İkimizin Yerine 12. Bölüm Özeti 19 Eylül Çarşamba Fragmanı # Anandi annesi ve babası tarafından tekrar damat evine getirilir. Kaliyani onu kabul etmek istemez.

Burak 10 Eyl 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 12. Bölüm 19 Eylül Çarşamba Günü Neler Yaşanacak?

Kaliyani Bairon ile konuşmaktadır. Sumitra araya girer ve Kaliyani onu susturur. Sughna babaannesine annesine kızmamasını söyler ancak babaanne kimseyi dinlememekte ve evde terör estirmektedir. Krishna ve Bago babaannenin yaptıklarını konuşurlar. Kazan gelir ve dünürü ile konuşurken telefonu babaanne aldı ve bana kız sizde kalsın gelmesin dedi der. Bago kızını oraya göndermeyeceğini söyler ve ağlar. Enişte kız evi olduklarını ve Bago’nın durumunu anladığını söyler ancak Anandi evlendikten sonra onun yeri orasıdır, gitmesi gerekir der. Kazan ona hak verir.

Kaliyani evdeki tapınaktaki  dini tören esnasında paraların olduğu kaba bakar ve eksik olduğunu anlar. Basant anne kim buradan para alır ki der. Kaliyani Anandi bunu yaptı der. Anandinin ailesini suçlar ve Anandi bugun 100 rupi götürdü yarında evi boşaltacak der. Bairona dünürünü aramasını ve onlarla alakasını kesmesini söyler. Phuli ve Anandi görüşürler. Anandi dul bir kız arkadaşına bilezik verdiği için başının belaya girdiğini söyler. Phuli sende dulsun seninde bilezik takman neden uygun değil ki der. Phuli herkes bilezik takan dula iyi bakmaz der. Anandi de gece takmasını söyler. Phuli bütün bileziklerini aldıklarını söyler. Kazan Bago ile tartışır. Anandi’nin gitmesi gerektiğini söyler. ‘Elalem ne der’ sonra der. Enişte ortamı yumuşatır. Krishna da Anandinin gitmesi gerektiğini söyler. Bago ağlar. Kazan onun iyiliği için gitmesi gerektiğini söyler. Gidip dünürüme yalvaracağım der. Bago ikna olur ancak kızının ne hata yaptığını soracağım ondan sonra onu göndereceğim der. O ambara kilitlenmek için ne yaptı der. Bago Anandi ile görüşür ve babaannesine hürmetsizlik etme der. Anandi onu dinlemeyeceğim der. Kazan kimseye bir şey demeden kaçıp gelmen hata geri gideceksin der. Bago burada kalırsan bize de çok kötü şeyler derler bunu mu istersin der. Anandi ben gideceğim anne size bu sözleri ettirtmem der.

Bairon Sumitranın neden üzgün olduğunu bildiğini söyler. Annesine söz söyleyemediğini korktuğunu söyler. Eğer bir şey söylersem ve ona bir şey olursa ne yaparım der. Sumitra annesine hürmetsizlik yapmak istemediğini söyler. Ben de bir şey diyemediğim için her şeyi içime atıyorum ağlıyorum der. Bu evde gelinlere hiç iyi davranılmıyor der ve ağlar. Bairona göz yaşlarımı silebilirsin ama Anandini annenin gazabından nasıl koruyacaksın der. Sumitra ben  onlara baktığımda annem ve babamı görüyorum der. Bairon tanrının yardımıyla her şey düzelecek der.

Kazan ve Bago  Anandiyi alarak damat evine giderler. Kaliyani kızınızı neden buraya getirdiniz, size getirmeyin demedim mi? er evine hürmet etmeyen gelin bize lazım değil der. Kazan af diler. Kızının hatasını bağışlamasını söyler. Bundan sonra dediğiniz her şeyi yapacak, hiçbir şekilde cevap vermeyecek der. Kaliyani senin kızına ne öğreteceğim o evde pek terbiye almamış der. Bago biz kızımıza terbiye verdik der. Kaliyani senin kızın er evinden para alıp kaçtı, hırsızlık yaptı der. Anandi ben para almadım der. Ben hırsızlık yapmadım der. Sadece tanrıdan borç aldım yanınıza gelmek için der. Size bu durumu söyleyecektim ama unuttum. Onlara defalarca gidelim dedim beni kimse dinlemedi der. Ben hırsızlık yapmadım siz borç aldığımı söyleyecektim derken Bago Anandiye tokat atar. Kaliyani öz kızınızın dilinden duydunuz belkide bize inanmazdınız alın kızınızı götürün der. Kazan yere çöker ve babaanneden tekrar af diler. Babaanne bu hareketinden sonra onu bağışlayamayız. Alın kızınızı götürün der.

Kaliyani bBiz bu gelini istemiyoruz der. Kazan ve Bago Anandiyi almadan şok olarak geri giderler. Anandi orda öylece kalır ve anne diyerek yanlarına gider ve Bago’nun elini tutmak ister. Bago elini iter ve senin annen bir ölü. Ben ne günah işledim de bana böyle evlat verdi. Sen bizi küçük düşürdün biz nasıl insan içine çıkarız der. Anandi geri giderek hızla koşar ve eve gelir. Ağlayarak babaannenin ayaklarına kapanır ve benim hatam yüzünden annem beni istemedi insan içine çıkamayacaklarını söyledi. Ben onları üzdüm Beni bağışla ama beni geri gönderme der. Bundan sonra sözünden hiç çıkmayacağım der. Jagdish bağışla nene der. Kaliyani şimdi aklın başına geldi mi der. Seni bağışlıyorum der. Jagdish babaannesine sarılır. Anandiye ayağa kalk gözünün yaşını sil. Bundan sonra düzgün yaşamayı öğren öz ailenle meşgul ol der. Kazan ve Bago içeri yaklaşır ve babaannenin ayaklarına eğilirler. Kazan müsaade ister. Onu bağışladığınız için teşekkür ederim der ve ayrılırlar. Bago ve Kazan uzakta ağlayan Anandiye bakarlar ve giderler.

Anandi anne ve babasıyla görüşmek için Kaliyaniden izin ister. Arkalarından onlara yaklaşır. Bago Anandiye er evindeki kaidelere uymasını ve onlar ne diyorsa yapmasını söyler. Eve geri gitmesini ister. Bairon Sumitraya dünürlerim bugün çok kötü hissetti der. Sumitra o küçük dese de Bairon tapınaktan para alması çok kötü  eğer ailesine gitmek istiyorsa bize söylemeliydi der. Sumitra o kız ambarda çok korktu o küçük bir kız der. Bairon uyuyan Anandini başını okşar ve kızım beni bağışla senin sıkıntını ben anlayamadım der. Jagdish mutfağa gider ve Anandi ile konuşur. Sen buradan benim dediklerim için mi kaçtın der. Anandi hayır diyerek başını sallar. Anandiye tanrının parasını alırken korkmadın mı der. Anandi git buradan der çok işim var. Jagdish tanrı seni bu yüzden cezalandıracak der. Köy kadınları eve gelir ve Anandinin evden kaçtığını duyduk der. Kadınlar kendi aralarında güler. Kaliyani onu ben gönderdim o kaçmadı der.  Kadının biri sizin dünürler kapıda ağlıyordu onları ben gözümle gördüm der. Kaliyani kız valideleri hep bu şekilde davranır adetimizdendir. Sen bilmiyor musun der. Kocana söyle eşin borcunu ödesin der. Kadınlar geri adım atar.

Kaliyani kim bizim aile içinde olanları dışarı anlatır ki der. Kaliyani Kailas der. Ben ona göstereceğim borcu için benden para almıştı der. Ertesi gün Anandi mutfakta Sumitra ile yemek yapıyordur. Anandi amcasının çayını getirir. Sughna Anadiye gel oynayalım der.Anandi çok işim var der kabul etmez. Kaliyani paralarını sayıyorken Anandi çayını getirir babaanne onu görünce paraları hırsız görmüş gibi saklar. Sumitra odasında Bairon’a eskiden yüzünden gülücükler eksik olmayan kız şimdi nasıl der. O böyle devam edese kederden ölecek der. Bairon onun yüreği çok temiz der. Pratap Sughna ile görüşür. Pratap onu alnından öpmek ister. Sughna biz evlenmedik günah der. Pratap bir an önce Sughna ile evlenmek istemektedir. Kaliyani, Basant ve Bairon salonda otururken aracı kadın gelir ve bir kız bulduğunu söyler. Bu yaşta bu kız çok iyi der. Kaliyani sen Basant’a kocadın mı diyorsun der ve kızar. Anandi odasındaki kitapları toplamaktadır. Jagdish gelir ve tapınaktan para çaldığın gibi kitabımı da mı çalmak istiyorsun der. Anandi herkes bana hırsız gibi davranıyor diyerek dua etmektedir.

Arkadaşlar özetimizi beğendiyseniz reklamlara tıklayarak emeğimize teşekkür edebilirsiniz. Çok teşekkürler

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 12. Bölüm Özeti 19 Eylül Çarşamba Fragmanı # Anandi annesi ve babası tarafından tekrar damat evine getirilir. Kaliyani onu kabul etmek istemez.” üzerine 117 yorum

 1. ALEYNA dedi ki:

  İyi akşamlar canlar..ben şu an müsait değilim..11gibi yazarım..))

 2. BENGİSU dedi ki:

  Görüşürüz Aynur))

 3. ❤Aynur dedi ki:

  Hadi ben kacar 😉

 4. ❤Aynur dedi ki:

  Aleyna ablam saat 11 12 gibi gelir buraya sende gel konusursunuz)))

 5. ❤Aynur dedi ki:

  7 sinifa gecdim)))
  Iyi geceler canlar ben kacdim yarin okulum var malum)))
  Iyi geceler…tatli ruyalar
  Allah rahatlik versin)))
  Insallah yarin konusurus)))

 6. ❤Aynur dedi ki:

  Ben kacdim canlar yarin okulum var)))
  Iyi geceler…tatli ruyalar)))
  Allah rahatlik versin)))
  Insallah yarin konusurus)))

 7. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna nerdesin?

 8. BENGİSU dedi ki:

  Aynur kaça geçtin derken demek istediğim kaçıncı sınıfa geçtin?

 9. BENGİSU dedi ki:

  Aynur kaça geçtin?

 10. ❤Aynur dedi ki:

  Tabi abla diyecem ben kendimden buyuklere abla abi diyerim)))
  Tylla ablaminn neti cekmiyordur o yuzden yaZmiyor

 11. BENGİSU dedi ki:

  Tylla gittin mi?

 12. BENGİSU dedi ki:

  Ismimi çok seviyorum değişik olduğu için))

 13. BENGİSU dedi ki:

  Evet türk ismi ))

 14. BENGİSU dedi ki:

  Aynur evet senden büyüğüm istersen bana abla diyebilirsin tabi sana kalmış))

 15. ❤Aynur dedi ki:

  Turk ismimi???
  Anlami guzelmiş))

 16. ❤Aynur dedi ki:

  Ismin degisik ve guzel)))
  Benden buyuksun o zaman ablam oluyorsun))

 17. BENGİSU dedi ki:

  Bengisu isminin anlamı ölümsüzlük veren su anlamı bu

 18. BENGİSU dedi ki:

  Aynur evet ismim çok değişik herkes öyle der kız ismi zaten ))

 19. ❤Aynur dedi ki:

  Tylla ablam numarami en kisa zamanda alirmisin lutfen)))

 20. ❤Aynur dedi ki:

  Evet okudum Bengisu)))
  Tekrardan his geldin aramiza)))
  Canim sakincasi yoksa bir sey sorabilirmiyim
  Ismin cok enteresanmis peki kiz ismi digilmi???
  Ilk kez duydum boyle isimi)))

 21. ❤Aynur dedi ki:

  Tylla ablam Guljan ablama soyle benim numarami sana versin soylemek istedigim bir seylrr var sana)))
  Burdada soylemek istiycem ama ozel bir sey)))
  Benim numarami al her zaman msj yaza bilirsin)))

 22. BENGİSU dedi ki:

  Aynur bende tanıştığıma memnun oldum ben kendimi tanittim altlarda olması gerek istersen okuya bilirsin??
  Tylla merhaba bir anda ❤❤❤❤❤ bunları görünce şaşırdımda adın yoktu peki kendini tanıtır mısın tabi istersen?

 23. ❤Aynur dedi ki:

  Kizlar benim gozum siyah digilmis koyu kahverengi siyah gibi gozukuyor ama asil koyu kahverenkli gozluymusum kendimide simdi fak ettim saclarimda koyu kahverengi karisimi siyah

 24. ❤Aynur dedi ki:

  Turkmenistanliyim
  13 yasimdayim
  Kahverengi gozliyim siyah sacliyim okul okuyorum
  Boy 1.67 kilo55
  Benden bukadar sormak istefigin varsa sorabilirsin)))
  Tanisdigima memnun oldum))))

 25. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Bengisu benim adim Tylla..

 26. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Sadece saka yapdim Aynurum ben dostuma kusmedim

 27. BENGİSU dedi ki:

  Aynur hoşbuldum kendini tanıtır mısın tabi istersen?
  ❤❤❤❤❤ hoşbuldum peki sen kimsin?

 28. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Evet Aynurcum duymak istiyoruz cnm hadi soyle bakalim

 29. ❤Aynur dedi ki:

  Hani Goker abimm kebdi mailini yazmisdi yaa iste bende o firsati degerlendirdim)))
  Mailini aldimmm ve msj attim))))
  Yani benim mailim Goker abimde var sizde Goker abimin mailina yazacaksiniz benim mailimi size verecek abim))))
  Veee fotolarimizi gonderiyorusssss!!!!
  Nasil haber iyi dimi?????????

 30. ❤Aynur dedi ki:

  Nasil gorucez diye sorarsanaz anlatiyim)))

 31. ❤Aynur dedi ki:

  Benim iyi haberimi duymak isteyan varmuii????
  Soyliycem))))
  Bir birimizi gorucez hepimizzzz!!!!!!¡¡!!!!!!!¡!¡¡!!!!!!!

 32. ❤Aynur dedi ki:

  Merhaba Bengisu aramiza hos geldin)))
  Tylla ablam niye kusmek istiyorsun canim???
  Zehra ablam allah ziyaretlerinizi kabul etsin)))

 33. ❤Aynur dedi ki:

  Iyi aksamlar)))
  Aleynaablam Tylla ablam nasilsiniz)))
  Iyisinizdir insallah))))
  Mahym abla hos geldun)))
  Nasilsin)))
  Ben iyim sukur)))
  Selaminaleykum anneminde selanlari var sana)))
  Sende ailene selamimi illet)))….
  Nuranaay ablam hos geldin)))
  Bende iyim sukur)))…
  Tm size kolay gelsin sonucta sizin isleriniz var)))…

 34. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Bengisu hosgeldin aramiza..

  Zehracim sende hosgeldin! …..ALLAH KABUL ETSIN ZIYARETLERNI

  ALEYNACIM acaba… diyorum bendemi Gokhana kussem…

 35. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Mahymcim hosgeldin.. nasilsin..aylen..kizin nasil..gercekten merak edyordum acaba niye yazmiyor diye tekrar hosgeldin cnm..

  Nuranaay sen nasilsin..aylen..cocuklarin nasil..iyisinizdir INSALLAH

  Mahymy da senide cok ozledim canlarim

 36. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Iyi aksamlar…

  Pinarcim ellerine emegine yuregine saglilar olsun ozet guzel cikmis cok tsk ler..

  Aynurum nasilsin..ne haberi cnm..

  Aleyna sen nasilsin..

 37. ALEYNA dedi ki:

  Analdım cnm..))
  Oh bee..kızgınlığın keçmesine..yumuşamana sevindim..))
  Tmm birtanem..grşrz..))

 38. Zehra dedi ki:

  Neyse.
  Ben Azerice biliyom. Çünkü kuzenim her aradiginda Azerilerin güzel laflarini söyler.
  Bu arada kizginligim yatisti.
  Neyse. Ben kaçtim yorgunum çünkü.

 39. ALEYNA dedi ki:

  Bu arada Zehra..sen Azerice biliyor musun??

 40. ALEYNA dedi ki:

  Cnm Gökhan gibi birine sinir olunur mu?? Aksine insanı sinir halinde güldürme gibi özel bi yeteneğe sahip kendisi..ben şahitim..))
  Öyle mi??Allah kabul etsin birtanem..))
  Hadi ama..Zehraaa kızgınlığın keçmedi mi hala??
  Sanki Gökhan senin kalbini kıracak bi şey söyledi..
  Bak…ha ha ha

 41. Zehra dedi ki:

  Evet Aleynacim benim gibi insan sinir oldu.
  Neyse ben KUTSAL TOPRAKLARA gidiyom o yüzden olmayacagim burada.
  Evet Gökhana kizdim ama anonimlere karsi onu savunmayacak degilim. O benim hala kardesim.
  Azerilerin güzel lafi var etini yerim ama kemigini sokaga atmam asla. Benim ki de o hesap.

 42. ALEYNA dedi ki:

  Tmm Bengisu..grşrz cnm..))
  ..
  Anladım Zehra…bende öyle düşünmüşdüm..saçlarımın doğal renki aslında güzel..bana da yakışıyor..haklısın şimdiden saçlarıım yıpranmasın..

 43. ALEYNA dedi ki:

  Anladım cnm senin sinirlerin tavan yapmış durumda bugün..Gökhanda sana selam yazamayınca..alındın..ama bu küsmen için yeterli bi sebeb değil..
  Neyse birtanem tmm konu kapansın..sende sinirlerin yatışınca Gökhana yazarsın..
  Bide neden 1-2 hafta yazamıyacaksın??
  Bu arada keçmiş olsun..

 44. Zehra dedi ki:

  Bence boyatma.
  Tabi senin tercihin ama ben dügün için boyatip lacivert elbisle giydim. Baska elbiseyle uymuyor diye düsünüyom.
  En iyisi dogal renk bence.
  Ama senin saçlarin o yüzden sen bilirsin.

 45. Zehra dedi ki:

  Ben de aksam burada olamayacagim görüsürüz Bengisu.

 46. ALEYNA dedi ki:

  Aynen Bengisu..bende saçlarım uzun kumral..gözlerim mavi..))boyum 1.65 kilom 52
  Kızlar ya ben saçlarımda hiç boya yok..sizce simsiyaha boyatsam mı???
  Bi arkadaşım var kuaförde çalışıyor..keçenlerdr kuaföre gittim..arkadaşım bana..Aleyna ten renkin beyaz..gözlerinde mavi istersen saçlarını siyaha boyat diye önerdi..bende hayır doğal renki kalsın diye söyledim ama..düşünmüyorda değilim açıkcası..))

 47. Zehra dedi ki:

  Alinganlik mi???
  Bu gün ben sinirliyim de hey heylerim tepemde.
  Bide Gökhani görünce sinirlerim zipladi ama yapmam o seyi.
  Ben 1 2 hafta burada olmayacagim da haber vereyim.
  Neyse kapatalim konuyu. Ama Baklava senin. Yiyemiyom zaten ben seker hastasiyim. Çok yersem ölürüm. 1 dilim yetiyor bana.

 48. BENGİSU dedi ki:

  Benim sarjim bitmek üzere akşam gelirim görüşürüz ♧♧

 49. Zehra dedi ki:

  Aleyna nereye gitdin?
  Netin mi çekmiyor?

 50. ALEYNA dedi ki:

  Aaa Zehracım..boyle şeyler yüzünden küsülür mü hiç???
  Cnm alınganlık yapma..bide inatçı mısın??? Ayy ben tam aksi inatı hiç sevmem…))
  Birtanem hadi amaaaaa…”Gökhan ha ha ha”
  Belki bu kelime bu seni yumuşatır…

 51. Zehra dedi ki:

  Sen de mi Kumral saçlisin?
  Ne güzel ya.
  Ben de, Aleyna da kumral saçli.

 52. BENGİSU dedi ki:

  Ayyy yanlış yazdım kopyalıyıp yapıştırdım aleyna sende kendini tanıtır mısın çıktı kusura bakma!!

 53. Zehra dedi ki:

  Evet ALEYNA ÖYLE olacak galiba.
  Ama ben gitmem yanina.
  Hazirlik yapiyorum. Dogum gününe ne kaldi ki sunun surasinda?
  Özlesin beni bir az ziyani yok.
  Hem belki taburcu olmak kararini alir beyefendi. Ekmek elden su gölden yasiyor. Oh ne âla memleket.
  Sevgilisi yaninda her gün.
  Ben anlamam çiksin artik hastaneden.

 54. BENGİSU dedi ki:

  Zehra 17 yaşındayım 11 sınıfa geçtim izmirde oturuyorum mavi gözlüyüm saçlarım kumral rengi hobilerim müzik dinlemeyi severim voleybol oynamayı seviyorum gezmeyi seviyorum yani böyleyim aleyna sende kendini tanıtır mısın

 55. Zehra dedi ki:

  ALLAH YOLUNU AÇIK ETSIN.
  SENIN IÇIN HAYIRLISI NEYSE O OLSUN BENGISU.
  Bir daha hos geldin.

 56. ALEYNA dedi ki:

  Evet Bengisu hukuk okuyorum…küçüklüğümden beri istediğim bölümdü..))inşAllah cnm..))ama hangi bölümü istiyorsan onu oku..))
  ..
  Anladım Zehracım..Emin baklavaları yiyerek..bu seferde şeker komasına girer..))

 57. Zehra dedi ki:

  Bende memnun oldum BENGISU. Sen de kendini tanitirsan sevinirim.
  Hem yeni arkadasimizda olmus.

 58. BENGİSU dedi ki:

  Zehra şu an 11 sınıfa geçtim dediğin gibi tıp fakültesi olmasa baştan hazırlık yapmayi düşünüyorum 12 sınıf benim için çok önemli

 59. Zehra dedi ki:

  Artik bilmem.
  Ben ona küsdüm bi kere.
  Inadim da tutdu.
  Çok kirildim.
  Istemeden gözlerim doldu ya. Bu aralar pek sulu göz oldum ben.

 60. Zehra dedi ki:

  Nasil olacak BENGISU?
  Öyle oluyor mu?
  Yeniden çalisman gerekecek diye düsünüyom.

 61. ALEYNA dedi ki:

  Haa anladımmm..))
  Yok cnm Gökhan belkide o msjını görmemişdir..Zehracım sen dünde bügünde yazamayınca..Gökhanda msjını görmediği için yazmamışdır..yoksa o öyle biri değil..))

 62. BENGİSU dedi ki:

  Zehra seni tanıdığıma memnun oldum》》

 63. Zehra dedi ki:

  Emin baklavaya bayilmis. Abim götürdü de ona.
  Çok sevmis.
  Ama beni özledigini de dile getirmis.

 64. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna hukuk fakültesinden benimde bir arkadaşım var güzel bir fakülte diyor eğer tıp fakültesi olmasa hukuk fakültesini okumak isterim ))

 65. Zehra dedi ki:

  Tamam Bengisu ben 21 yasinda Mersinli, yesil gözlere sahip kumral saçli, tip okuyan bir kizim.
  Su an Mersindeyim ama 17 yasima kadar Izmirde yasadim. Istanbulda ünversite için oturuyoruz tüm kisi.
  Öyle iste.

 66. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna yanlış hatırlamıyorsam sen hukuk bölümünü okuyorsun dimi?

 67. ALEYNA dedi ki:

  Bengisu demek tıpı kazanmak istiyorsun..güzel bi bölüm..))hadi İnŞALLAH..))

 68. Zehra dedi ki:

  Küsüm iste bir selam yok.
  Oysa ki diger sayfada ona o kadar sinyal gönderdim.
  Konusmam onunla.
  Baklavayi da sana veriyom.
  AFIYET BAL SEKER OLSUN ARKADASIM ALEYNA.

 69. ALEYNA dedi ki:

  Tmm Bengisu..sorun değil cnm anladım..))
  ..
  Zehra birtanem Hoşgeldin..))
  Nasılsın???
  Gökhana neden küssün??

 70. BENGİSU dedi ki:

  Zehra ben iyiyim sen nasılsın peki kendini tanıtır mısın tabi istersen?

 71. Zehra dedi ki:

  Bende diger siteye yaziyodum.
  Off.
  Neyse.
  BENGISU NASILSIN?
  Hos geldin.
  ALEYNA BURADAYIM.
  Ama aksam olamayacagim.

  Gökhan bey.
  Sana küs’üm. Baklava ayirmistim bir tabak ama sana degil Aleynaya verecegim.
  Beni 2’dir unutuyon.
  Konusmayacagim seninle.

  HOS BULDUM MAHYM.
  Nasilsin?

 72. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna kusura bakma arkadaşım aradı onunla konuşuyordum o yüzden yazamadim aleyna ben tıp bölümünü okumak istiyorum üniversite için planlarım çok karışık ))

 73. ALEYNA dedi ki:

  Neyse ben çıkıyorum..))hadi grşrz..))

 74. ALEYNA dedi ki:

  Bengisu orda mısın???

 75. ALEYNA dedi ki:

  Zehraaaaaa birtanem nerdesin????
  Aynurummm kardeşimm nerdesin??
  Tylla ablammm???
  Gökhan akşam yazıcak mısın???

 76. ALEYNA dedi ki:

  Ne kanuşalım.. hmmmm
  Üniverste için planların var mı?? Mesela hangi bölümü istiyorsun??

 77. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna peki ne konuşalım?

 78. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna bende evdeyim kitap okuyordum

 79. ALEYNA dedi ki:

  Napıyım Bengisu evdeyim öyle…sen neler yapıyorsun??

 80. BENGİSU dedi ki:

  Gökhan kendini tanıtır mısın tabi istersen?

 81. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna bende iyiyim neler yapıyorsun?

 82. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Pınar hanım özetler harika olmuş…eline emeğine sağlık başarılarının devamını dilerim.ve Zeyno’muzun gözlerinden öpüyorum:)

  1. Pınar dedi ki:

   Gökhan kardeşim saol güzel dileklerin icin kızım da seni öpüyor abisi…

 83. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Merhaba Bengisu iyi olmana çok sevindim..Bende iyiyim bana sadece Gökhan diyebilirsin..)

  Kixboxcu hoş buldum..sende hoşgeldin ben de iyiyim…İyi olmana çok sevindim…Rica ederim…

  Abisinin gülü yorum atım çıktım..Geldi sandım yorumum ama gelmemiş hahaha..)) haberin ne abisinin gülü çok merak ediyorum)) 🙂

 84. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Mahyam ablam hep iyi ol…)Buna çok sevindim…Hamdolsun iyiyim ablam… Evet ablam düğünüme çok az kaldı..Seni benim düğünümde görmeyi çok istiyorum…inan tüm kalbimle söylüyorum.. Annem şükür iyi,Küçük prensimiz umut rudra çok iyi ablası….Çok yakışıklı ya ablam bir görsen korkuyorum dışarı çıkarmaya küçük kız bebekler kardeşimi kaçırır diye ha ha ha ha…Hayat kardeşime de iyi şükür bazen sağlık sorunu yaşıyor…Onun dışında iyi…Ceylan süper gayet iyi heyecanlıda baya…Düğünle balayı ile ilgili kafamın etini yemekten başka birşey yapmıyor ha ha …))) Güzel dileklerin için çok teşekkürler ablam…İyiki varsın kızının gözlerinden öpüyorum..Anneninde ellerinden..selamımı ilet ce aleykümselam ablam tabi iletirim…))

 85. ALEYNA dedi ki:

  Mahym ablam canım ablam..iyi olmana ve işlerinin yolunda gitmesine çok sevdindim..))ablam bizde seni fazlasıyla çok özledik..)))
  Güzel dileklerin için sağol ablam..Allah razı olsun..))
  Aleyküm selam ablam..bende de ailene selamlarımı ilet..))
  ..
  Bengisu Hoşgeldin..))sağol cnm iyim..sen nasılsın??..))

 86. Mahym dedi ki:

  Pinar ablam sen herzamanki gibi harika ve mukemmel, kusursuz ozetler yaziyorsunuz tesekkur ederim,Kordugumdeki gibi burdada basarilarin devamini diliyorum canim ablam!!!!
  Gokhan kardesim bende iyim cok sukur, islerimde iyi gidiyor ama maalesef sizin araniza gelemiyorum canim benim dugununde yaklasiyor senin dugunune gelmeyi her seyden cok istiyorum….
  Ailen annen,Hayatim,minik Umudumuz,Ceylanim nasillar?Hepsine selamlarimi ve opucuklerimi yolluyorum????
  Kardesim duam hep seninle bunu sakin unutma, Omurboyu arzulanan mutluluk, huzur,sevgi dileyorum sana canim kardesim!!
  Aleynam canim kardesim brn iyim cok sukur canim islerimde iyi gidiyor? Canim sizleri cok ozluyorum ben bazen aglasim geliyor, canim yorumlarinizi okudum, sakin unutma her sey duzelecek ve yoluna girecek sadece zaman lazim, INSHALLAH,her sey cok guzel olur,canimin ici!!!Ailendeki herkese selamlarimi ve opucuklerimi yolluyorum
  Aynurum guzelim ne haberi canim okulun nasil gidiyo melegim,okulunda hep basarilar seninle olsun birtanem, annene selamlarimi ve opucuklerimi yolluyorum
  Guljan ablam
  Tyllam
  RABIYAM
  Isilim
  Nuranaay ablam
  Ve ZEHRA HOSGELDIN ARAMIZA!
  CANLARIM YAAAA SIZLERI COK OZLUYORUM VE INSHALLAH KISA ZAMANDA ARANIZA DONEBILIRIM YAAAA, INANIN SUAN GOZYASLARIMI TUTAMIYORUM O KADAR OZLEDIM KI ANLATAMAM
  KENDINIZE COK DIKKAT EDIN,SIZI KALPTEN SEVEN MAHYM!!!

  1. Pınar dedi ki:

   MahyÇim saol güzel dileklerin için ozlettin kendini…

 87. BENGİSU dedi ki:

  Aleyna nasılsın?

 88. BENGİSU dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar nasılsınız?
  Gökhan burak ben iyiyim sen nasılsın?

 89. ALEYNA dedi ki:

  Aynurum ne haberi???

 90. ALEYNA dedi ki:

  Hayırlı günler canlar..))
  ..
  Hoşgeldin Mahym ablam..şükür iyim sen nasılsın??
  Bizde seni çok özledik ablam..işler gücler nasıl gidiyor??

  Nuraanay ablam Hoşgeldin..))iyim..sen nasılsın??
  ..
  Hoşgeldin Gökhan..))iyim..sen nasılsın??..rica ederim Gökhan..ve teşekkür ederim..))

 91. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  ::Guljan ablam hoşgeldin nasılsın?Ablam…şükür bende iyiyim…Tabii düğünüme davetlisiniz..Gelmeseniz küserim o ayrı tabi…Ablam beni nassıl tanır,Gerçekten de ilk buradayken hiç konuşkan biri değildim…Bir yorum yazar 4-5 gün sonra gelirdim…Ablam bu senin sayende oldu…Burda nasıl diyeyim..olgunlaştım…Bu senin sayende iyiki varsın ablam…Düğüne az kaldı…heyecanım var….Bu aralar pek yazamayabilirim malum hazırlıklar devam ediyor…Bir yandan da müstakbel gelin ceylanla dolaşıyorum ha ha 😛
  Ablam o günleri hiç unutur muyum? İşkenceler fln…İnan o gün hiç kendime gelememiştim ha ha hastanelik olmuştum hahaha 😛

  MERHABA BENGİSU ARAMIZA HOŞGELDİN…NASILSIN?

  kixboxcu Aleyna nasılsın? Evet evet guljan ablam doğru söylüyor,o zamanlar hiç konuşmazdım ha ha güzel sözlerin için çok teşekkürler kixboxcu..))) sende iyiki geldin ve varsın..))

  nuranaay abla hoşgeldin,neredeydin bizde seni çok özledik şükür ben iyiyim sen nasılsın:) ?

  Mahyam ablam hoşgeldin nasılsın,Biliyorum işlerinden dolayı yazamıyorsun…inan biz seni çok özledik 🙂

 92. NURANAAY dedi ki:

  Ne nedan yorumum cikmiyo daha once yazipdim ya neyse
  Tekrar hepinize merheba arkadaslar nasil iymisiniz sizi coooooook ozledim ya
  Tylla
  Guljan
  Mahim
  Aleyna
  Aynur
  Leyloom
  Hayatjim
  Isilim
  Gokhan
  Pinarjim
  Adini unutdugum kimse varsa af ola sizlerede gunaydin hepinize
  Sizleri cooook ozledim ki Allaha emanat olun.
  Beni soran olursaniz bende cookoooook iyim Masallah hahahhaahahhaahaaaa byyy byyyy

  1. Pınar dedi ki:

   Merhaba nuranaay hoşgeldin

 93. NURANAAY dedi ki:

  MERHEBALAR ARKADASLAR NASIL IYMISINIZ CANLARIM SIZI COOK OZLEDIM YA
  PINAR ABLAJIM ELINE SAGLIK COOK GUZAL OLMUS OZETLER
  OOO MAHIM MERHEBA AYNUR GULJAN ROJIN GOKHAN TYLLA ALEYNA HAYAT LEYLA ISIL HEPINIZE MERHEBA HAYIRLI GUNLER SIZLERE ALLAHA EMANAT OLUN BYY BYY

  1. Pınar dedi ki:

   🙂

 94. Mahym dedi ki:

  Merhaba canlarim benim nasilsiniz, hepinizi cok cok ozledim

 95. &Aynur& dedi ki:

  cansilar siz gelin ben harika haberimi veriyim))))

 96. &Aynur& dedi ki:

  merhaba Rojin nasilsin..iyisindir insallah))))
  bende iyim sukur))))
  evet yaa sen kendini fazla ozletdin nerdeydin bunca zaman???
  bir geliyorsun bir kayip oluyorsun ortadan okullar acildi dimi sizdede???
  hadi kolay gelsin sana)))

 97. &Aynur& dedi ki:

  GUljan ablammm canim)))
  dun gelmissin)))
  nasilsin iyisindir insallah))))
  ayy cocuklarin grip gecirdimi??
  cok gecmis olsun
  ablam kendini fazla yorma yaa biraz yavas yavasdan calis)))
  kendini yorma fazla)))
  hadi gorusurus)))
  ama kendini ozletme tm???

 98. &Aynur& dedi ki:

  gunaydinlar cansilarr))))
  nasilsinizz))))))))
  Pinar ablam ozet harika))) 😉
  elinize emeginize saglik))))
  Arkadaslar size harika super haberim var duydugunuzda her kes sok olucak!!!!
  her kes gelsin soyliycem meraklandiriyim biraz hahhahaha

  1. Pınar dedi ki:

   Aynurcum saolun teşekkür ederim

 99. Umut dedi ki:

  Günaydın teşekkürler pınar ablacım özet çok güzel olmuş elinize sağlık

  1. Pınar dedi ki:

   Saol umutcum tsk ederim

 100. Anonim dedi ki:

  İlk benn olayım bu sefer de
  Hayırlı sabahlar hepinize

  1. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

   Hayırlı sabahlar anonim.

   1. Anonim dedi ki:

    Teşekkürler evleniyorsun sana da bir ömür boyu mutluluklür

  2. Gökhan dedi ki:

   Teşekkür ederim.Anonim.Evet evleniyorum…Allah razı olsun 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.