İkimizin Yerine 125. Bölüm Özeti 10 Ocak Perşembe Fragmanı # (1. kısım) Teepri delirir

Burak 19 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

Gehna bayılır ve kendine geldiğinde tüm evdekiler başına toplanmıştır. Gehna Nandu diyerek hışımla yataktan kalkar ve Sumitraya sarılır. Bairon Gehnayı alarak bir an önce eve gitmek üzere yola koyulur.Bairon Gehna ve Makhan eve gelirler. Bairon annesini çözecekken balkonda kucağında Nandu olan Teepri onu durdurur. Gehnanın ona yaklaşmamasını söyleyerek Kaliyaninin yanında kalmasını söyler. Bairon Teepriye sakin olmasını söyler ve merdivenlerden çıkarak ona doğru yaklaşır.

Bairon Teepriye ne yaptığını sorar ve Nanduyu vermesini ister ama Teepri onu reddeder. Teepri ağlayarak biarona neden beni terk ettin ben sensiz nasıl yaşarım der. Bairon bir yere gitmediğini söyler ve bebeği annesine verelim o şekilde konuşalım der. Teepri bebeği Gehnaya veremeyeceğini söyler. Teepri Kaliyani için her şeyi yaptığını ama onun çok bencil olduğunu sadece kendisini düşündüğünü söyler. Bıçağı Kaliyaniye doğru uzatır. Arka odaya doğru geri çekilir ve Bairona odaya girmesini söyler.

Teepri Baironun  geri gelmesine sevinmiştir ve her şey eskisi gibi olacak sen ve ben bu evde kalacağız der. Bairon Teepriyi dikkatlice takip eder. Teepri Sumitranın ona iyi bakamadığını söyleyerek bir şeyler yemek istermisin diye sorar. Bairon evet der ama kucağında Nanadu ile nasıl bir şeyler hazırlayacaksın bana Nanduyu ver der. Tepri bu sefer bıçağı Bairona doğrultur ve yatağa oturmasını ve ne söylerse yapmasını ister. Madanların evinde ise herkes çok endişelidir ve Madan durumu polise anlatmaları gerektiğini düşünür. Sughna Teeprinin aklını kaybettiğini Nanduya zarar verebileceğini söyleyerek polise haber vermeyi reddeder.

Teepri Nanduyu sırtına bağlar ve elinde bıçakla odadan aşağıya iner.  Gehnayı bıçakla tehdit ederek Kaliyanini yanından ayrılmasını söyler ve mutfakta Bairona yemek yapacağını yanlış bir şey yaparsa çocuğu öldüreceğini söyler. Bairon odada kilitli iken Sumitra Sughna ve Anandi eve gelirler.Sumitra Kaliyaniyi bağl görünce şok olur. Gehna Teeprinin Nandu ile mutfakta olduğunu ve Bairounu odaya kilitlediğini söyler. Sumitra eşini kurtarmak için yukarı çıkar. Bairon Sumitradan evi terk etmesini ister. Sumitra tam ayrılırken Teeprinin elinde tepsi ile geldiğini görür. Teepri eline bıçağı alarak Sumitraya doğrultur ve aşağı inmesini ister. Bairon Teepriye kapıyı açmasını söyler ama Teepri reddeder. Bairon kapıya vurur.

Teepri şarkı söylemeye başlar ve herkes bunu duyar. Gehna çocuğu için endişelenmiştir ve Kaliyani Baironun ona bir şey olmasına izin vermeyeceğini söyler. Anandi Sumitraya odanın diğer anahtarının olup olmadığını sorar ve beraber depoya bakmaya giderler ancak anahtarı bulamazlar. Anandi başka nerede olabileceğini sorar ve Makhana sormaya karar verirler. Sumitra Makhana anahtarları sorar Makhan Baironun kaldığı odada der. Sumitra telefonla Bairona haber verir ve Bairon bir  sürü anahtarların  olduğu bir anahtarlık bulur. Bairon Teeprini kapıdan uzaklaşması için yemek getirmesini, aç olduğunu söyler. Teepri elinde tepsi olduğunu söyler ve kapıyı açarak bıçağı ona doğrultmuş şekilde odaya girer.

Yemekleri Bairona verir. Teepri yemeklerin nasıl olduğunu sorar ve Bairon iyi der. Teepri elleri ile Bairona yemek yedirir. Teepri Jagdish dışındaki herkein evden gitmesini istediğini söyler. Bairon tatlı getirmesini ister ve Teepri odadan ayrılır. Bairon bebeği tekrar vermesini ister ama Teepri yine kabul etmez ve odayı dışarıdan asma kilitle kiliteyerek aşağı iner. Teepri mutfağa giderken  Anandi hemen odaya doğru koşar ve Baironun alt taraftan anahtarları vermesini söyler. Anandi birer birer anahtarları dener ve o sırada Teepri mutfaktan çıkmıştır. Sumitra Teeprinin dikkatini dağıtmaya çalışır.Teepri Bairona tatlı götüreceğini söyleyerek yukarı çıkar. Bu esnada Anandi kapıyı açmayı başarır ve Bairon Teeprinin geldiğini duyarak onu içeri saklar. Teepri odanın kapısının açıldığını fark ederek  ve şok olur.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 125. Bölüm Özeti 10 Ocak Perşembe Fragmanı # (1. kısım) Teepri delirir” üzerine 263 yorum

 1. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hayat ya demin Mert beni lafa tuttu yazamadım kardeşim..sonrada şarjım bitince şarja takdım..sonrada dizim başladı onu izleyeyim derken..yazamadım 😐
  Bu arada cnm..evet aynen ya dün gece bu sabahdan beri İstanbul’da sağanak yağış var 😐 yok cnm şükür ortaköy’e cok şiddetli değilde..bazı yerlere fena yağmış 😐 4-5 gün devam edecekmiş 😐
  Bu arada cnm netim berbat yaa:((

 2. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  İyi akşamlar kardeşim ya kardeşim umutu uyutup geliyorum. 😀 ağlayıp duruyor hıto haha 😀

 3. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar kardeşim❤

  Xanımcım hoşgeldin birtanem..şükür iyim sen nasılsın?..sağol cnm şimdi gecti başımın ağrısı..

  Pınar ablam..kayın pederine tekrar çok çok geçmiş olsun..)

 4. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  İyi akşamlar 😀 dizim birazdan biter. Bitsin gelirim.

 5. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Pınar ablam inşAllah kayın pederin hep iyi olur. Allah acil şifalar versin inşAllah ellerinden öpüyorum.:-)) hep iyi olun:)

 6. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Hayırlı Akşamlar xanım hoşgeldin canım benim şükür iyiyim birtanem sen nasılsın?Allah razı olsun canım benim saol kuzum hep gül birtanem günüm yorucu geçti.
  Annemle ev işi vardı. Onu hallettik. Bir kaç arkadaşlarım bize geldiler. Oturduk sohbet ettik. Onları yolcu ettim. Sonra Annemle tatlılar yapmaya başladık. Komşunun oğlu geldi. Oturdu tatlı ikram ettim. Onunla uğraştıktan sonra şimdi oturuyorum. Diriliş Ertuğrul dizisini izliyorum. Dizi çok güzel dizi bittikten sonra, buradayım buradan çıktıktan sonra hikaye yazacam dün gece yazamadım. Yarım bırakmıştım onu hallettikten sonra uyuyacağım. Senin günün nasıl geçti birtanem?:-))

 7. xanim dedi ki:

  hayatcim sanada keyfli seyrler dilerim :))

 8. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar arkadaslar nasilsiniz pinar hanim nasilsin kayinpederin nasil oldu ozetler guzel olmus eline saglik aleynam nasilsin canim bas agrin gectimi cok gecmis olsun ve dizi izliyorsun sana keyfli seyrler dilerim canim benim aynurum nasilsin sana ALLAH rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar hayatcim nasilsin yazdiklarin guldurdu beni ALLAH hep yuzunu guldursun birtanem gununuz nasil gecti :)))

  1. Pınar dedi ki:

   Saol xanim teşekkür ederim kayın pederim de iyi tansiyonu yükselişe bayilmis kafasını vurmuş iyi allaha şükür şimdi sen nslsn işe başladı mı

 9. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Tamam kardeşim iyi seyirler bende diriliş Ertuğrul izliyorum. Bitince görüşürüz. 😉

 10. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Kızlar yorumları okumadan yazıyorum..sen anlat karadeniz..dizisini izliyorum şu an dizi bitince grşrz

 11. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Saol Aynur’um Tamam canım benim İyi geceler Allah rahatlık versin tatlı rüyalar.:-) Yarın görüşürüz ❤ :-))

 12. &Aynur& dedi ki:

  ahh kizlar ben cikiyorum annem uyu diyor(((
  iyi geceler tatli attali ruyalar cok optum))

 13. &Aynur& dedi ki:

  ahahah ablam teysem sinirli sanirim su an 😀 ahah tm kolay gelsin))
  ohhh mis ablam eline saglik)))
  sanada afiyet olsun}}}

 14. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Annem hayat çay koyar mısın? Demiyor.
  kız kalk çay koy diyor ne kadar da kapa hahaha 😀 😀
  Aynur’um ben çay koyayım geliyorum. 😀 ☕ ☕ ☕ bardaklarda bize hadi afiyet olsun. 😀 😀

 15. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Kardeşim sen neredesin???????????? Merak etmeye başladım. 😐

 16. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Hep gül Aynur’um ben gülmekten çatlıyorum. 😀 😀 Annemde ne marifetler var haha 😀 😀 😀 Allaha şükür ben öyle değilim haha 😀 😀 😀 bir de ciddi ciddi dedi valla 😀 😀 😀 haha 😀

 17. &Aynur& dedi ki:

  ahahahhaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahaa ablam yaa gulmekden icim agriyor Melek teyzeme bak ya ahahahaahah masallah ahahahhahahahah “hayat sen bize öyle bakma bir birimizi övüyoruz” ahahaha hah buna coook guldum yaaaaaaaaa aahhahhahahahahahahhaha

 18. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Rica ederim. Çilekli aşkım.:-)

 19. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Sana bir olay anlatacam annemin hiç sevmediği bir arkadaşı bize gelmişlerdi. Oturuyoruz çay içiyoruz. Annem o kadar pis pis bakıyor ki kadına mutfağa gitti. Bende annemin peşinden gittim. Diyor ki kız hayat bu şeytan karının ne işi var bizde. 😀 Bende Anne ne bileyim senin sevgilin değil mi? Haha dediğim anda salona koştum. Vurmasın diye salona annem de geldi. Seni gidi cadıloz karı dedi. O kadına başladılar bir birbşlerine laf sokmaya 😀 bende şaşkın şaşkın onları izliyorum. Kadın bana dedi hayat sen bize öyle bakma bir birimizi övüyoruz 😀 😀 😀 daha neler neler laflar sokuyorlar bir birlerine bi görsen 😀 😀 dombili eşek çirkin ay tipe çay demle memenetsiz karı bak diyip durdular. 😀 Güzel gün geçiriyorum onların sayesinde 😀 😀

 20. &Aynur& dedi ki:

  ahahahahhahaa ablam 😀 cok komik annen ahahah 😀
  saol cikolata askimm))

 21. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Sen yapabilirsin kuzum❤
  Anneme çekmişim diyecemde annem bana diyor sen camışa çekmişsin hahaha 😀 😀 😀 vış 😀

 22. &Aynur& dedi ki:

  aahah aynen ablam valla zor ama ben ezberlemeliyim zor olsada ahahah
  komiklik her ikinizdede var ablam 😀 ikinizde cok komiksiniz 😀 ahah

 23. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Komiklikte annemden daha iyisi yok 😀 😀

 24. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Aynur’um ya güldürdün beni 😀 haha ezberlemesi zor hele ingilizcemiz zayıf olunca hiç aklına durmuyor. 😀 😀

 25. &Aynur& dedi ki:

  ahahaha ablam cok komiksiniz yaaa ahahahah 😀

 26. &Aynur& dedi ki:

  ahaha yo ablam hayla ezberliyemedim 😀 ahahhah

 27. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Aleyna kardeşim kız neredesin? Konuşman bitmedimi ayoo ne konuşuyorsunuz kız hahaha 😀 😀

 28. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Haha Ezberledin mi? Hiç Aynur’um 😛 😀

 29. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Valla Aynur’um annemde hevesli onunla konuşmamı istiyor. 😀 😀 Beni hemen evden postalamak istiyor galiba haha 😀 😀 Anneme diyorum ayoo sen beğendiysen sana alalım diyorum diyorki tövbe tövbe hayatt diye bi bağırıyor ki gülmekten ölüyorum. 😀 😀

 30. &Aynur& dedi ki:

  One step closer
  I have died everyday waiting for you
  Darling don’t be afraid I have loved you
  For a thousand years
  I’ll love you for a thousand more
  And all along I believed I would find you
  Time has brought your heart to me
  I have loved you for a thousand years
  I’ll love you for a thousand more
  ahhhhhhh enn sevdigim yeri burasi yaa one step cloooooserrrrrrrrrrrrrrrrrr aahahhahhahah

 31. &Aynur& dedi ki:

  ahahahaha ablam en iyisi sorma annene ahahahah 😀 annende allah allah kizimda asik oldu ona diyecek ahahahhaha 😀

 32. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Ne okuyor onu hiç bilmiyorum ya 😀 😀 Çalışıyor mu? Onu hele hiç bilmiyorum hahaha 😀 😀 şimdi anneme sorsam annem hayırdır sende mi? Aşık oldun diye başlayacak konuşmaya haha 😀

 33. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Haha Anlatayım. 23 yaşında gözleri hafif çekik 😛 hafif kirli sakallı. 😀 biraz zayıf biri 😀 esmer gözleri ela gibi sanki herhalde tam iyi bakmadım. 😀 uzun boylu 5 santim uzun benden 😀 😀 hahaha

 34. &Aynur& dedi ki:

  ahahaah ablam saka yapiyorum ya
  ablam bahs etsene ondan yas kac ne okuyor calisiyormu merak ettim 😀 ahhaah
  limonatali askim mertle konusuyordur kesin 😀

 35. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Limonatalı Aşkitomuz nereye kayboldu hahaha 😀 😀

 36. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Hamm yaptım çilekli süt Aşkımmm 😀 😀 😀

 37. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Yok Aynur’um ben mi? Ona yok kız abimdir ya o anlayacak abimsin diyorum. Hahaha 😀 😀 😀 Allah korusun haha 😀

 38. &Aynur& dedi ki:

  hammm yapp okyanus askim 😀

 39. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Isırırım ham yaparım 😀 😀 hahaha

 40. &Aynur& dedi ki:

  ahahah ablam sende asik olma sakin ahahaha 😀 😀 saka saka yaa ahah

 41. &Aynur& dedi ki:

  aaa oylemi ablam?
  cok gecmsi olsun limonata askim((

 42. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Tamam Aynur’um girdiğim zaman mutlaka resmini sana yollayacam bakarsın gözleri güzel 😀 😀

 43. &Aynur& dedi ki:

  ahahah evet zirdeli mal 😀 😀 ahahha
  ahaha isirma aman 😀 ahah saka saka 😀

 44. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Aleyna kardeşim İstanbulda yağmur yağmış hertaraf perişan olmuş. Kardeşim geçmiş olsun. Sizin yani Ortaköy de kötü olmadı dimi? Kuzum.

 45. &Aynur& dedi ki:

  ohaa ablam kesin asik olmusdur sana ahhaha
  ablam merak etim onu bana resmini at instaya girdigin zaman 😀

 46. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Valla mal Aynur’um gerçekten mal deli zırdeli hahaha 😀 😀
  Haha utangaç Aynur’um yanaklarının kıp kırmızı halini görmek çok isterdim. Isırırdım 😛
  Saol sütlü çilekli aşkitom haa hah 😀 😀

 47. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Hep gül güzel kardeşim benim 😀 😀
  Aynen kardeşim tatlı bahane görmeye gelmiş ama üstüm musait değildi ya pijama ve tişört vardı uzerimde saçlarımda topuz yapmıştım. Haha 😀 😀 aşık olduğu çok belli 😛

  Aaa mertin sevgilisi mi? Var kız bilmiyordum. Getirsin tek taş olmazsa ben getiririm hahaha 😀 😀 😀

 48. &Aynur& dedi ki:

  ahahhahaah ablam ya mal o mal yuzune mi yapistirdi ahahhaha 😀
  ahaha ablam ya ben kip kirmizi oluyorum heycan yapsam 😀 ahha
  saol ablam)) iyi seyirler sutlu cikolatali askim 😀

 49. &Aynur& dedi ki:

  ahhaha ablam merte benimde selamlarimi illet))
  ne guzel sevgilisiyle gelecek))
  tek tasmi? ahhahahha aynen ya sacini basini yolar 😀 ahahha

 50. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Gitti gitti. Kapı deliğinden baktım o da kapı deliğine yüzünü yapıştırdı haha 😀 😀 mal ya 😀

  Aynen kuzum ne güzel oldu.
  Çikolata limonata çilekli haha 😀 😀
  Aman Aynur’um heyecan yapma azıcık gulmen gelecek ama sutman lazım yoksa gülme krizine girersin. 😀 😀 ilkez sunuculuk yapmıştım. Gülme krizine girmekten başka bişi yapmadım. Haha 😀 😀

  İyi eğlenceli provalar kuzum. 😀 😀 ben salondayım. Haberler izliyorum. Show TV de 😀

 51. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hahaha kardeşim yaaa 😀 😀 inan şu an çok güldüm 😀 ahh ah Çağrı kız bu sana aşık olmuş olmasın 😉 😛
  Burnunda MaşAllah iyi koku alıyormuş 😀 kız tatlı bahane 😉 seni görmek için gelmişdir kesin 😛 ahh ah 😀

  Kızlar ben Mertle Konuşayım..diyor gelince sana ne getireyim dedi..bende tek taş pırlanta al dedim..sonra da dedim Hazalda benim saçımı başımı yolsun..bu arada Hazal da sevgilisi 😉 zaten onla beraber gelecekler 😀

  Tmm kardeşim selamlarını iletişim..Mertcime 😉

 52. &Aynur& dedi ki:

  ben simdi bir prova yapacagim sarki soylemeye calisicagim 😀
  sen napiyorsun ablam))

 53. &Aynur& dedi ki:

  ahahhahahha evet bende cook gu;ldum ona hahahhha
  coook saol ablammm))
  bende nasil davaranacagimi bilmiyorum yaa 😀 bende kendimi rezil ederim orda ahahhaha 😀 aggahaha

 54. &Aynur& dedi ki:

  ahahahahahhahaha ablam senden kolay kolay vazgecmiyor yaaa balam cok iyi yapmissin 😀 hahahahha
  sidmi gitti dimi hahahahhahaha
  ayy ne guzel olsuk hepimiz cilek,cikolata,limonata hahahahhaha 😀

 55. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Aleyna kardeşim gülmekten öldüm ya “Aşkımsın çikolata,aşkımsın limonata oooo aşkımsın ” hahahaha 😀 😀 ooo aşkımsın 😀 😀 hahab

 56. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Şimdi ne yapıyorsunuz??
  Aynur’um seni tebrik ediyorum canımın içi sunucu olarak seçilmişsin ay ne güzel ben olsam sahnede donup kalırdım ya hahaha 😀 😀

 57. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Aynur’um haha senin sütlü çikolatalı aşkınım sende benim çilekli aşkım ol 😀 😀 yemin ediyorum. Tam bir baş belası gitmek bilmedi. Tatlı yapıyorduk ben ve annem kokusunu almış gelmiş haha 😀 😀

  Hoş buldum canım benim ayoo 😀 😀 yoo valla kurtulamadım. Ya ne zormuş ayoo 😀 tatlı kokusunu almış canım çekti fırsat bu fırsat aman kaçırma dedim misafirin olayım dedim diyor ya. Diz kapağına tekme attım. Aaa dedi annemde kız ne oluyor diye kapının yanına geldi. Çağrının kolundan tutup eve soktu. 😀 bir de bana yan yan bakıp pis pis gülüyor. 😀 tatlının içine zehir koyacam dedim. Ye bakalım dedim. 😀 😀 benim için farketmez yerim ben dedi kaşıkladı gitti haha 😀 😀 gitmiyor ya gitmiyor. Ama biraz önce annem mutfağa gitti. Kolundan tutup kapı dışarı ettim haha 😀 sırıtıyor ya 😀 😀 😀

  İyi sohbetler kız selam söyle mertcime 😀 😀

 58. &Aynur& dedi ki:

  tmm ablam))

 59. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aynurum bekle..Mert görüntülü arıyor beni 😀 😀 5dk konuşup geliyorum 😉

 60. &Aynur& dedi ki:

  ablam 10 dk geliyorum))

 61. &Aynur& dedi ki:

  hahhaah ablam hep gull))
  gulmek yakisir sana))
  hahahahah yooo aml salak hic bir sey yazmiyor 😀 :d hikayesine emoji atiyorum adam cvp vermiyor 😀

  1. &Aynur& dedi ki:

   hahah ablam olacakti bende gulmekden yazamiyorum 😀 yaa aml yazmisim 😀 hahah

 62. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Ayoooo Hayat kız ayooo 😀 hoşgeldin:))
  Kız o Çağrıdan hala kurtulamadın mı ayoo 😀 ahh tam bi baş belası 😛
  Ahh neyse..kardeşim akşam grşrz Bys 😉

  Ooooo Aynurum baksen 😉 kız MaşAllah hahahah 😀 😀 Aynurum ya 😀 valla gülmekden yazamıyotum..peki şimdi bişeyler yazdın mı?..

 63. &Aynur& dedi ki:

  ohaaaa hayat ablam dogru tahminmis 😀 hadi hadi postala evine bas belani 😀 haha
  sende sutlu cikolatali askim ol benim 😀 haha
  tmm bekliyoruzz seni 😀 😀 hahha

 64. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Pınar ablam eline emeğine kalbine sağlık ❤ ❤

  Hadi ben kaçar. 😛

 65. &Aynur& dedi ki:

  hahaha ablam unlu oyuncu kalk gidelim dizisinde canberk roluyle oynadi birde best model of turkey 2016 ve best model of the world olmali 😀
  cok yakikli adam ben fotolarina yorum yapiyordum oda hep begeniyor yorumumu ve yorumda ona benimle evlenirmisin diye yazdim :d oda 2 saniye gecmeden begendi yorumu sonra ??? diye yazdim onuda begendi sonra ozele yazdim benimle evlenirmisin diye oda kalp atti bende sasirdim valla 😀 😀 haha

 66. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Tatlı çikolatalı sütlerim hahaha 😀 😀 Ayoo 😀 😀 ne hoş sohbet ediyorsunuz. 😀 Aynur’um kuzum doğru tahmin şuan o baş belası Çağrı bizim evde 😀 😀 😀
  Aleyna kardeşim canımın içi birtanem geçmiş olsun kuzum daha iyimisin ❤ ❤ Kızlar hızlı hızlı yazdım. Ben şimdi çıkıyorum biraz sonra gelirim. Şu çağrıyı evine postalamaya çalışıyorum. Hemen gelecem hahaha Aleyna kardeşim ayoo dememi sözleymişsin sana ayoo lar kurban olsun hahaha 😀 😀 Ayoo 😀 😀 ben çıkıyorum şimdi gelecem 😉

 67. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Haa evet Aynurum..okudum okudum 😀 bende sana onu sorucakdım..kız anlatsana o kim??..ünlü fln mı?..insta grupuna bişeyler gönderdin de tam anlayamadım..kim o çocuk?..ablana hesap ver bakayım 😉

 68. &Aynur& dedi ki:

  ablam sen yorumumu okudunmu?
  ben instadan onur seyit yarana evliilik teklifi ettim adamda kabul etti kalp atii 😀 😀 hahahaha
  ama mal simdi hic cvp vermiyor ya 😀 hahahaha

 69. &Aynur& dedi ki:

  aynen ayooo deyisi var yaa birde viiis viiis 😀 hahah

 70. &Aynur& dedi ki:

  yo ablam ne yanlis anlamasi))

 71. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Yok birtanem..ağrısı gecti biraz..sağol cnm:)) biliyorum onları hepsini yaptım 😀
  Hmmm herhalde cnm..akşama gelir İnşAllah:)) bekliyorum onu 😉 ayoo demesini 😀

 72. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Haa Aynurum…bugün whp grupdan arkadaşlarla konuşurken..lise arkadaşlarımdan bahsediyorum..işte Emir diye bi arkadaşım var..lise döneminde benden hoşlanıyordu 😀 ama şimdi sevgilisi var yani onu söyleyeyim başdan her neyse.. bugün de lise döneminde onunla olan bi resmimizi grupa attı 😀 bende o resm yoktu silinmiş..ama Emir saklamış..yanlış anlama sadece benle değil tüm arkadaşlarımızın resmlerimi saklamış 😀

 73. &Aynur& dedi ki:

  yo ablam saka digil kesin onunla ugrasiyordur ya da annesine yardim ediyordur ablam))

 74. &Aynur& dedi ki:

  aynen ablam yaa ablam basin agriyormu hayla kesin migrenin tutumusdur((
  Telefonu fazla yuzune dogru tutma ablam ekran ısıgı basının agrısının siddetlenmesine sebep olacak Telefonunun ayarlarında parlaklıgı dusurr ablam daha iyi olar limonata askim)))

 75. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Şaka maka ben Hayatı merak ettim 😐 bu saatlerde hep yazardı..nerde acaba?..

 76. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Zavallı kardeşim ya 😀 oyy ben ona kıyamam yanında olsaydım..karşına geçerdim o Çağrı mı ne gereksizin ağzını burnunu kırardım 😀 😀

 77. &Aynur& dedi ki:

  evet ablam komsularindadir bas belasi Cagriyla ugrasiyordur 😀
  tm ablam))

 78. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Benim kardeşim nerde?? 😐 😐 kesin baş belası komşu Çağrıyla uğraşıyordur 😀 😀

  Cnm bekle 2dk geliyorum..babam seslendi kahve yapmamı istedi..geliyorum:)

 79. &Aynur& dedi ki:

  bir sey digil limonata askim 😀
  yoo limonata askim gayet guzeldin 😉
  evet sunucu olucam 😀 evet sarki soylemeyi dusunuyorum 😀
  dansda iyi amam sarki soylemeyi denemk istiyorum 😀
  benimde sesim iyi digil bakalim sesim iyi cikarsa soylerim yok sa passs

 80. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Sağol çikolata aşkım 😉 yok ya cnm öyle hazırlanmadım..okuldan uğradım zaten çok da kalmadım..yani okula gittiğim halimdi 😀

  OooAynurum..sunucu mu?..cok iyi 😀 ol tabi..peki şarkı söyleyecek misin?..ben lise zamanında şarkı değilde dans etmisdim 😀 sesim o kadar da iyi değil 😛

 81. &Aynur& dedi ki:

  ben bu yarisma icin netden bir seyler buluyorum sidmi 😀

 82. &Aynur& dedi ki:

  ha balam sana bir sey diyecegim bizde ayin 26 yarisma var inglizce ismide SEASONS mevsimler yani ben acaba sarki soylesemmi diyorum hocamda sen bu yarismanin sunucusu olurmusun dedi bende vallah sasirdim ehh benmi sunucu olacam dedim? oda ehhe evet sen olacaksin dedi yani bu iside bana emanet etti

 83. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Oyyy sağol birtanem❤..
  Napıyorsun şimdi?…ben şu an başımı eşarpla sıkıca bağlamış uzanıyorum..bi yandan da kahve içiyorum:)

 84. &Aynur& dedi ki:

  ya ben sinir oluyorum bilgisayarda emoji gostermiyor 😀 hahahahha

 85. &Aynur& dedi ki:

  evet artik sana LIMONATA ASKIM diyecegim))
  ne guzel lakap taktik kendimize 😀 😀 ahhaha
  su an bir kah kaha atasim var 😀

 86. &Aynur& dedi ki:

  ablam dogum gunu partisinde cok guzel olmussun))
  masallah))

 87. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hahahah Aynurum yaaa limonata aşkınım ben senin ayyy iviiiiit 😉 senden daha iyi aşk mı bulunur 😀 😀 😀
  Sen cansın..canansın❤❤❤

 88. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Haa doğru ya Mirkelam 😀 nasıl unuturum 😀

 89. &Aynur& dedi ki:

  ablam sende benim askim,limonatam,balim,canim,canimin taa derinizisn 😀

 90. &Aynur& dedi ki:

  oyy ablam sende benim limonatali askimsin 😀

 91. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Balım..çikolatam..şekerim..poğaçam..pamuk şekerim..sen benim herşeyimsin❤❤❤❤

 92. &Aynur& dedi ki:

  ablam sana bir buket cicek hediye 😉
  o sarkini mirkelam seslendiriyor 😀

 93. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Oyyy Aynurum..sen benim çikolata aşkımsın 😀

 94. &Aynur& dedi ki:

  ablam bir arkadasla konusuyordum

 95. &Aynur& dedi ki:

  ahhaah ablam her seyi saydin masallah 😀 askim cikolatam ahha

 96. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Çikolatam dedim de..aklım bu şarkı geldi..kim seslendirdiğini unuttum 😀
  Aşkımsın çikolata,aşkımsın limonata oooo aşkımsın 😀 😀 😀

 97. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aynurummm????? Çıktın mı çikolatam 😀

 98. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aynurum balım …benim kardeşim nerde??? Ama ağlarım yaa 😥 😥

 99. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Oyyy Aynurum Aferin kız 😉
  O zaman 2de ben olayım 😀

 100. &Aynur& dedi ki:

  ilk ben oluyum haa ozlemisim ilk olmayi 😀
  pinar ablam eline saglik ozet harika 😉

  1. Pınar dedi ki:

   🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.