İkimizin Yerine 12. Bölüm Özeti 19 Eylül Çarşamba Fragmanı # Anandi annesi ve babası tarafından tekrar damat evine getirilir. Kaliyani onu kabul etmek istemez.

İkimizin Yerine 12. Bölüm 19 Eylül Çarşamba Günü Neler Yaşanacak?

Kaliyani Bairon ile konuşmaktadır. Sumitra araya girer ve Kaliyani onu susturur. Sughna babaannesine annesine kızmamasını söyler ancak babaanne kimseyi dinlememekte ve evde terör estirmektedir. Krishna ve Bago babaannenin yaptıklarını konuşurlar. Kazan gelir ve dünürü ile konuşurken telefonu babaanne aldı ve bana kız sizde kalsın gelmesin dedi der. Bago kızını oraya göndermeyeceğini söyler ve ağlar. Enişte kız evi olduklarını ve Bago’nın durumunu anladığını söyler ancak Anandi evlendikten sonra onun yeri orasıdır, gitmesi gerekir der. Kazan ona hak verir.

Kaliyani evdeki tapınaktaki  dini tören esnasında paraların olduğu kaba bakar ve eksik olduğunu anlar. Basant anne kim buradan para alır ki der. Kaliyani Anandi bunu yaptı der. Anandinin ailesini suçlar ve Anandi bugun 100 rupi götürdü yarında evi boşaltacak der. Bairona dünürünü aramasını ve onlarla alakasını kesmesini söyler. Phuli ve Anandi görüşürler. Anandi dul bir kız arkadaşına bilezik verdiği için başının belaya girdiğini söyler. Phuli sende dulsun seninde bilezik takman neden uygun değil ki der. Phuli herkes bilezik takan dula iyi bakmaz der. Anandi de gece takmasını söyler. Phuli bütün bileziklerini aldıklarını söyler. Kazan Bago ile tartışır. Anandi’nin gitmesi gerektiğini söyler. ‘Elalem ne der’ sonra der. Enişte ortamı yumuşatır. Krishna da Anandinin gitmesi gerektiğini söyler. Bago ağlar. Kazan onun iyiliği için gitmesi gerektiğini söyler. Gidip dünürüme yalvaracağım der. Bago ikna olur ancak kızının ne hata yaptığını soracağım ondan sonra onu göndereceğim der. O ambara kilitlenmek için ne yaptı der. Bago Anandi ile görüşür ve babaannesine hürmetsizlik etme der. Anandi onu dinlemeyeceğim der. Kazan kimseye bir şey demeden kaçıp gelmen hata geri gideceksin der. Bago burada kalırsan bize de çok kötü şeyler derler bunu mu istersin der. Anandi ben gideceğim anne size bu sözleri ettirtmem der.

Bairon Sumitranın neden üzgün olduğunu bildiğini söyler. Annesine söz söyleyemediğini korktuğunu söyler. Eğer bir şey söylersem ve ona bir şey olursa ne yaparım der. Sumitra annesine hürmetsizlik yapmak istemediğini söyler. Ben de bir şey diyemediğim için her şeyi içime atıyorum ağlıyorum der. Bu evde gelinlere hiç iyi davranılmıyor der ve ağlar. Bairona göz yaşlarımı silebilirsin ama Anandini annenin gazabından nasıl koruyacaksın der. Sumitra ben  onlara baktığımda annem ve babamı görüyorum der. Bairon tanrının yardımıyla her şey düzelecek der.

Kazan ve Bago  Anandiyi alarak damat evine giderler. Kaliyani kızınızı neden buraya getirdiniz, size getirmeyin demedim mi? er evine hürmet etmeyen gelin bize lazım değil der. Kazan af diler. Kızının hatasını bağışlamasını söyler. Bundan sonra dediğiniz her şeyi yapacak, hiçbir şekilde cevap vermeyecek der. Kaliyani senin kızına ne öğreteceğim o evde pek terbiye almamış der. Bago biz kızımıza terbiye verdik der. Kaliyani senin kızın er evinden para alıp kaçtı, hırsızlık yaptı der. Anandi ben para almadım der. Ben hırsızlık yapmadım der. Sadece tanrıdan borç aldım yanınıza gelmek için der. Size bu durumu söyleyecektim ama unuttum. Onlara defalarca gidelim dedim beni kimse dinlemedi der. Ben hırsızlık yapmadım siz borç aldığımı söyleyecektim derken Bago Anandiye tokat atar. Kaliyani öz kızınızın dilinden duydunuz belkide bize inanmazdınız alın kızınızı götürün der. Kazan yere çöker ve babaanneden tekrar af diler. Babaanne bu hareketinden sonra onu bağışlayamayız. Alın kızınızı götürün der.

Kaliyani bBiz bu gelini istemiyoruz der. Kazan ve Bago Anandiyi almadan şok olarak geri giderler. Anandi orda öylece kalır ve anne diyerek yanlarına gider ve Bago’nun elini tutmak ister. Bago elini iter ve senin annen bir ölü. Ben ne günah işledim de bana böyle evlat verdi. Sen bizi küçük düşürdün biz nasıl insan içine çıkarız der. Anandi geri giderek hızla koşar ve eve gelir. Ağlayarak babaannenin ayaklarına kapanır ve benim hatam yüzünden annem beni istemedi insan içine çıkamayacaklarını söyledi. Ben onları üzdüm Beni bağışla ama beni geri gönderme der. Bundan sonra sözünden hiç çıkmayacağım der. Jagdish bağışla nene der. Kaliyani şimdi aklın başına geldi mi der. Seni bağışlıyorum der. Jagdish babaannesine sarılır. Anandiye ayağa kalk gözünün yaşını sil. Bundan sonra düzgün yaşamayı öğren öz ailenle meşgul ol der. Kazan ve Bago içeri yaklaşır ve babaannenin ayaklarına eğilirler. Kazan müsaade ister. Onu bağışladığınız için teşekkür ederim der ve ayrılırlar. Bago ve Kazan uzakta ağlayan Anandiye bakarlar ve giderler.

Anandi anne ve babasıyla görüşmek için Kaliyaniden izin ister. Arkalarından onlara yaklaşır. Bago Anandiye er evindeki kaidelere uymasını ve onlar ne diyorsa yapmasını söyler. Eve geri gitmesini ister. Bairon Sumitraya dünürlerim bugün çok kötü hissetti der. Sumitra o küçük dese de Bairon tapınaktan para alması çok kötü  eğer ailesine gitmek istiyorsa bize söylemeliydi der. Sumitra o kız ambarda çok korktu o küçük bir kız der. Bairon uyuyan Anandini başını okşar ve kızım beni bağışla senin sıkıntını ben anlayamadım der. Jagdish mutfağa gider ve Anandi ile konuşur. Sen buradan benim dediklerim için mi kaçtın der. Anandi hayır diyerek başını sallar. Anandiye tanrının parasını alırken korkmadın mı der. Anandi git buradan der çok işim var. Jagdish tanrı seni bu yüzden cezalandıracak der. Köy kadınları eve gelir ve Anandinin evden kaçtığını duyduk der. Kadınlar kendi aralarında güler. Kaliyani onu ben gönderdim o kaçmadı der.  Kadının biri sizin dünürler kapıda ağlıyordu onları ben gözümle gördüm der. Kaliyani kız valideleri hep bu şekilde davranır adetimizdendir. Sen bilmiyor musun der. Kocana söyle eşin borcunu ödesin der. Kadınlar geri adım atar.

Kaliyani kim bizim aile içinde olanları dışarı anlatır ki der. Kaliyani Kailas der. Ben ona göstereceğim borcu için benden para almıştı der. Ertesi gün Anandi mutfakta Sumitra ile yemek yapıyordur. Anandi amcasının çayını getirir. Sughna Anadiye gel oynayalım der.Anandi çok işim var der kabul etmez. Kaliyani paralarını sayıyorken Anandi çayını getirir babaanne onu görünce paraları hırsız görmüş gibi saklar. Sumitra odasında Bairon’a eskiden yüzünden gülücükler eksik olmayan kız şimdi nasıl der. O böyle devam edese kederden ölecek der. Bairon onun yüreği çok temiz der. Pratap Sughna ile görüşür. Pratap onu alnından öpmek ister. Sughna biz evlenmedik günah der. Pratap bir an önce Sughna ile evlenmek istemektedir. Kaliyani, Basant ve Bairon salonda otururken aracı kadın gelir ve bir kız bulduğunu söyler. Bu yaşta bu kız çok iyi der. Kaliyani sen Basant’a kocadın mı diyorsun der ve kızar. Anandi odasındaki kitapları toplamaktadır. Jagdish gelir ve tapınaktan para çaldığın gibi kitabımı da mı çalmak istiyorsun der. Anandi herkes bana hırsız gibi davranıyor diyerek dua etmektedir.

Arkadaşlar özetimizi beğendiyseniz reklamlara tıklayarak emeğimize teşekkür edebilirsiniz. Çok teşekkürler

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 12. Bölüm Özeti 19 Eylül Çarşamba Fragmanı # Anandi annesi ve babası tarafından tekrar damat evine getirilir. Kaliyani onu kabul etmek istemez. (117 Yorum)

 1. 7 sinifa gecdim)))
  Iyi geceler canlar ben kacdim yarin okulum var malum)))
  Iyi geceler…tatli ruyalar
  Allah rahatlik versin)))
  Insallah yarin konusurus)))

 2. Ben kacdim canlar yarin okulum var)))
  Iyi geceler…tatli ruyalar)))
  Allah rahatlik versin)))
  Insallah yarin konusurus)))

 3. Tabi abla diyecem ben kendimden buyuklere abla abi diyerim)))
  Tylla ablaminn neti cekmiyordur o yuzden yaZmiyor

 4. Evet okudum Bengisu)))
  Tekrardan his geldin aramiza)))
  Canim sakincasi yoksa bir sey sorabilirmiyim
  Ismin cok enteresanmis peki kiz ismi digilmi???
  Ilk kez duydum boyle isimi)))

 5. Tylla ablam Guljan ablama soyle benim numarami sana versin soylemek istedigim bir seylrr var sana)))
  Burdada soylemek istiycem ama ozel bir sey)))
  Benim numarami al her zaman msj yaza bilirsin)))

 6. Aynur bende tanıştığıma memnun oldum ben kendimi tanittim altlarda olması gerek istersen okuya bilirsin??
  Tylla merhaba bir anda ❤❤❤❤❤ bunları görünce şaşırdımda adın yoktu peki kendini tanıtır mısın tabi istersen?

 7. Kizlar benim gozum siyah digilmis koyu kahverengi siyah gibi gozukuyor ama asil koyu kahverenkli gozluymusum kendimide simdi fak ettim saclarimda koyu kahverengi karisimi siyah

 8. Turkmenistanliyim
  13 yasimdayim
  Kahverengi gozliyim siyah sacliyim okul okuyorum
  Boy 1.67 kilo55
  Benden bukadar sormak istefigin varsa sorabilirsin)))
  Tanisdigima memnun oldum))))

 9. Aynur hoşbuldum kendini tanıtır mısın tabi istersen?
  ❤❤❤❤❤ hoşbuldum peki sen kimsin?

 10. Hani Goker abimm kebdi mailini yazmisdi yaa iste bende o firsati degerlendirdim)))
  Mailini aldimmm ve msj attim))))
  Yani benim mailim Goker abimde var sizde Goker abimin mailina yazacaksiniz benim mailimi size verecek abim))))
  Veee fotolarimizi gonderiyorusssss!!!!
  Nasil haber iyi dimi?????????

 11. Benim iyi haberimi duymak isteyan varmuii????
  Soyliycem))))
  Bir birimizi gorucez hepimizzzz!!!!!!¡¡!!!!!!!¡!¡¡!!!!!!!

 12. Merhaba Bengisu aramiza hos geldin)))
  Tylla ablam niye kusmek istiyorsun canim???
  Zehra ablam allah ziyaretlerinizi kabul etsin)))

 13. Iyi aksamlar)))
  Aleynaablam Tylla ablam nasilsiniz)))
  Iyisinizdir insallah))))
  Mahym abla hos geldun)))
  Nasilsin)))
  Ben iyim sukur)))
  Selaminaleykum anneminde selanlari var sana)))
  Sende ailene selamimi illet)))….
  Nuranaay ablam hos geldin)))
  Bende iyim sukur)))…
  Tm size kolay gelsin sonucta sizin isleriniz var)))…

 14. Bengisu hosgeldin aramiza..

  Zehracim sende hosgeldin! …..ALLAH KABUL ETSIN ZIYARETLERNI

  ALEYNACIM acaba… diyorum bendemi Gokhana kussem…

 15. Mahymcim hosgeldin.. nasilsin..aylen..kizin nasil..gercekten merak edyordum acaba niye yazmiyor diye tekrar hosgeldin cnm..

  Nuranaay sen nasilsin..aylen..cocuklarin nasil..iyisinizdir INSALLAH

  Mahymy da senide cok ozledim canlarim

 16. Iyi aksamlar…

  Pinarcim ellerine emegine yuregine saglilar olsun ozet guzel cikmis cok tsk ler..

  Aynurum nasilsin..ne haberi cnm..

  Aleyna sen nasilsin..

 17. Analdım cnm..))
  Oh bee..kızgınlığın keçmesine..yumuşamana sevindim..))
  Tmm birtanem..grşrz..))

 18. Neyse.
  Ben Azerice biliyom. Çünkü kuzenim her aradiginda Azerilerin güzel laflarini söyler.
  Bu arada kizginligim yatisti.
  Neyse. Ben kaçtim yorgunum çünkü.

 19. Cnm Gökhan gibi birine sinir olunur mu?? Aksine insanı sinir halinde güldürme gibi özel bi yeteneğe sahip kendisi..ben şahitim..))
  Öyle mi??Allah kabul etsin birtanem..))
  Hadi ama..Zehraaa kızgınlığın keçmedi mi hala??
  Sanki Gökhan senin kalbini kıracak bi şey söyledi..
  Bak…ha ha ha

 20. Evet Aleynacim benim gibi insan sinir oldu.
  Neyse ben KUTSAL TOPRAKLARA gidiyom o yüzden olmayacagim burada.
  Evet Gökhana kizdim ama anonimlere karsi onu savunmayacak degilim. O benim hala kardesim.
  Azerilerin güzel lafi var etini yerim ama kemigini sokaga atmam asla. Benim ki de o hesap.

 21. Tmm Bengisu..grşrz cnm..))
  ..
  Anladım Zehra…bende öyle düşünmüşdüm..saçlarımın doğal renki aslında güzel..bana da yakışıyor..haklısın şimdiden saçlarıım yıpranmasın..

 22. Anladım cnm senin sinirlerin tavan yapmış durumda bugün..Gökhanda sana selam yazamayınca..alındın..ama bu küsmen için yeterli bi sebeb değil..
  Neyse birtanem tmm konu kapansın..sende sinirlerin yatışınca Gökhana yazarsın..
  Bide neden 1-2 hafta yazamıyacaksın??
  Bu arada keçmiş olsun..

 23. Bence boyatma.
  Tabi senin tercihin ama ben dügün için boyatip lacivert elbisle giydim. Baska elbiseyle uymuyor diye düsünüyom.
  En iyisi dogal renk bence.
  Ama senin saçlarin o yüzden sen bilirsin.

 24. Aynen Bengisu..bende saçlarım uzun kumral..gözlerim mavi..))boyum 1.65 kilom 52
  Kızlar ya ben saçlarımda hiç boya yok..sizce simsiyaha boyatsam mı???
  Bi arkadaşım var kuaförde çalışıyor..keçenlerdr kuaföre gittim..arkadaşım bana..Aleyna ten renkin beyaz..gözlerinde mavi istersen saçlarını siyaha boyat diye önerdi..bende hayır doğal renki kalsın diye söyledim ama..düşünmüyorda değilim açıkcası..))

 25. Alinganlik mi???
  Bu gün ben sinirliyim de hey heylerim tepemde.
  Bide Gökhani görünce sinirlerim zipladi ama yapmam o seyi.
  Ben 1 2 hafta burada olmayacagim da haber vereyim.
  Neyse kapatalim konuyu. Ama Baklava senin. Yiyemiyom zaten ben seker hastasiyim. Çok yersem ölürüm. 1 dilim yetiyor bana.

 26. Aaa Zehracım..boyle şeyler yüzünden küsülür mü hiç???
  Cnm alınganlık yapma..bide inatçı mısın??? Ayy ben tam aksi inatı hiç sevmem…))
  Birtanem hadi amaaaaa…”Gökhan ha ha ha”
  Belki bu kelime bu seni yumuşatır…

 27. Ayyy yanlış yazdım kopyalıyıp yapıştırdım aleyna sende kendini tanıtır mısın çıktı kusura bakma!!

 28. Evet ALEYNA ÖYLE olacak galiba.
  Ama ben gitmem yanina.
  Hazirlik yapiyorum. Dogum gününe ne kaldi ki sunun surasinda?
  Özlesin beni bir az ziyani yok.
  Hem belki taburcu olmak kararini alir beyefendi. Ekmek elden su gölden yasiyor. Oh ne âla memleket.
  Sevgilisi yaninda her gün.
  Ben anlamam çiksin artik hastaneden.

 29. Zehra 17 yaşındayım 11 sınıfa geçtim izmirde oturuyorum mavi gözlüyüm saçlarım kumral rengi hobilerim müzik dinlemeyi severim voleybol oynamayı seviyorum gezmeyi seviyorum yani böyleyim aleyna sende kendini tanıtır mısın

 30. Evet Bengisu hukuk okuyorum…küçüklüğümden beri istediğim bölümdü..))inşAllah cnm..))ama hangi bölümü istiyorsan onu oku..))
  ..
  Anladım Zehracım..Emin baklavaları yiyerek..bu seferde şeker komasına girer..))

 31. Bende memnun oldum BENGISU. Sen de kendini tanitirsan sevinirim.
  Hem yeni arkadasimizda olmus.

 32. Zehra şu an 11 sınıfa geçtim dediğin gibi tıp fakültesi olmasa baştan hazırlık yapmayi düşünüyorum 12 sınıf benim için çok önemli

 33. Artik bilmem.
  Ben ona küsdüm bi kere.
  Inadim da tutdu.
  Çok kirildim.
  Istemeden gözlerim doldu ya. Bu aralar pek sulu göz oldum ben.

 34. Haa anladımmm..))
  Yok cnm Gökhan belkide o msjını görmemişdir..Zehracım sen dünde bügünde yazamayınca..Gökhanda msjını görmediği için yazmamışdır..yoksa o öyle biri değil..))

 35. Emin baklavaya bayilmis. Abim götürdü de ona.
  Çok sevmis.
  Ama beni özledigini de dile getirmis.

 36. Aleyna hukuk fakültesinden benimde bir arkadaşım var güzel bir fakülte diyor eğer tıp fakültesi olmasa hukuk fakültesini okumak isterim ))

 37. Tamam Bengisu ben 21 yasinda Mersinli, yesil gözlere sahip kumral saçli, tip okuyan bir kizim.
  Su an Mersindeyim ama 17 yasima kadar Izmirde yasadim. Istanbulda ünversite için oturuyoruz tüm kisi.
  Öyle iste.

 38. Küsüm iste bir selam yok.
  Oysa ki diger sayfada ona o kadar sinyal gönderdim.
  Konusmam onunla.
  Baklavayi da sana veriyom.
  AFIYET BAL SEKER OLSUN ARKADASIM ALEYNA.

 39. Tmm Bengisu..sorun değil cnm anladım..))
  ..
  Zehra birtanem Hoşgeldin..))
  Nasılsın???
  Gökhana neden küssün??

 40. Bende diger siteye yaziyodum.
  Off.
  Neyse.
  BENGISU NASILSIN?
  Hos geldin.
  ALEYNA BURADAYIM.
  Ama aksam olamayacagim.

  Gökhan bey.
  Sana küs’üm. Baklava ayirmistim bir tabak ama sana degil Aleynaya verecegim.
  Beni 2’dir unutuyon.
  Konusmayacagim seninle.

  HOS BULDUM MAHYM.
  Nasilsin?

 41. Aleyna kusura bakma arkadaşım aradı onunla konuşuyordum o yüzden yazamadim aleyna ben tıp bölümünü okumak istiyorum üniversite için planlarım çok karışık ))

 42. Zehraaaaaa birtanem nerdesin????
  Aynurummm kardeşimm nerdesin??
  Tylla ablammm???
  Gökhan akşam yazıcak mısın???

 43. Ne kanuşalım.. hmmmm
  Üniverste için planların var mı?? Mesela hangi bölümü istiyorsun??

 44. Pınar hanım özetler harika olmuş…eline emeğine sağlık başarılarının devamını dilerim.ve Zeyno’muzun gözlerinden öpüyorum:)

 45. Merhaba Bengisu iyi olmana çok sevindim..Bende iyiyim bana sadece Gökhan diyebilirsin..)

  Kixboxcu hoş buldum..sende hoşgeldin ben de iyiyim…İyi olmana çok sevindim…Rica ederim…

  Abisinin gülü yorum atım çıktım..Geldi sandım yorumum ama gelmemiş hahaha..)) haberin ne abisinin gülü çok merak ediyorum)) 🙂

 46. Mahyam ablam hep iyi ol…)Buna çok sevindim…Hamdolsun iyiyim ablam… Evet ablam düğünüme çok az kaldı..Seni benim düğünümde görmeyi çok istiyorum…inan tüm kalbimle söylüyorum.. Annem şükür iyi,Küçük prensimiz umut rudra çok iyi ablası….Çok yakışıklı ya ablam bir görsen korkuyorum dışarı çıkarmaya küçük kız bebekler kardeşimi kaçırır diye ha ha ha ha…Hayat kardeşime de iyi şükür bazen sağlık sorunu yaşıyor…Onun dışında iyi…Ceylan süper gayet iyi heyecanlıda baya…Düğünle balayı ile ilgili kafamın etini yemekten başka birşey yapmıyor ha ha …))) Güzel dileklerin için çok teşekkürler ablam…İyiki varsın kızının gözlerinden öpüyorum..Anneninde ellerinden..selamımı ilet ce aleykümselam ablam tabi iletirim…))

 47. Mahym ablam canım ablam..iyi olmana ve işlerinin yolunda gitmesine çok sevdindim..))ablam bizde seni fazlasıyla çok özledik..)))
  Güzel dileklerin için sağol ablam..Allah razı olsun..))
  Aleyküm selam ablam..bende de ailene selamlarımı ilet..))
  ..
  Bengisu Hoşgeldin..))sağol cnm iyim..sen nasılsın??..))

 48. Pinar ablam sen herzamanki gibi harika ve mukemmel, kusursuz ozetler yaziyorsunuz tesekkur ederim,Kordugumdeki gibi burdada basarilarin devamini diliyorum canim ablam!!!!
  Gokhan kardesim bende iyim cok sukur, islerimde iyi gidiyor ama maalesef sizin araniza gelemiyorum canim benim dugununde yaklasiyor senin dugunune gelmeyi her seyden cok istiyorum….
  Ailen annen,Hayatim,minik Umudumuz,Ceylanim nasillar?Hepsine selamlarimi ve opucuklerimi yolluyorum????
  Kardesim duam hep seninle bunu sakin unutma, Omurboyu arzulanan mutluluk, huzur,sevgi dileyorum sana canim kardesim!!
  Aleynam canim kardesim brn iyim cok sukur canim islerimde iyi gidiyor? Canim sizleri cok ozluyorum ben bazen aglasim geliyor, canim yorumlarinizi okudum, sakin unutma her sey duzelecek ve yoluna girecek sadece zaman lazim, INSHALLAH,her sey cok guzel olur,canimin ici!!!Ailendeki herkese selamlarimi ve opucuklerimi yolluyorum
  Aynurum guzelim ne haberi canim okulun nasil gidiyo melegim,okulunda hep basarilar seninle olsun birtanem, annene selamlarimi ve opucuklerimi yolluyorum
  Guljan ablam
  Tyllam
  RABIYAM
  Isilim
  Nuranaay ablam
  Ve ZEHRA HOSGELDIN ARAMIZA!
  CANLARIM YAAAA SIZLERI COK OZLUYORUM VE INSHALLAH KISA ZAMANDA ARANIZA DONEBILIRIM YAAAA, INANIN SUAN GOZYASLARIMI TUTAMIYORUM O KADAR OZLEDIM KI ANLATAMAM
  KENDINIZE COK DIKKAT EDIN,SIZI KALPTEN SEVEN MAHYM!!!

 49. Hayırlı günler canlar..))
  ..
  Hoşgeldin Mahym ablam..şükür iyim sen nasılsın??
  Bizde seni çok özledik ablam..işler gücler nasıl gidiyor??

  Nuraanay ablam Hoşgeldin..))iyim..sen nasılsın??
  ..
  Hoşgeldin Gökhan..))iyim..sen nasılsın??..rica ederim Gökhan..ve teşekkür ederim..))

 50. ::Guljan ablam hoşgeldin nasılsın?Ablam…şükür bende iyiyim…Tabii düğünüme davetlisiniz..Gelmeseniz küserim o ayrı tabi…Ablam beni nassıl tanır,Gerçekten de ilk buradayken hiç konuşkan biri değildim…Bir yorum yazar 4-5 gün sonra gelirdim…Ablam bu senin sayende oldu…Burda nasıl diyeyim..olgunlaştım…Bu senin sayende iyiki varsın ablam…Düğüne az kaldı…heyecanım var….Bu aralar pek yazamayabilirim malum hazırlıklar devam ediyor…Bir yandan da müstakbel gelin ceylanla dolaşıyorum ha ha 😛
  Ablam o günleri hiç unutur muyum? İşkenceler fln…İnan o gün hiç kendime gelememiştim ha ha hastanelik olmuştum hahaha 😛

  MERHABA BENGİSU ARAMIZA HOŞGELDİN…NASILSIN?

  kixboxcu Aleyna nasılsın? Evet evet guljan ablam doğru söylüyor,o zamanlar hiç konuşmazdım ha ha güzel sözlerin için çok teşekkürler kixboxcu..))) sende iyiki geldin ve varsın..))

  nuranaay abla hoşgeldin,neredeydin bizde seni çok özledik şükür ben iyiyim sen nasılsın:) ?

  Mahyam ablam hoşgeldin nasılsın,Biliyorum işlerinden dolayı yazamıyorsun…inan biz seni çok özledik 🙂

 51. Ne nedan yorumum cikmiyo daha once yazipdim ya neyse
  Tekrar hepinize merheba arkadaslar nasil iymisiniz sizi coooooook ozledim ya
  Tylla
  Guljan
  Mahim
  Aleyna
  Aynur
  Leyloom
  Hayatjim
  Isilim
  Gokhan
  Pinarjim
  Adini unutdugum kimse varsa af ola sizlerede gunaydin hepinize
  Sizleri cooook ozledim ki Allaha emanat olun.
  Beni soran olursaniz bende cookoooook iyim Masallah hahahhaahahhaahaaaa byyy byyyy

 52. MERHEBALAR ARKADASLAR NASIL IYMISINIZ CANLARIM SIZI COOK OZLEDIM YA
  PINAR ABLAJIM ELINE SAGLIK COOK GUZAL OLMUS OZETLER
  OOO MAHIM MERHEBA AYNUR GULJAN ROJIN GOKHAN TYLLA ALEYNA HAYAT LEYLA ISIL HEPINIZE MERHEBA HAYIRLI GUNLER SIZLERE ALLAHA EMANAT OLUN BYY BYY

 53. merhaba Rojin nasilsin..iyisindir insallah))))
  bende iyim sukur))))
  evet yaa sen kendini fazla ozletdin nerdeydin bunca zaman???
  bir geliyorsun bir kayip oluyorsun ortadan okullar acildi dimi sizdede???
  hadi kolay gelsin sana)))

 54. GUljan ablammm canim)))
  dun gelmissin)))
  nasilsin iyisindir insallah))))
  ayy cocuklarin grip gecirdimi??
  cok gecmis olsun
  ablam kendini fazla yorma yaa biraz yavas yavasdan calis)))
  kendini yorma fazla)))
  hadi gorusurus)))
  ama kendini ozletme tm???

 55. gunaydinlar cansilarr))))
  nasilsinizz))))))))
  Pinar ablam ozet harika))) 😉
  elinize emeginize saglik))))
  Arkadaslar size harika super haberim var duydugunuzda her kes sok olucak!!!!
  her kes gelsin soyliycem meraklandiriyim biraz hahhahaha