İkimizin Yerine 121. Bölüm Özeti 6 Ocak Pazar Fragmanı # Kaliyani Jagdishi zorla evlendirir.

Burak 17 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

Kazan ve ailesi Meera ve ailesini Kaliyanilere getirerek Bairondan hesap sorar. Bairon annesinin mabede Jagdish ile dua etmeye gittiğini söyler. Kazan Meerann babasını eve getirir ve Kaliyaninin torununa kız baktığını ve Jagdish için kızını istediğini söyler herkes şok olur. Bairon bir yanlışlık olduğunu düşünse de durumu fark edince çok üzülür.

Kazan Bago ve Baironun ailesi Kaliyaniyi aramaya giderler. Bhambariye uğrarlar ama Bhambari evde yoktur. Bir komşu onun erkenden ayrıldığını söyler. Bu esnada Kaliyani zorla Jagdishi tehdit ederek nikahın kıyılacağı yere sürükler. jagdish evlenmek istemediğini söylese de nafile.Ayrıca Kaliyaninin bulduğu kızda evlenmek istememektedir. Okuluna devam etmek istemektedir.

Kaliyani, aileyi yalanları ile kandırarak nikahı başlatır. Bu esnada Teepri telefonla Baironu arayarak bulundukları yeri söyler ve nikahı durdurmaları için gelmelerini ister. Jagdish ne kadar diretse de Kaliyani onu susturarak nikahın yapılması için gerekli olan rituelleri yaptırır. Kazan Bairon ve aileler düğünün olduğu yere gelirler ve Jagdishi evlenirken görünce şok olurlar. Jagdish ailesinin yanına giderek nenesinin kendisini zorla evlendirmek istediğini ve Anandiyi evden atmakla tehdit ettiğini söyler. Anandi yıkılır. Kaliyani nikahın kıyıldığını geç kaldıklarını belirtir.

Bairon bu nikaha karşı çıkar. Kaliyani herkesi kandırsa da kızın ailesi ve köy halkı nikahın geçerli olduğunu söyler . Ertesi gün Konseye bu durum tartışmaya açılmak üzere karar alınır . Kazan ve Bago kızlarının düştüğü bu durumdan çok muzdarip olurlar. Kaliyani ise torununu düşündüğünü Anandinin gittikçe aklını yitireceğini ve torununa bakmak için bu yola başvurduğunu söyleyerek kendisini savunur.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 121. Bölüm Özeti 6 Ocak Pazar Fragmanı # Kaliyani Jagdishi zorla evlendirir.” üzerine 4 yorum

 1. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Hahaja valla bende anlamadım hahaja gülmekten öldüm ayoo haha 😀 😀

 2. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  7 ocak özete gel haha 😀 😀

 3. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ⛄❄ dedi ki:

  Ayyyy nolduuu 😀

 4. ߷ℋ_Okyanus߷࿊♫♬ dedi ki:

  Kardeşim hahaha 😀 😀 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.