İkimizin Yerine 122. Bölüm Özeti 7 Ocak Pazartesi Fragmanı # Konsey toplanarak düğünün geçerli olmadığına karar verir.

Burak 18 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

Bago, Anandi ve Sumitra konuşurlarken Krishna gelir ve yarın konseyde düğün ile ilgili son kararın alınacağını söyler. Aile geceyi köy okulunda geçirecektir. Jagdish Anandi‘nin elini tutarak giderken Jagdishin ikinci eşi onları durdurarak aralarındaki düğümü çözmek ister ama annesi kızını  durdurur. Artık evli olduklarını söyleyerek, ipi açmanın uğursuzluk getireceğini söyleyerek Jagdish‘le gitmesini söyler.Sumitra, Bago ve çocuklar kızın annesinin söyledikleri karşısında şok olur. Kadın kızını Jagdish‘e doğru  iter. Anandi kızar ve Jagdish‘in elini bırakır.  Bir adam tüm aileye kalacakları odaları gösterir. Bago, Anandi, Jagdish, kız ve kızın annesi aynı odada kalırlar. Bairon bir ağacın altında oturmaktadır ve Teepri yanına gelir. Teepri her şeyi Kaliyaninin planladığını söyler ama Bairon onu dinlemek istemez.Daha sonra Sumitra gelerek Bairon‘la konuşur.  Bairon çok üzülmüştür ve Sumitra, ona güvendiğini söyler ve eşini teselli eder. Jagdish kızı azarlayarak ve onu üzer. Anandi kıza acır ve onunla sohbet eder.

Kaliyani oğlu Baironun kendisine hakaret ettiğini söyleyerek Bahambari, Sumitra ve Teepri‘ye söylenir. Sumitra kızar ve  nasıl bu kadar bencil olduğunu ve bu iki kızın hayatını nasıl mahvedebildiğini sorar. Kaliyani kendisinden hesap sorulmasından rahatsız olur. Sumitra,  Sughnanın başına aynı şey gelseydi  Vikrant evlenseydi ne düşünürdün diye sorar. Kaliyani, Sughna deli değil ki diyerek Sumitrayı susturmak ister. Sumitra, kendisini aşar ve Kaliyaniye çok bencil olduğunu, günahlarıyla yüzleşmesi gerektiğini söyler. Kaliyani şok olur. Herkes geceyi gergin bir şekilde geçirmiştir. Ertesi sabah 3 ayrı köyden (Jetsar, Bilaria, Taanta ) 25 konsey üyesi meydanda toplanarak konseyi başlatırlar. İlk olarak yeni kızın babası Maan Kaliyaninin kızını istediğini ve onları evlendirdiğini  ama Baironunı nikahı bastığını söyler. Kızın annesi ileri gider ve  kızını almazlarsa intihar edeceğini söyler. Bairon, annesinin yaptığını bilmediğini ve bu sebeple ona engel olamadığını söyler. Daha sonra Anandi‘nin deli olduğu konuşulur. Bairon ve Kazan bunu reddederler. Maan tüm suçu Kaliyani‘ye atar. Kaliyani de kendini savunur Jagdish‘in geleceğini düşündüğünü, ona ileride kimin bakacağını söyler ancak  Bairon annesini suçlar ve ona bağırır. Kazan da kızını mağdur ettiklerini söyler. Maan Anandinin deli olduğunu öne sürer.

Kazan adamın yakasına yapışır ve Anandinin sağlıklı olduğunu söyler. Kızın köyünün ileri gelen konsey üyesi , ilk gelinin gerçekten hastaysa o zaman ikinci evliliğin geçerli olduğunu söyler. Konsey Anandi‘yi kontrol etmeye  karar verir. Bairon ve Kaliyani karşı çıksa da sonuç değişmez. Konsey toplanarak düğünün geçerli olup olmadığı konusunda kararını verir. Jagdish Anandi ile kalacağını söyleyerek kızı istemediğini söyler. Sumitra oğlunu sakinleştirir. Anandi‘yi kontrol etmek için okuldan meydana getirirler. Kaliyani Anandi‘nin kafasına giren kurşun yüzünden delirdiğini söylerken Kazan da Kaliyani‘nin bunadığını söyler ve ona hakaret eder. Bairon Kazanı durdurmak ister ama Kazan kızına kötü laf söylenmesine katlanamayacağını söyler.  Anandi Kaliyaninin kendisine deli dediğini duyar. Kaliyani Anandiyi göstererek deli olduğunu ve her şeyi unuttuğunu söyler. Yangın olayını abartarak anlatır. Bairon  gelininin çok yetenekli ve zeki bir kız olduğunu belirtir ve Anandi‘yi över. Sarpanç Anandi‘ye ismini sorar ve Anandi cevap verir. Maan okul müdürünün Anandiyi sorgulamasını ister. Müdür de gelerek  Anandi‘ye sorgular ve nereli olduğunu sorar. Anandi başta hatırlayamaz ve herkes gerilir.  Sonunda Anandi köyünün Bilaria olduğunu söyler. Müdür bir kaç soru daha sorar ve  Anandi hepsine doğru cevap verir. Bago sevinçten ağlarken Kaliyanin yüzü asılır.

Konsey Anandi‘nin gayet sağlıklı olduğuna karar verir. Kaliyani Anandi‘ye gece ne gördüğünü sorarak onun hayalet gördüğünü söyleterek kendini haklı çıkarmak ister. Bairon buna müsaade etmek istemez. Bairon ve Kaliyani birbirini suçlarlarken Anandi Kaliyani‘nin haklı olduğunu ve kendisinin deli olduğunu söyler. Her kafadan bir ses çıkar. Anandi Kaliyaninin haklı olduğunu beynimin doğru çalışmadığını söyler . Bago ağlayarak  kızına sarılır. Herkes çok duygulanmıştır ve ağlamaktadır. Bairon herkesin  birçok şeyi unuttuğunu ancak bunun kişini deli olduğunu göstermediğini söyler. Köylüler Bairon‘a hak verir. Konsey Anandi‘nin sağlıklı olduğuna karar verir. Herkes çok sevinirken Kaliyani üzülür. Maan ellerini birleştirerek kendi kızı için adalet ister. Bir konsey üyesi Jagdish ve kızı çağırır.

Konsey üyeleri kendi aralarında durumu tartışırlar. Jagdish ve kız konseye gelir. Kız ağlayarak okumak istediğini  ve evlenmek istemediğini söyler. Jagdish‘te evlenmek istemediğini Anandi‘yle mutlu olduğunu söyler. Maan şok olur.

Jagdish nenesinin kendisini Anandiyi evden atmakla tehdit ettiğini söyler. Herkes Kaliyani‘ya kızarken kızın babası Bahambariyi suçlayarak ona hakaret eder. Bahambari utanır ve  Kaliyani‘den çekindiği için her şeyi yaptığını açıklar. Herkesin Kaliyaninin suçlu olduğunu düşünür. En sonunda konsey kararını  açıklar. Kızın geleneklere göre  Jagdish‘le  evlendiğini ve düğünün geçerli olduğunu söyler. Herkes şok olurken Kaliyani karardan memnun olur. Jagdish ve Anandi ağlarken  Sarpanç devam eder ve evliliğin ebeveynlerin haberi olmadan, yalan ve baskı altında yapıldığını öne sürerek geçersiz olduğuna hüküm verir. Maan kararı kabul etmek istemez. Konsey  Bahambari‘ye bir daha arabuluculuk yapmayı yasaklar. Kaliyaninin de, yaşlı biri olduğunu değerlendirerek Anandiden ve kızdan herkesin önünde özür dilemesini ister. Kaliyani kızar ancak Sarpanç eğer karara uymazsa hapse atılacağını söyler. Kazan  Kaliyaninin hapse atılmasını ister. Konsey, karara karşı gelirse Kazanı da hapse atmakla tehdit eder. Kaliyani özür dilemek istemez ama konsey Anandiden ve kızdan herkesin içinde af dilemeden buradan ayrılamayacağını söyler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 122. Bölüm Özeti 7 Ocak Pazartesi Fragmanı # Konsey toplanarak düğünün geçerli olmadığına karar verir.” üzerine 215 yorum

 1. &Aynur& dedi ki:

  hayirli aksamlar Xanim ablam hos gelidn))
  iyim ablam sen nasilsin?
  okul ev iste gunum geciyor ablam))

 2. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Saol Aynur’um haha ben türküm ve Türk oyuncuları bi başka ya 😀 😀 Serkan çayoğlunun gülüşü beni etkiledi. Mehmet Günsürunda gözleri ses tonu etkiledi. Burak çelik ise gözleri boyu posu etkiledi. 😀 😀 Engin Öztürk çocukluk aşkım zaten haha 😀 😀 😀

 3. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar arkadaslar ben geldim nasilsiniz pinar hanim nasilsin yorumunu okudum ben kayinpederin icin uzuldum cok gecmis olsun ALLAH acil sifalar versin simdi nasil merak etdim ozetlerde muhtesem olmus eline saglik aleynam hayatcim aynurum nasilsiniz neler yaptiniz bu gun :))

 4. &Aynur& dedi ki:

  ablam seninkilerde baya baya yakisikliymislar))]
  masallah))

 5. &Aynur& dedi ki:

  peki ablam afiyet olsun)))

 6. &Aynur& dedi ki:

  ohaa ablam benimkidende cookmus))
  aaa nasilda berk atani unuturum yaa onuda seviyorum hatta asigim 😀 ahhahaha
  masallah masallah ablam

 7. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Aynur’um yemeğe inip gelicem.

 8. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Aaa öyle mi ne güzel ya sesin tabi ki güzel olucak merak ettim şimdi.:-)) sesini ❤

 9. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Birkan Sokullu,Mehmet Günsur,Burak çelik,Engin Altan Düzyatan,Barış Arduç,Anıl Tetik ,Berk Atan , engin Öztürk,Can Nergis ,Kaan Urgancıoğlu ,Onur Tuna,Berk Cankat , Ali burak ceylan,Aras Bulut İynemli,Furkan Palalı ,Oğuz Peçe ,Seçkin Özdemir ,Serkan Çayoğlu ..
  AYNURUM BENİMKİLER DE BUNLAR DAHA ÇOK VAR. AKLIMA GELENLERİ YAZDIM.
  BENİM dort FAVORİM VAR. BİRİ SERKAN ÇAYOĞLU VE BURAK ÇELİK VE ENGİN ÖZTÜRK ve BİRKAN SOKULLU
  ANNEM YİNE ÇAĞIRDI. AYNUR’UM ANNEMDE Bİ YERİNDE DURMUYOR HAYAT DA HAYAT HAHA 😀

 10. &Aynur& dedi ki:

  simdi kendi sesimde dinliyorum sarkini ohaa yaaa 😀 😀 😀

 11. &Aynur& dedi ki:

  ya ablam sarkini soyledim kayit etdim muthis olmus yaaaa

 12. &Aynur& dedi ki:

  ablam o sarki cok guzelll))

 13. &Aynur& dedi ki:

  tmm yaz ablam))

 14. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Bende turk oyuncularını yazayım aklıma gelenleri 😀
  Baktım kuzum çok yakışıklıymış yaa 😀 😀

  Hmm o şarkıyada bakacam şimdi.

 15. &Aynur& dedi ki:

  evet yakisklidir 😀 cunku kim onun hayrani ben onun hayrani 😀 😀 ahhahaha
  yaa hic iyi olmuyor ya sarki soylesem((

 16. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Google den baktım da SHAWN MENDES ve EGOR KREED çok yakışıklıymış haha 😀 😀

 17. &Aynur& dedi ki:

  evet ablam bende hayrani oldum 😀
  bak abk ablam ozellikle favorim egor kreede bak cok yakisikli))
  sorun digil ablam 😉
  bende zaten sarki soylemeye calisiyorum bu sarkini “Rauf&Faik-detstvo” cok guzel sarki

 18. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Zayn malik hayranı sende mi? Oldun 😀 gözleri kirpikleri insanı büyülüyor dimi. 😀

  Justın hiç sevmiyorum ya gıcık oluyorum. Hahaha diierlerine de bi bakayım. 😀 😀
  Geç cevap verdim ya Annem seslendi de 😀

  1. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

   Diğerleri yazıcaktım. (diierlerine) yazmışım ya. 😛

 19. &Aynur& dedi ki:

  ilk favorim EGOR KREED,TIMATI,MOT,TERRY,JUSTIN BIBIER,CHARLIE PUTH,SHAWN MENDES,ALAN WOLKER,ZAYN MALIK,MARSHMELLO,RAUF&FAIK :d AKLIMDAKILERI YAZDIM ABLAM РФРФРРФР

 20. &Aynur& dedi ki:

  dur yabancilarida sayiyim))

 21. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Say say merak ettim. Yabancıları sen yaz Google den bakarım kimler kimler 😀 😀

 22. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Va vah hahaha Aynur’um ya çok güldürdün beni. Benimsin dizisinde ki Zayn’e bende hayranım. 😀 Yeni gelinde ki Hazar valla nasıl desem şimdiki nesilin genç kızların sevgilisi. Hahaja 😀 😀 😀

 23. &Aynur& dedi ki:

  ohaaa balam daha cok yabanci akterleride saysam 😀 😀 hahaha

 24. &Aynur& dedi ki:

  tatli bela shlok,benimsin zayn,kordugum muktanin esi,kanatsiz kuslar onur,kirgin cicekler ali,yeni gelin hazar 😀 ahhahahahaha

 25. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Say say bekliyorum haha 😀 😀 😀

 26. &Aynur& dedi ki:

  hahaha ablam evet daha cok var saysam bitmez dur sayayim 😀
  ayy ablam evet nasil guzel gunler)))

 27. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Aynur’um haha 😀 berkay,atakan,onur 😀 MaşAllah sana 😀 ben Türk erkek oynucu olan Engin Öztürk vardı. Orta okuldayken ona aşık olmuştum. Haha 😀 😀 tanışma hayali kurmuştum. 8. Sınıftayken 😀 😀 çok güzel günlerdi ya. Orta okul günlerim. 😀

 28. &Aynur& dedi ki:

  :heart_eyes:

 29. &Aynur& dedi ki:

  :stuck_out_tongue_winking_eye:

 30. &Aynur& dedi ki:

  hahhahaa yok ya ablam asik olsamda benim ki gecer haha ilk berkay hardala asik oldum soinra atakan hosgoren simdiyse onur 😀 😀 ahhahahahaha

 31. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Anladım olsun Aynur’um 😉 oo saat çok geç olsun sorun değil 😉

 32. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Ayy Aynur’um ya hahaja 😀 😀 Sen çoktan aşık olmuşsun hahaha 😀 😀 😀 😀

 33. &Aynur& dedi ki:

  😉 takip et abimi ama abim ara sira girer instaya saatlerimiz ayni olmadigi icin simdi NEw Yorkda saat 10 34

 34. &Aynur& dedi ki:

  anladim ablam))
  yoo ablam ben kiyamam kii 😀 o kadar yakisikli kiii insanin asik olasi var

 35. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Ha bide abini takip etmeye devam edeceğim. 😉

 36. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Valla aynurum takipçi sayımın az olmasını istiyorum. Fazla olunca ne bileyim rahatsız oluyorum. 😀 😀

  Engelle onuru hahahahaha 😀 ona ceza olsun haha 😀
  Saol kuzum ham yaptım gitti haha 😀

 37. &Aynur& dedi ki:

  aynen abla dogru yapiyorsun))

 38. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Arkadaşlar ben insta tanımadığım kişileri takipten çıkacam.
  Mesela takip edeceğim kişiler.
  Aynur
  Aleyna
  Hava
  Zehra
  Mahym abla
  İranlı bir arkadaş
  Bi tanede iranlı bir kız arkadaş
  Göker abi
  Dizi bilgi
  Bilal sonses
  M.onur bayraktar
  Acun
  Tv8
  Survivor
  O ses Türkiye
  Aykut
  Atakan
  Fatih
  Emir
  Hilmi
  Cenk
  Tr vine
  Sarp
  İdo
  Abdul kadir
  Oğuz
  Gibilerini takip etmeye devam. Gerisini salla gitsin 😀 😀

 39. &Aynur& dedi ki:

  ohh ssaol ablam))
  sanada afiyet olsun 😀
  ha anladim))
  ama ablam fazla kisiyi engellersen sonra baskasini takip etmek zor oluyor bende taaa 100 kisiyi takipden cikardim sonra 1 gun takip edemedim kimseyi ama simdi iyi

 40. &Aynur& dedi ki:

  yaa sapik onur cvp vermiyor:((
  sen hele bir duur durr ben seni engelliyecegim hahahahahaha 😀 😀 😀

 41. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Oy Aynur’um alırım tabi oh afiyet bal şeker olsun canım benim.:)

  Evet canım arkadaşımın telefonunda denedim. Girdim bir kaç kişiyi engelledim. 32 kişiyi engelledim. Geri çıktım 😀 😀

 42. &Aynur& dedi ki:

  oyyy simdi bir tatli yedim annm almis ablammonun tadi varya oyy coook guzel missss

 43. &Aynur& dedi ki:

  ablam sen instayami girdin?
  2 saat once aktifmissin

 44. &Aynur& dedi ki:

  evet Aleyna ablam dogum gunu partisindeydir))

 45. &Aynur& dedi ki:

  ablam cay yaptim yaninda tatlida varrr sende all

 46. &Aynur& dedi ki:

  iyi aksamlarrr

 47. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  İyi Akşamlar herkese.

  Aleyna kardeşim sen neredesin? Sabah yazmayınca merak ettim seni,hmm galiba doğum günündesin,)

 48. &Aynur& dedi ki:

  gorusuruz))

 49. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Tmm görüşürüz, birtanem:-)

 50. &Aynur& dedi ki:

  tmm ablam kolay gelsin))
  bende gelmeye calisicagim))
  tmm ablam anlatirim))

 51. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Aynur’um ben çıkıyorum. Şimdi abimle bir kaç işimiz var. Onları halletmeye gidiyoruz. 6\7 gibi yine gelirim. 😉 onura yazınca ne diyor bana da anlatırsın 😀 😀

 52. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  😀 😀 😀

 53. &Aynur& dedi ki:

  hahahahaha ablam kalp atarsa oyle derim kesinnn 😀 😀 ahhaha

 54. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  De ki oğlum kaşınıyormusun? Haha Adam gibi cevap ver. Osmanlı tokatını yersin ha hahahahaha 😀 😀

  Mesela bende ona yazsam bana da kalp atsa derim ki sapıkk vahajahahah 😀 çok acayip komik oluyor hahahaha 😀 😀

 55. &Aynur& dedi ki:

  ahhahahaah ablam derim derim 😀 😀
  saol ablam))

 56. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  İyi seyirler canım benim 😀

 57. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Hahaha o kalp atma moduna girmiş demektir. Haha hayırdır de ona hahahaha 😀 😀 😀 😀

 58. &Aynur& dedi ki:

  bak ablam cok guzel sarki su an klibini izliyorum bilgisayardan 😀

 59. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Haha tamam tamam unutmayacağım. 😀 😀 😀

 60. &Aynur& dedi ki:

  boyle yazacagim iyi aksamlar)) nasilsiniz desem o da kalp atarsa naparim hahahahhahaah 😀 😀 😀 😀

 61. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  hmm sanki tanıdık geldi. Ben bi bakayım. 😉 nasıl bir şarkı. :-))

 62. &Aynur& dedi ki:

  ablam at att bekliyor olucam aa unutmazsam diyor yaa 😀 😀 unutma ablam at bekliyorum her zaman)) 😉

 63. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Yaz yaz kuzum Onura yaz belki konuşmaya başlar haha 😀 😀 Aynen çok garip hmmm 😀 😀 😀

 64. &Aynur& dedi ki:

  Kiiara-gold bu sarkini dinledinmi ablam?

 65. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Hahaja benim inst sorun yaşıyorum 😀 😀 Abim izin verirse veya ben videoya çekmeyi unutmasam söz yollayacam 😉 😀 😀
  Sesi mükemmeldir. Abimin 😀

 66. &Aynur& dedi ki:

  ve aleykumselam ablam))
  bu gunde yazsammi onura? acaba ne diyeyim? adam 2 saniye gecmeden yorumumu begeniyor ya sencede garip digilmi? 😀 😀 :d hahaa

 67. &Aynur& dedi ki:

  ablam bana instadan abim sarki soylerse vidiosunu at ablam cok merak ettim sidmi 😀 kisa kisa vidioyaya al ve at ablam cok merak ettim su an 😀 😀

 68. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Ay Aynur’um olsun dimi? Kalp atması daha güzel sanki haha 😀 😀

 69. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Bende diniliyordum. Sabahtan beri hahaha 😀 😀 Abimde deneme yapıyor haha şuan haha 😀 😀

 70. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Aleykümselam Aynur’um sana da selamı var sevgilerini yolluyor sana.:))

  Aaa sen de mi o şarkıyı çok seviyorsun❤ Abim rusça az bir şey biliyor hahaha 😀 😀

  Evet kuzum vazgeçtim andan boyu çok uzun ya hahahha 😀 😀 😀 hahahah

 71. &Aynur& dedi ki:

  su an leila sarkisini dinliyorum 😉

 72. &Aynur& dedi ki:

  abime selam soyleee

 73. &Aynur& dedi ki:

  ablam o sarki rusca abim rusca bilmiyordu?

 74. &Aynur& dedi ki:

  hahaha ablam adam kalp atti onada razi olayim 😀 ahha
  ghahaha balm vazmi gectin enesden? hahahahah 😀 tmm atarim onlarada 😀 😀 hahahaah

 75. &Aynur& dedi ki:

  aaaaaaaaaa ablam benim en seýdigim sarki buuuuuuuuuuuuu nasildi guzel yaaaa

 76. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Aynurum abimle konuşuyordum da 😀 😀 yazmadım. Sinyalin geldi hahaha 😀 😀
  Aynur’um Akşam Abim Bu şarkıyı söyleyecek.{JAH KHALIB LEILA} onu konuşuyorduk. Aslında ben zorladım bu şarkıyı söyle diye. Bu şarkının bende büyük bi anlamı var.

 77. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Aynur’um kuzum hep iyi ol canımın içi:-) çok sevindim.
  Ooooooooooo vayyy Aynur’um kalpmi attı. Ayyyyyy hahahaha Onura bak sen kız bu çapkın olmasın hahaha 😀 😀 😀 ay ne güzel kesin senin kalbim hızlı hızlı çarpmıştır 😀 😀 😀 Deseydin ya kalp atma konuş lan de hahaha ay ne eğlenceli. Enes Mesaj bölümünü kapatmış hahaha 😀 herhalde ona yazan çok olmuş o da dayanamayıp kapamıştır. Enesi boşver şeye yaz Alper saldırgana veya Hilmiceme yaz hahahahahaha 😀 😀 😀 Inlarda cevap vermezse sopayla gelecem haa hahaha 😀 senin adına çok sevindim aynurum ya❤❤❤

 78. &Aynur& dedi ki:

  hayat ablama bir sinyal gonderiyim HAyat okyanus hayat okyanus hayat okyanus nerdesin 😀 😀 ahahahhahhah muhahahhahhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahha 😀

 79. &Aynur& dedi ki:

  ahahahah Aleyna ablam ya dunku yorumun 100 kere çikmis yaaa ablam 😀 😀
  tmm ablam oyle dusunmiycem asla))
  eee sen nasilsin))

 80. &Aynur& dedi ki:

  a birde ablam enesinde instasina yazip duruyorum hic cvp vermiyor 😀 😀 :d hahahahah baya eglenceliii 😀 😀

 81. &Aynur& dedi ki:

  ablam dun aksam burrdan cikdikdan sonra instaya girdim sonra onurun paylasdigi fotoya yorum yazdiim onur seyityaran benimle evlenirmisin diye emoji koydum)) sonra o da 2 saniye gecmeden yorumumu begendi 😀 cvp vermedi bende ??? diye yazdim onuda begendi :d sonra ozele yazdim 😀 benimle evlenirmisin diyeeeee o daaaaaaaaaaaaaaaa kalp atiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 ahhh ablam kalbim paat paaat diye atiyorduuuuuuuuuuuuu

 82. &Aynur& dedi ki:

  hos buldum ablam))
  hep iyi ol ablacim bende iyim))

 83. &Aynur& dedi ki:

  ahhh ablammm sukur calinmamis hesabinn))

 84. &Aynur& dedi ki:

  hayir;li gunler Hayat ablam hos geldin)) nasilsin))
  ablam muthis bir haberle geldimmmm

 85. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Aynur’um birtanem hoşgeldin canım benim şükür iyiyim kuzum sen nasılsın? :-))

 86. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Kızlar abime baktırdım. İnstı hesap çalınmamış 😀 ben öyle sanmışım. 😀 😀 şifremi arkadaşlarımınkinden bir harfini yazmayı unutmuşum. 😀 demin birisinin TL’sinden girdim. 😀 ahh nasılda korktum ya 😀 benim tlmde sıkıntı var herhalde o yüzden girmiyor. 😀 😀 😀 oh çok şükür yarabbim 😀

 87. &Aynur& dedi ki:

  hayirli gunler:))
  nasilsiniz canlarr)))

 88. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Günaydın arkadaşlar hayırlı sabahlar.:-)}

 89. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar. Cnm yarın görüşürüz.:-) bende kaçayım odamı dağıtmıştım toplayayım uyuyayım sonra 😀 görüşürüz:-))

 90. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ⛄❄ dedi ki:

  Tmm kardeşim uyuyalım:))benimde uykum geldi zaten:))
  İyi geceler..Allah rahatlık versin..yarın grşrz İnşAllah:))hadi ben çıkdım:)

 91. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Sakinim ya valla çok güldüm. Neye uğradığımı şaşırdım. Telefon hepten kafayı yedi sandım. 😀 😀

 92. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ⛄❄ dedi ki:

  Kardeşim sakin ol..şu an dışlanmış durumundayız 😛

 93. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Kardeşim ya Şarjım çok azaldı. Uyuyalım mı? 😐

 94. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Çöpe gitti. 😀 😀

 95. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ⛄❄ dedi ki:

  Ayyy noluyor 😮 konusduklarımız nereye gitti…ahhhh 😀

 96. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  😮 😮 😀 😀 😀 😀 gülmekten öldüm ya 😀 😀 😀 sesli gülüyorum şuan haha 😀 😀 😮

 97. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Aleyna kardeşim yüz ifaden aynen şöyle olmuştur kesin 😮 😮 😮 aynısı bende de oldu. 😮 😮 😀 😀 haha

 98. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Hahajahahahahahahahahahaha 😀 😀 😀 😀 ne oldu ayoo 😀 😀 sayfa bizi kovdu haha 😀 😀

 99. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Aleyna sayfa nereye gitti haha 😀 😀

 100. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  İlk ben 😀
  Pınar ablam eline emeğine kalbine sağlık olsun, özlemişim yazmanı❤ teşekkür ediyorum. Ve iyi geceler:-)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.