İkimizin Yerine 123. Bölüm Özeti 8 Ocak Salı Fragmanı # Bairon ve ailesi evden ayrılmaya karar verir.

Burak 19 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

Kaliyani utana sıkıla ilk olarak kızdan özür diler. Daha sonra Anandiye döner ve ondan özür dilerken Anandi onu durdurur ve ayaklarına ağlayarak eğilir ve nenesinin özür dilemesine izin vermez. Kazan buna kızar. Kaliyani Teepri‘yi alarak konseyin olduğu yerden ayrılır. Bairon, kızın babasına, kızının eğitim masraflarını ödeyeceğini söyler. Kız çok sevinir. Kızın annesi üzülerek kız ile Jagdish arasındaki bağı çözer. Kazan, Anandi’nin Bairon’la koca evine gitmesine izin vermeyeceğini söyleyerek ve onu yanına almak ister. Bairon Kazandan son bir şans ister ve ailesiyle evi terk edeceği için Anandinin güvende olacağını belirtir. Anandi Jagdishin elini tutar ve Baironla gitmek istediğini ağlayarak söyler. Kazan, Bago, Govind  ve Krishna arabalarına binerek giderler. Kazan ve Bago bu duruma çok bozulur. Sumitra ağlayan Anandiyi teselli eder ve onlarda evlerinin yolunu tutarlar.

Kaliyani Teepri ile öfkeli halde eve gelir. Gehna ona su getirir ama Kaliyani onunla konuşmak istemez ve onu azarlar.O sırada Basant sarhoş bir şekilde aşağıya iner ve Kaliyani‘ye neden kızgın olduğunu sorar. Kaliyani Basantın kafasına tokat atar ve onun odasına gitmesini ister. Bairon’un tüm konseyin önünde kendisine hakaret ettiğini söyler. Basant buna  kızarken Bairon ve ailesi gelir eve girer. Basant Bairona bağırır ve aralarında tartışma çıkar. Bairon, Basant’tan kaçmaya çalışır,gitmek ister ama Basant izin vermez. Bairon annesinin ne yaptığını anlatır. Basant, Kaliyani ne yaptıysa bir sebebi vardır diyerek Kaliyaniyi destekler. Tartışma çok alevlenir ve Basant Anandiyi elinden tutarak sarsar. Bairon . abisinin boğazına sarılır ve Basant öfkeyle evden çıkar. Kaliyani onu durdurmaya çalışır. Kaliyani keşke Basant‘ı doğursaydım diyerek Bairon‘u doğurduğu için kaderine sitem eder ve Barona bağırır. Bairon duyduklarına çok üzülür, kalbi kırılır ve  bunu söylemekle alacağım zor kararımı kolaylaştırdın anne diyerek evden ayrılmaya karar verdiğini söyler. Herkes şok olur .Teepri buna çok bozulur. Bairon eşinden çocukları hazırlamasını ister. Gehna Sumitraya engel olmak ister ama Sumitra da eşini destekler.

Bairon ve Sumitra eşyalarını toplarken Teepri odalarına  gelerek Bairon‘u durdurmaya çalışır ama Bairon kalmayı reddeder. Kaliyani düşünceli bir şekilde salıncakta oturuyordur. Gehna onun ayağına kapanarak yalvarır ve Bairon ve ailesini durdurmasını ister. Kaliyani bir şey söylemez. Sughna ve Vikrant da Kaliyani‘ye yalvarır ama Kaliyani susmayı tercih eder ve odasına gider. Gehna Basant‘ı bularak onunla konuşmaya karar verir. Vikrant Gehna ile gitmek ister  ama Gehna kabul etmez ve Makhan‘la gideceğini söyler.  Gehna ve hizmetçi Makhan meyhane gibi yerlerde Basant‘ı ararlar. Yoldan geçen bir adama onu sorarlar ve sonunda onu bir kulübede bulurlar. Kapıdaki sarhoş adamlar onları içeri almak istemez. Makhan ve şoför sarhoş adamlarla kavga ederken Gehna içeri girer ve kocasını baygın halde yerde yatarken bulur. Gehna onu uyandırmaya çalışır. Bairon ve ailesinin evden  ayrılacağını söyler. Onları durdurmasını ister ama  Basant kendinde olmadığı hiç bir şey anlamaz. Gehna ona bir kova su atar ama bu da işe yaramaz. Gehna çok kızar ve kocasına yazıklar olsun diyerek ve oradan ayrılır.

Anandi Jagdish odalarında toparlanıyordur. Anandi, gidersek Kaliyani‘ye ne olacak ona kim bakacak derken Jagdish nenesini umursamadığını söyler. Anandi bavulunu ağlayarak toplar. Teepri Bairon ve ailesini tekrar durdurmaya çalışır ama Bairon oralı olmaz. Bairon ve ailesi Kaliyani‘nin odasına giderler ama Kaliyani onları görmezden gelir.Bairon annesine onu üzdüğünü ama kimseye haksızlık yapılmasına katlanamayacağını söyler. Kaliyani‘nın ayağına eğilir. Kaliyani ağlamaktadır ve onu kutsamaz. Teepri Kaliyaniye yalvarır ve Bairon‘u durdurması için yalvarır ancak bu da işe yaramaz. Sumitra ve diğerleri de Kaliyani‘nın ayağına eğilerek giderler.

Kaliyani bir yöne bakarak ağlıyordur. Teepri onların  peşinden aşağıya iner. Gehna ve Sughna da Sumitraya engel olmak isterler. Bairon durmayınca, Teepri onun ayaklarına kapanarak arkadaşlıklarının hatırına gitmemesini söyler. Bairon,  Kaliyani ile ortak olduğunu söyleyerek arkadaşlıklarının bittiğini belirtir. Teepri  ona kendisinin haber verdiğini söyleyerek af diler der. Bairon geç kaldın der. Kaliyani konuşulanları duymaktadır. Bairon, elini Teepri‘den çekerek dostluklarının Kaliyani ile ortak hareket ettiği için bittiğini söyler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 123. Bölüm Özeti 8 Ocak Salı Fragmanı # Bairon ve ailesi evden ayrılmaya karar verir.” üzerine 1 yorum

  1. fatma göksügüzel dedi ki:

    tarihler yanlış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.