikrant’ı incitmemek için çok çalıştığını söyler. Sughnanın Pratapı unuttuğunu ama Vikrantın  bir hayaletle yarışmaya başladığını onunla  rekabet etmek için neden Pratap’la aynı hediyeyi aldığını bilmek ister. Vikrant’a, aşklarının sembolü olarak bebek vermeyi her şeyden daha fazla istediğini, Madan ve diğer aile üyelerinin onu  yanlış anlamalarından dolayı üzüldüğünü, ancak Vikrant’ın kendisine inanmadığına bir anlam veremediğini söyler. Vikrant öfkeyle ayrılır. Sughna kalbi kırılmıştır ve ondan ayrılacaksa, o zaman Vikrantın kendisi ile evlenmesinin anlamı neydi diye bağırır. Daha sonra gözyaşlarını siler ve Kaliyani’dan onu evine götürmesini ister, çünkü kendi aşkı onu böyle iğrenç bir davranışla suçlamıştır. Kaliyani  Sughnayı teselli eder ve onunla aynı fikirdedir.

Jaipur’da Vikrant ağlayarak oturuyordur ve Varun için aldığı oyuncağa bakar. Suman onu arar ve oyuncağı Varun’a verip vermediğini Vikrant, Jaipur’a geri dönmek zorunda olduğunu söyler. Suman ve annesi onları ziyaret etmeleri konusunda ısrar eder.  Vikrant onları ziyaret eder ve tüm olayları anlatır. Suman ve annesi ona her şeyin yoluna gireceğini söyler. Suman, Vikrant’a karısına karşı kin gütmemesini ister, ancak Vikrant bu ilişkide bir şey kalmadığını söyleyerek reddeder. Suman’dan Jaipur’da ona bir iş bulması için yardım ister. Suman isteksizce ona yardım etmeyi kabul eder.

Herkes yaşanan  olaylardan ötürü üzülüyordur. Jagdish ve Anandi, Varuna bakıyordur ve Anandi Vikrant’ın Sughna’yı neden desteklemediğini merak eder. Jagdish, Taujinin Vikrantı etkilediğini düşünür ve ertesi gün Vikrant’ı arayacağını söyler. Sughna hem Anandi’nin hem de Jagdish’in Vikrant iletişime geçmemesi konusunda onları uyarır.  Sabah, Kaliyani ve  ailesi puja yaparken Maakhan, evin kapısında bir kızın cesedinin olduğunu söyleyerek koşarak gelir. Herkes dışarı koşarak gelir. Basanth kızı çevirir ve Jagdish’in  ikinci karısı olduğunu görünce herkes şok olur. Bhairon, kızın hala hayatta olduğunu söyler. Kızı içeri alırlar. Kızın ateşi vardır ve baygındır. Kaliyani Bhairon’dan kızn babası Maan Singh ile iletişim kurmasını ister.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 129. Bölüm Özeti 14 Ocak Pazartesi Fragmanı #(1. Kısım) Vikrant ve ailesi Sughnanın bilerek bebeği düşürdüğünü söyleyerek onu hastanede yalnız bırakır.” üzerine 2 yorum

 1. Aynur dedi ki:

  Ohaaaaaaqq ilk ben gelmisim
  Pinnar ablambeline saglik)))
  Ozetlr harika)))
  Cqnlar nqsilllllsiniz???

  1. Pınar dedi ki:

   saol aynurum tskkr ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.