İkimizin Yerine 124. Bölüm Özeti 9 Ocak Çarşamba Fragmanı # Teepri delirir ve Nanduyu öldürmekle Kaliyaniyi tehdit eder.

Burak 19 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

Bairon, Teepri‘nin yalvarışını duymaz ve ailesi ile birlikte evden çıkar. Herkes çok üzgündür ve Kaliyani olanları balkondan izlemektedir. Teepri ve Gehna göz yaşlarına hakim olamaz. Teepri resmen yıkılmıştır ve aşırı tepki gösterir. Sughna ve Vikrant Bairon‘u ve aileyi evin dışında durdururlar. Vikrant Bairon ve ailesini evlerine götürmeyi teklif eder ancak Bairon kabul etmek istemese de Vikrant onu kayın babasını ikna eder ve Bairon bir gece için onlarda kalmayı kabul eder. Hep beraber eve giderler. Basant kulübede ayılır ve oradaki diğer sarhoşlardan karısının geldiğini öğrenerek  ve hemen eve gider. Radha, Sughna ve Vikrant‘ın Bairon ve ailesi ile eve geldiğini görür ve çok şaşırır.Onları içeri buyur eder. Madan Bairon ile konuşur ve onlara evini açar her zaman kalabilecekleri söyler ama taşınma işini tekrar düşünmesini ister. Bairon mahcup olur.

Daha sonra Tauji ve karısı gelir. Tauji onları ağırlamaktan hoşlanmaz ve ileri geri konuşur.  Teepri Baironla çocukluk anılarını hatırlar ve Kaliyani‘nin onu Bairon‘la evlendirme sözü aklına gelir. Basant eve gelir ve Kaliyani‘yi salıncakta oturuyorken görür. Ona ne olup bittiğini  sorar. Kaliyani hiçbir şey söylemez ve Basant Gehnanın yanına gider. Gehna ağlıyordur ve Basant ona ne olduğunu, neden  kulubeye kendisini çağırmaya geldiğini sorar. Gehna Bairon ve ailesinin evden ayrıldığını söyler ve  Basant şok olur.

Gehna kocasına sitem eder. Bairon ve ailesi giderken neredeydin neden evde değildin diyerek onu suçlar. Senin içindeki iyiliği gördüğüm için seni sevdim, senin insanlığını sevmeye başlamıştım  ama şimdi o iyi insan nereye gitti der.  Basant çok utanır. Gehna ağlayarak Bairon ve ailesi yoksa ben de yokum diyerek elbiselerini toplar ve gideceğini söyler. Basant eşini durdurmaya çalışır. Bairon ve ailesini eve getireceğine Nanduyu kucağına alarak söz verir ve eşine gitme diye yalvarır.  Gehna ikna olur. Basant ağlayarak büyük bir hata yaptığını ne olursa olsun Baironun gitmesini hiç istemediğini söyler ve affetmesi Gehnaya yalvarır. Gehna tamam der. Basant aşağıya iner ve Kaliyani‘ye  Bairon‘un gitmesine neden  izin verdiğini sorar .Kaliyani kendisi ile tartışmamasını söyleyerek ona tepki gösterir. Basant Bairon bu evin parçası, bu evde senden onun hakkı var der. Onları geri getireceğini söyler. Basant giderken Kaliyani ağlamaktadır.

Teepri kendisini kaybetmiştir ve ağlayarak üzerindeki tüm süsleri ve örtüsünü atar. Bairon yoksa bunlar ne işe yarar diyerek etrafı dağıtır. Resmen delirmiştir. Bir bıçak alarak bileğine dayar ve bileğini kesmek ister ama aniden aklına Kaliyaninin yaptıkları gelir ve durur. Baironu evden ayrılmasının tek sorumlusu Kaliyani ve Basant der. Baironunu üzeni cezalandıracağını söyleyerek bir elinde kendisindeki aile fotoğrafı ve diğerinde bıçakla (bıçağı arkasına gizleyerek) salona iner. Kaliyani salıncakta oturuyordur ve gelen Teepriye merakla bakar. Teepri Kaliyani‘den hesap sorar ve her şeyi mahvettiğini söyler.  Kaliyani ona tokatlamak ister. Teepri Kaliyaninin elini havada tutar. Kaliyani şok olmuştur. Ayrıca Kaliyani aile fotoğrafında Sumitranın,  yüzünün boyandığını görünce daha da şaşırır.

Teepri Kaliyani‘ye, hep onu dinlediğini onun için Bairona bile yalan söylediğini ama onu kendisinden aldığını söyler. Kaliyani hayretle Teepriyi izler ve aile fotosunu elinden almaya çalışır. Teepri ve Kaliyani boğuşurlarken Gehna kucağında Nandu ile salona gelir. Teepri ona bağırır ve Gehna Nandu‘yu kanepeye koyarak  Kaliyani‘ye yardım eder. Teepri bu sefer Gehna‘yı öldürmek ister ve  ona saldırır. Gehna ve Kaliyani Teepri‘yi iter ve Teepri yere düşer. Anında ayağa  kalkar ve Nandu‘yu kanepeden alarak bebeği öldürmekle onları tehdit eder. Kaliyani Nandu‘yu bırakmasını söyler ama Teepri, Bairon evden giderken neden bir şey yapmadın diyerek  üst kata çıkar ve Gehna‘nın ona yaklaşmasına izin vermez.  

Teepri Nandu‘yu balkondan atmakla tehdit eder. Hizmetçi Makhan salona  gelir ve dehşete düşer. Kaliyani Gehnanın Vikrant‘ı aramasını ister ve Bairon‘u acil olarak eve çağırır. Vikrant Bairon‘un gelemeyeceğini ertesi gün  taşınacağını söyler. Gehna Vikranta bir şey söyleyemez ve Teepri onu Nanduyu balkondan atmak ile  tehdit eder. Gehna telefonu kapatmak zorunda kalır.

Teepri ip getirmelerini söyler ve Kaliyaniyi bağlatır. Gehna Teepri için Baironu getireceğini söyler ve Makhan ile Madan‘lara gider.Teepri Bairon gelmezse Nandu‘yu öldüreceğini söyler. Herkes şok olmuştur. Teepri Kaliyani bağlı iken aşağı iner. Kaliyani bebeği  bırakmasını ister. Teepri Baironu geri almak şartıyla bebeğe  zarar vermeyeceğini söyler. Kaliyani oyun oynamamasını ister. Gehna Madanlara varır ve Teeprinin yaptıklarını anlatır. Herkes hayrete düşer. Bairon Gehnaya endişelenmemesini söyler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 124. Bölüm Özeti 9 Ocak Çarşamba Fragmanı # Teepri delirir ve Nanduyu öldürmekle Kaliyaniyi tehdit eder.” üzerine 13 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  selam kizlar

 2. &Aynur& dedi ki:

  peki ablam bende anladim her seyi
  grsrz

 3. ALEYNA⛄❄ dedi ki:

  İyi günler..
  Pınar ablam özet için teşekkürler:)

  Kızlar benim şu an başım çok fena ağrıyor..akşam geçerse gelirim..grşrz

  1. Pınar dedi ki:

   geçmiş olsun aleyna majezik varsa iç iyi gelir

 4. &Aynur& dedi ki:
 5. &Aynur& dedi ki:

  pianr ablam nasilsiniz))
  elinize saglik ablacim))

  1. Pınar dedi ki:

   saol cnm dediklerini yaptım

   1. &Aynur& dedi ki:

    cok saol ablam)))

 6. &Aynur& dedi ki:
 7. &Aynur& dedi ki:
 8. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Tekrar Günaydın hayırlı sabahlar.:-)
  Pınar ablam eline emeğine sağlık olsun, teşekkür ederim. Özetler için.:-))

  1. Pınar dedi ki:

   saol hayatcım asıl ben sana teşkkür ederim

   1. ߷ℋayat Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

    Çok saol cnm ablam.:-)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.